DAJ CYNK

Nowy JA+ na Kartę z bezpiecznym Internetem

01.03.2016

Dodane przez: LuiN

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 17382

Ważne 22

9

Sieć Plus postanowiła odświeżyć swoją ofertę na kartę. W nowej odsłonie dostępne są większe pakiety danych, które dodatkowo mają mechanizm bezpiecznego lejka.

Sieć Plus postanowiła odświeżyć swoją ofertę na kartę. W nowej odsłonie dostępne są większe pakiety danych, które dodatkowo mają mechanizm bezpiecznego lejka.

W ofercie znalazły się odnawialne pakiety na 7 lub 30 dni, wszystkie z nielimitowanymi połączeniami na numery komórkowe i mechanizmem bezpiecznego Internetu.

25 zł / 30 dni 25 zł / 30 dni 30 zł / 30 dni 35 zł / 30 dni
nielimitowane połączenia na polskie numery komórkowe
0,5 GB bezpieczny pakiet internetowy 0,5 GB 3 lub  6 GB*
  nielimitowane stacjonarne nielimitowane SMS-y
      darmowy Facebook
*od 15 marca do 15 czerwca pakiet 3 GB transferu będzie podwajany

8 zł / 7 dni 8 zł / 7 dni 10 zł / 7 dni 13 zł / 7 dni
nielimitowane połączenia na polskie numery komórkowe
0,5 GB bezpieczny pakiet internetowy 0,5 GB 3 GB
  nielimitowane stacjonarne nielimitowane SMS-y
      darmowy Facebook

Bezpieczny pakiet internetowy ma wielkość 5 MB, a po jego wykorzystaniu włączany jest limit transferu do 32 kb/s i nie są naliczane opłaty. Taki sam "lejek" występuje w ofertach z większymi pakietami.

Rok ważności konta figuruje jako dodatkowa usługa w cenie 10 zł. Oprócz tego przewidziano następujące pakiety:
  • 200 minut na numery stacjonarne za 5 zł na 30 dni,
  • 1 GB za 10 zł na 30 dni,
  • 2 GB za 13 zł na 30 dni,
  • 0,5 GB za 3 zł na 7 dni,
  • 1 GB za 7 zł na 7 dni,
  • 2 GB za 10 zł na 7 dni.

Źródło tekstu: Plus, wł

Komentarze
Zaloguj się
186. MojNick
0

2016-04-03 11:33:49

Poczytałem tutaj o tym videostreamingi i ustawieniach APN i LTE i zwątpiłem...U siebie, w plus na kartę bez limitu (poprzednia taryfa) mam ustawiony APN Plus Internet, od zawsze chyba, bo nic ręcznie nie zmieniałem i LTE działa bez zarzutu i jakichkolwiek problemów. Nie zdarzyło mi się jeszcze by cokolwiek z czego korzystam pociągnęło mi dodatkową kasę z konta... Czyli jednak można się przed tym uchronić i mieć LTE?Pytam, bo podobne zapisy są w tatyfie przy przejściu na abonament (29 zł miesięcznie, wszystko za free i 8GB Internetu) i nie chciałbym się w coś wkopać.

Odpowiedz

185. wlo
-1

2016-03-16 09:38:52

184 - pewnie dlatego wszyscy już są w Orange ;-)

Odpowiedz

184. ~GaduAirowiec
0

2016-03-16 09:29:17

To w Orange Internet na Karte po doladowaniu za 90zl (110zl na konto) dostane co miesiac srednio 7 GB internetu i nielimitowane rozmowy i smsy wraz ze stacjonarnymi :) Wychodzi srednio 25zl brutto co miesiac za prawdziwy no-limit i ponad 7 GB internetu. Z czym do ludzi Plusie?

Odpowiedz

183. ~asf
0

2016-03-11 18:25:19

@182 Algorytm A5/1 dotyczy GSMu, kto i po co ma cię podsłuchiwać na drodze radiowej terminal-bts i łamać te słabe algorytmy (ich słabość jest znana od początku GSMu) jak rozmowy może brać z centrali albo miejsc przesyłu bez szyfrowania? W 3G jest bezpiecznie, algorytmy są silne a zabawy w ich łamanie są drogie trudne i bez najmniejszego sensu.

Odpowiedz

182. ~Aer
0

2016-03-11 12:40:51

Orange działa tak, że ustawia U900 jako domyślną wartość a później u2100 i GSM.W plusie jest tak najpierw swoje u2100(łapie między H a 3G szybkość skokowa) później U900 -aero2 i w razie rozmowy z aero2 na GSM swój wywala i tu powstają błędy z Handoverem .Plus używa nadajniki aero2 jak karty Playa używają roamingu krajowego.Do czasu kiedy tego plus nie skoryguję będzie bardzo słabo .W miastach to się sprawdza(duża ilość NODB/GSM BTS) ale poza miastami już powstają "błędy sieci i rozłączenie"Dodatkowo Plus stosuję jeden ze słabszych algorytmów szyfrowania A5/1 tu link jak bezpieczne są sieci :

Odpowiedz

181. ~asf
0

2016-03-10 21:47:44

@164 Jesteś Jeb..nięty czy to tylko pozoracja? Chyba pomyliło ci się z flej. Jak się mieszka w polu na zadupiu w którym nikt nie inwestuje żebyś ty w drewnianej chacie miał no limi za 5zł miesięcznie i LTE 150Mbps to co za brednie klepiesz? Używałem wszystkich sieci i zawsze było w orange ok. W szczerym polu wymuszałem gsm i nigdy mi nic nie zerwało.

Odpowiedz

180. wlo
0

2016-03-10 09:04:49

To jest promocja wspólna z Plushem - tam może poszukaj? Ja mam ten regulamin na dysku, więc - biorąc pod uwagę brak umiejętności wyczarowywania rzeczy i faktów - musiał gdzieś być dostępny ;-)

Odpowiedz

179. wlo
0

2016-03-10 08:58:48

177 - może i dziwne. W Plusie nie ma tradycji zamieszczania archiwalnych regulaminów, czy nawet aktualnych, w sensownym i wygodnym dla klienta układzie na podstronie z dokumentami ;-)Trzeba niestety polować na regulaminy kiedy są łatwe do znalezienia i sobie zachować na dysku... Bo gdzieś ten regulamin jest... Na pewno jest ;-)

Odpowiedz

178. ~Carlito
0

2016-03-09 20:26:59

Co by nie mówić, taki pakiecik od czasu do czasu może się przydać. Choćby dlatego, że plus ten net ma naprawdę mobilny (znakomity zasięg!), a czasami z netu przydaje sie w "świecie" skorzystać, nie tylko w domu.

Odpowiedz

177. ~
0

2016-03-09 20:08:54

Wlo, dziwne. Nie ma żadnego regulaminu tego pakietu.

Odpowiedz

176. ~
0

2016-03-09 19:46:12

Czy rwk dziala tak jak w dotychczasowych planach?

Odpowiedz

175. wlo
0

2016-03-09 19:20:45

172 - zmieniłem taryfę na jednym z numerów... Pakiet nielimitowanych esemesów za 10 zł jest dostępny - przez Plus online. Mimo, że regulamin mówi tylko o taryfach Bez limitu.

Odpowiedz

174. ~ya
0

2016-03-09 15:09:08

Pakiety reaktywacji też są. Choć regulaminu nie ma.

Odpowiedz

173. ~ya
0

2016-03-09 14:57:41

Ta ja + na kartę ma ukrytą promocję. I dlatego różni się czym od pnk bez limitu. Nie będę jej pisał aby nie działać na szkodę spółki. Pakiet sms za 10 zł jest na plus online.

Odpowiedz

172. ~
0

2016-03-09 13:44:38

W stosunku do poprzedniej taryfy wycięli pakiet smsów za 10 zł. Czyli abo bierzesz no-limit na wszystko, albo wcale.

Odpowiedz