DAJ CYNK

Nowości w Play Online PRO

12.08.2013

Dodane przez: WitekT

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 4724

Ważne 4

1

Od 13. sierpnia Play wprowadza zmiany w ofercie Play Online PRO, czyli urządzeń wraz z dedykowaną taryfą do transmisji danych.

Od 13. sierpnia Play wprowadza zmiany w ofercie Play Online PRO, czyli urządzeń wraz z dedykowaną taryfą do transmisji danych.

Nowa oferta będzie wyglądała następująco:

  • jedna, stała kwota abonamentu dla wszystkich klientów indywidualnych (29,90 zł) i firmowych 23,90 zł netto, czyli 29,40 zł brutto),
  • stała miesięczna opłata w zależności od wyboru urządzenia (zawsze 0 zł na start). Dla klientów indywidualnych możliwość zakupu urządzeń na 24 lub 36 rat (nowość, dzięki czemu ceny za sprzęt są niższe),
  • nowi klienci otrzymują 5 GB, a przedłużający umowę dodatkowe 2 GB - łącznie 7 GB miesięcznego pakietu na transfer.



Nowe zestawy to:
  • zestaw 3 w 1 - tablet HP Slate 7" + router + drukarka HP - dający możliwość bezprzewodowego drukowania z tabletu,
  • 8-calowy tablet Prestigio Multipad Duo 7280c,
  • Samsung Galaxy Tab 2 10.1", Samsung Galaxy Tab 3 10.1" (od drugiego tygodnia promocji) oraz iPad 4.

Zobacz: cennik urządzeń dla klientów indywidualnych.
Zobacz: cennik urządzeń dla firm.

Źródło tekstu: blogplay.pl

Komentarze
Zaloguj się
16. ~
0

2013-09-30 15:44:48

PRĘDKOŚĆ JEST 4 MB/S

Odpowiedz

15. ~emsi
0

2013-08-14 18:41:43

@9, @6 - co to są za bony? Nigdzie nie ma wzmianki o nich....

Odpowiedz

14. ~
0

2013-08-13 16:31:53

Oferta bardzo fajna. Przyjemnie wygląda ta 3w1. Tutaj zmartwieniem może być prędkość przesyłu.

Odpowiedz

2013-08-13 15:32:30

Zawsze można dogadać się z kimś kto ma do bonów dostęp .

Odpowiedz

12. ~Pukacz
0

2013-08-13 13:38:47

Pytanie jaka predokosc tej smiesznej oferty 512?/1?/ a moze góra dwa ;D

Odpowiedz

11. ~
0

2013-08-13 09:28:08

do 3: wiesz co czytałem tu na forach i w komentarzach że coś z obrazkami w orange jest nie tak. Ale byłem przez 2-3 tygodnie na wakacjach i zdjęcia i obrazki mogłem normalnie oglądać. Żadnej kompresji zdjęć nie było. To co było zaś irytujące to to że na laptopie 6 minut oglądania teledysków np na youtubie i net albo znikał zupełnie albo zaczął mulić po edgu( czy jak to się tam pisze)

Odpowiedz

10. bogie
0

2013-08-13 08:16:45

Brawo Play. Nie za ofertę, bo ta się nie wyróżnia. Ale za podanie całkowitego kosztu urządzenia w cenniku - bardzo uczciwe.

Odpowiedz

9. ~
0

2013-08-13 07:38:13

@6 Ty masz,ale jak ktoś w swojej miejscowości nie ma punktu Relay lub Inmedio,to tych bonów nie kupi,bo nawet w punktach sprzedaży Orange ich nie mają.

Odpowiedz

8. ~michał
0

2013-08-13 00:29:46

7gb dostaną również abonenci play

Odpowiedz

7. ~pabloki
0

2013-08-12 23:46:57

tylko 5 lub 7 gb? nie patrze na cene ale to troche malo.

Odpowiedz

2013-08-12 23:25:52

Ja mam w Orange 25 GB za 15 zl bez umowy.

Odpowiedz

5. ~orange ma tylko 2 ce promocji
1

2013-08-12 23:02:27

orange ma tylko 2 m ce promocji i co dalej

Odpowiedz

4. ~kkk
0

2013-08-12 22:57:41

~ czy mówimy o internecie mobilnym czy o orange na kartę ?????? ja nie rozumiem czy ludzie nie potrafią czytać? czy to konkurencja specjalnie udaje debili żeby zniechęcać ludzi

Odpowiedz

3. mikkel
2

2013-08-12 22:15:43

Tak? To dostaniesz kartę za darmo i doładujesz 6zł i jazda 6GB? A orange przypadkiem nie prowadzi kompresji obrazków?

Odpowiedz

2. WitekT
1

2013-08-12 22:13:59

5 dla nowych klientów, 7 dla przedłużających.

Odpowiedz