DAJ CYNK

Nowości w Play Now

19.04.2018

Dodane przez: msnet

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 3511

Ważne 4

1

Rzecznik Play Marcin Gruszka podał na swoim blogu cztery nowości, które czekają na użytkowników usługi Play Now.Rzecznik Play Marcin Gruszka podał na swoim blogu cztery nowości, które czekają na użytkowników usługi Play Now.

Play Now jest usługą, w ramach której przez Internet można oglądać wiele kanałów telewizyjnych. Do wyboru mamy pakiet podstawowy w cenie abonamentu oraz pakiety dodatkowe: HBO, Sport, Kids, Fun oraz Extra.Pierwsza nowość wynika z nowych regulacji prawnych, które dotyczą państw Unii Europejskiej oraz Norwegii i Islandii. Podróżując po tych krajach możemy korzystać z Play Now, pamiętając tylko, że poza Polską dane są naliczane standardowo, więc by uniknąć niemiłych niespodzianek, dobrze jest podpiąć się do lokalnej sieci Wi-Fi.

Druga nowość dotyczy aplikacji oraz strony www.playnow.pl. Pojawiła się w nich nowa sekcja Oglądaj dalej, gdzie znajdziemy materiały, które zaczęliśmy oglądać, ale nie skończyliśmy.Trzecia nowość to ciągle powiększająca się zawartość dostępna w Play Now. Ostatnio do pakietu podstawowego dołączył kanał Stopklatka TV.

I ostatnia, czwarta nowość, to możliwość wyboru ścieżki audio oraz napisów. Opcję taką znajdziemy w przypadku filmów i seriali z biblioteki HBO (stopniowo uzupełniamy bazę również w przypadku starszych produkcji), natomiast w przypadku wybranych kanałów telewizyjnych będzie możliwość wybrania angielskiej ścieżki dźwiękowej. Ta funkcja nie dotyczy jeszcze Google Chromecast, ale załoga Play Now pracuje nad tym, by to zmienić.

Zobacz: Play będzie miał nowego szefa

Źródło tekstu: Play

Komentarze
Zaloguj się