DAJ CYNK

Nowości w Orange dla firm

04.04.2018

Dodane przez: msnet

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 5152

Ważne 1

1

Pół roku bez abonamentu i rat za sprzęt dla przenoszących numer oraz 15 GB Internetu dla przedłużających umowę na usługi mobilne w ramach Orange Love to nowości w ofercie biznesowej pomarańczowego operatora. Wśród nowości sprzętowych znalazł się terminal do przyjmowania płatności kartami.



Pół roku bez abonamentu i rat za sprzęt dla przenoszących numer oraz 15 GB Internetu dla przedłużających umowę na usługi mobilne w ramach Orange Love to nowości w ofercie biznesowej pomarańczowego operatora. Wśród nowości sprzętowych znalazł się terminal do przyjmowania płatności kartami.

Orange Polska zachęca klientów biznesowych do wybierania pomarańczowej sieci. Za przeniesienie numeru do Orange, przedsiębiorcy otrzymają 6 miesięcy korzystania z telefonu w prezencie. Opłata za abonament wynosi 28,78 zł + VAT za 2 karty sim w pakiecie Love dla Firm. Rata będzie naliczana dopiero po pół roku od podpisania umowy, przez kolejne 24 miesiące. W ramach abonamentu klienci będą mogli przez cały czas trwania umowy korzystać z nielimitowanych rozmów, SMS-ów i MMS-ów w Polsce i nielimitowanego roamingu w UE. A jeśli będą potrzebować więcej kart SIM, mogą je dokupić za 19,99 zł + VAT.

W ofercie biznesowej klienci otrzymają też 10 GB Internetu w telefonie (w tym 2,78 GB w roamingu UE), natomiast firmy przedłużające umowę w ramach oferty Orange Love mogą liczyć na dodatkowe 5 GB Internetu w prezencie, co miesiąc.

Telefony, które pomarańczowy operator poleca, to między innymi Samsung Galaxy S9 i Huawei P20.

Terminal do przyjmowania płatności kartami

Wśród sprzętu, które Orange oferuje klientom biznesowym, pojawił się terminal Sum Up, pozwalający przyjmować płatności kartami, z jedną prowizją od transakcji niezależnie od karty. Jak podaje operator, jest to jedyny na rynku terminal zbliżeniowy do przyjmowania płatności kartami bez abonamentu i bez umowy z bankiem. Wystarczy kupić urządzenie w Orange, zainstalować darmową aplikację na swoim telefonie, zarejestrować się i od razu można przyjmować płatności w swojej firmie kartami. Sum Up łączy się ze smartfonem przez Bluetooth.

Podstawowe korzyści z terminala, na które zwraca uwagę Orange:

 • brak skomplikowanego cennika - jedna niska prowizja od wszystkich transakcji (1,49%),
 • szybka rejestracja bez zawierania umowy z bankiem (w odróżnieniu od tradycyjnych terminali, nie ma potrzeby podpisywania wiążącej umowy na czas określony),
 • możliwość akceptacji płatności w dowolnym miejscu, z zachowaniem najwyższych standardów bezpieczeństwa,
 • możliwość akceptacji wszystkich rodzajów kart płatniczych Visa, MasterCard, Maestro, American Express, vPay,
 • bezpośrednia wpłata środków pomniejszonych o prowizję na dowolny rachunek bankowy,
 • akumulator pozwalający na przyjęcie do 400 transakcji.

Terminal Sum Up dostępny jest w ofercie:
 • z umową na 24 miesiące i ratą 11,00 zł/m-c w Love dla Firm
 • z umową na 24 miesiące i ratą 12,45 zł/m-c w ofertach:
  • Love dla Firm w zestawach z telefonem,
  • Orange dla Firm (również w zestawach z telefonem),
  • Internet Mobilny dla Firm (również w zestawach z tabletem albo routerem),
  • Internet LTE dla Firm Biurowy (również w zestawach z tabletem albo routerem),
 • bez umowy za 299 zł + VAT.

Źródło tekstu: Orange

Przewiń w dół do następnego wpisu