DAJ CYNK

Nowości w ofercie telewizyjnej Orange

16.11.2016

Dodane przez: orson_dzi

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 38

Ważne 6

2

Orange we współpracy z platformą nc+ wprowadza nową ofertę dla klientów telewizji satelitarnej, dostępną w pakiecie z domowym Internetem.

Orange we współpracy z platformą nc+ wprowadza nową ofertę dla klientów telewizji satelitarnej, dostępną w pakiecie z domowym Internetem.

W ramach abonamentu za cały zestaw usług (Internet i telewizja lub Internet, telewizja i telefon domowy) klienci otrzymają pakiet Optymalny z 87 kanałami telewizyjnymi. Dzięki strategicznej współpracy Orange Polska z platformą nc+ klienci pakietu Optymalnego mają również dostęp do oferty kanałów premium, w tym zestaw kanałów CANAL+ oraz HBO.

Pakiet Optymalny zawiera teraz 87 kanałów telewizyjnych, w tym 30 w jakości HD. Cały zestaw usług, czyli telewizja z pakietem Optymalnym oraz Internet i telefon domowy jest dostępny od 69,90 zł miesięcznie.

We współpracy z platformą nc+ Orange przygotował także dodatkowe pakiety kanałów, dzięki którym klienci telewizji satelitarnej Orange mogą dopasować ofertę do swoich potrzeb i zainteresowań. Do wyboru są:

  • Pakiet Extra +, zawierający m.in. Ale Kino+ HD, nSport+ HD, DOMO+ HD, Kuchnia+ HD, teleTOON+ HD, BBC HD, BBC Brit HD, Fox Comedy HD, Nat Geo Wild HD, Nat Geo People HD, Discovery Life, Discovery Turbo Xtra HD, AMC HD, Polsat Film HD, Cbeebies, czy Animal Planet HD. W sumie łącznie z pakietem Optymalnym, to ponad 140 kanałów, w tym 61 w jakości HD. Dla abonentów pakietu Optymalnego Pakiet Extra+ dostępny jest za dodatkową dopłatą 29,99 zł miesięcznie.
  • Pakiet CANAL+ Select, to kanały filmowe dla całej rodziny (CANAL+, CANAL+ Film, CANAL+Family), sportowe (CANAL+ Sport, CANAL+ Sport2), a także propozycja dla tych, którzy nie zdążyli na początek ulubionego programu: w CANAL+ 1, gdzie emisja wszystkich programów jest przesunięta o godzinę. Ten pakiet dostępny jest w promocji świątecznej już za 39,99 zł miesięcznie i dodatkowo przez pierwsze 3 miesiące w prezencie.
  • Pakiet CANAL+ Prestige zawiera dodatkowo CANAL+ Discovery z unikatowymi dokumentami, nieprzerywanymi reklamami oraz CANAL+ Seriale. To wszystko w promocji świątecznej w cenie 49,99 zł miesięcznie i 6 miesięcy jest w prezencie.

Nowa oferta pakietów telewizyjnych jest dostępna dla klientów podpisujących nowe umowy na Neostradę z telewizją lub FunPack, bądź przedłużających obecne.

Z naszych informacji wynika, że nowe pakiety telewizyjne, to jedyne nowości w ofercie, jakie Orange zaproponuje klientom tej zimy. Co ciekawe, większa ilość dostępnych kanałów okazuje się być problemem dla części klientów. Jak poinformowały nas osoby pracujące na infolinii Orange, dużo osób skarży się na zmianę kolejności programów na liście kanałów.

Zobacz: Pełna lista kanałów telewizji satelitarnej Orange

Źródło tekstu: Orange; wł

Komentarze
Zaloguj się