DAJ CYNK

Nowości w cennikach telefonów sieci Play

20.12.2010

Dodane przez: LuiN

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 7667

Ważne 0

0

Od 21. grudnia w ofercie podstawowej sieci Play znajdą się dwa nowe telefony: Nokia C3-01 i ZTE Blade. Ofertę telefonów na życzenie uzupełnia HTC 7 HD, a z przedsprzedaży do oferty standardowej przechodzi Nokia C7.

Od 21. grudnia w ofercie podstawowej sieci Play znajdą się dwa nowe telefony: Nokia C3-01 i ZTE Blade. Ofertę telefonów na życzenie uzupełnia HTC 7 HD, a z przedsprzedaży do oferty standardowej przechodzi Nokia C7.



Nokia C3-01 łączy w sobie zalety klawiatury fizycznej i dotykowego wyświetlacza. Dotykowy ekran ma przekątną 2,4 cala i rozdzielczość QVGA (240 x 320 pikseli). Telefon ma 30 MB wbudowanej pamięci, czytnik kart microSDHC (do 32 GB), WiFi b/g/n, Bluetooth 2.1 i HSDPA. Wbudowany aparat fotograficzny z diodą LED, robi zdjęcia o rozdzielczości 5 Mpix. Całość pracuje w oparciu o dotykową odmianę interfejsu S40.

ZTE Blade działa pod kontrolą Androida. Na jego pokładzie znajdziemy: 3,5-calowy, pojemnościowy ekran AMOLED o rozdzielczości WVGA (480 x 800 pikseli), łączność HSPA, WiFi, odbiornik GPS, radio FM, Bluetooth oraz cyfrowy kompas.

HTC HD7 to jeden z pierwszych smartfonów działających pod kontrolą nowego systemu operacyjnego Windows Phone 7. Procesor 1 GHz i 512 MB pamięci RAM zapewniają doskonałą wydajność, a 4.3-calowy ekran o rozdzielczości WVGA - wygodną pracę i rozrywkę. W telefonie nie zabrakło HSPA, WiFi, GPS-u, jak i aparatu fotograficznego 5 Mpix z diodową lampą i możliwością rejestrowania filmów jakości HD.

Nokia C7 to wyjątkowo elegancki jednobryłowy telefon łączący w sobie stal nierdzewną i szkło. Ekran AMOLED o przekątnej 3,5 cala idealnie nadaje się do przeglądania stron internetowych i korzystania z serwisów społecznościowych. Telefon jest drugą propozycją Nokii pracującą pod kontrolą systemu Symbian^3. C7 pochwalić może się aż 8 GB pamięci wewnętrznej, aparatem 8 Mpix z diodową lampą i filmami HD, odtwarzaczem DivX i XviD, transmiterem FM, jak i funkcją USB On-the-go.

Źródło tekstu: Play, wł

Komentarze
Zaloguj się
32. ~ally
0

2010-12-29 12:26:59

@23 Play jako pierwszy wprowadził stan darmowy... A pogaduchy w Orange- w określonych godzinach i dopiero PO wykorzystaniu abonamentu to jest śmiech na sali...

Odpowiedz

31. ~wojtek
0

2010-12-28 15:55:40

@ gornyaa dzięki za info. Zatem chyba się skuszę na tego Wave S7230, co go mi tak proponują w planie optymalnym 900 z netem za złocisza.

Odpowiedz

30. ~
0

2010-12-22 14:48:48

@26 co dokładnie masz na myśli? Osobiście wydaje mi się, że ceny tych telefonów są atrakcyjne, tym bardziej, że biorąc pod uwagę ich specyfikacje techniczne, to myślę , że możemy je śmiało zakwalifikować do tych z wyższej półki. Mogliby tylko wprowadzić jakieś dodatkowe usługi multimedialne. Zdaje się , że w orange są one za free..a przynajmniej te z promocji świątecznej. Na pewno byłoby to jakieś udogodnienie.

Odpowiedz

0

2010-12-21 23:26:23

I gdzie te telefony? :/

Odpowiedz

28. ~gornyaa
0

2010-12-21 18:42:07

@27: model tego samsunga jest ogolnie dostepny, nawet przy mozliwosci przedluzania przez telefon.

Odpowiedz

27. ~wojtek
0

2010-12-21 16:23:26

a propos nowości telefonicznych , to wie ktoś może jak wygląda sprawa z dostępnością troszkę starszego modelu Samsunga (Wave 723) w ofertach abonamnetowych operatorów? Przykładowo w biznesie Orange, czy Playu?

Odpowiedz

26. ~3m
0

2010-12-20 19:46:53

To już chyba koniec atrakcyjnych cen telefonów w taryfach long play internet:(

Odpowiedz

25. ~znawca
0

2010-12-20 19:24:08

@17. Na polskim rynku Motorola Defy nazywana jest Jordan. Jest już w cennikach Play, ale w e-shopie jej nie ma, a jak z dostępnością w salonach nie potrafię powiedzieć. Do tego ponieważ ceny są dość wysokie pewnie i tak nie będzie dostępna "od ręki". http://telepolis.pl/telefony.php?id=1768

Odpowiedz

24. uzer
0

2010-12-20 17:17:44

23@ a stan darmowy w play

Odpowiedz

23. ~
0

2010-12-20 16:54:54

@19, ale telefony to przecież nie wszystko. W Plus wprowadził belzlik rozmów, Orange pogaduchy, tutaj trochę mi tego brakuje

Odpowiedz

22. ~Senninho
0

2010-12-20 16:45:38

Znając logistyke play to... przed świętami można pod choinką położyć co najwyżej katalog telefonów;)

Odpowiedz

21. ~Marek
0

2010-12-20 16:29:15

ZTE Blade - to moze byc strzal w dziesiatke! Funkcjonalnie telefon nie odstepuje od duzo drozszych i "lepszych" telefonow znanych marek... Nawet jezeli ma ekran TFT to i tak pozostaje on w moim odczuciu nr 1 w obecnej ofercie! Musze go sprawdzic w salonie i moze zdecyduje sie na zakup jeszcze przed swietami?!

Odpowiedz

20. ~scaTMAN
0

2010-12-20 16:22:37

dostępność jak za zwyczaj: wirtualna

Odpowiedz

19. ~
0

2010-12-20 16:03:59

orange i era to ma tylko lepsze ceny iphone i tyle.

Odpowiedz