DAJ CYNK

Nowość w nju mobile: 99 groszy za dzień rozmów

18.10.2013

Dodane przez: WitekT

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 62069

Ważne 18

8

Od dziś w prepaidowej wersji nju mobile dostępna jest nowa usługa, w ramach której użytkownik za rozmowy w danym dniu nie zapłaci więcej niż 99 groszy.

Od dziś w prepaidowej wersji nju mobile dostępna jest nowa usługa, w ramach której użytkownik za rozmowy w danym dniu nie zapłaci więcej niż 99 groszy.

Nowa usługa kosztuje 6 zł i jest ważna przez 62 dni, a aktywuje się ją kodem *127*54#. Pozostałe usługi SMS, MMS i Internet są rozliczane zgodnie z cennikiem. Nowa usługa nie łączy się z nju do wszystkich. Można wybrać tylko jedną z tych usług.

Zobacz: regulamin usługi "do komórkowych".


Źródło tekstu: blog.orange.pl

Tagi: nju mobile
Komentarze
Zaloguj się
107. ~.
0

2014-02-02 16:19:43

O, jak miło: promocja do komórkowych została przedłużona :-)

Odpowiedz

106. ~zaq
0

2013-10-26 19:46:03

moze czegos nie rozumiem albo o czyms nie wiem ale nie moge sie zgodzic z opiniami niektórych wyliczających niesamowite kwoty ..3zł miesiecznie plus trzy dłuzsze rozmowy w tygodniu 3zl x 4 tg = 12 zł plus te 3 razem 15zl/mies Play ma taniej ? bo z tego co ja wiem to play ma ale za 29,90 plus tzw bezpieczny playinteres/internet ktory ciągnie rachuek do góry dodatkowo bo jest bezpieczny i nierozerwalny.

Odpowiedz

105. wiklef
0

2013-10-26 14:23:20

@104 - proponuję opanować umiejętność pisania po polsku...

Odpowiedz

104. ~RKB13
1

2013-10-25 18:21:42

A ja mam play formuła minimax i pinkole wszystkie kody aktywacyjne,w dodatku płatne na jakis okres:(chore ponad 60 zeta na miesiac w nju mobile 3ba płacic za no limit,a Ja mam 43 zeta na miesiac:) a zasieg mam 2 razy lepszy niz ten orange(njumobile) Pozdrawiam

Odpowiedz

102. ~
0

2013-10-22 14:38:53

Czemu nie napiszecie, że jest wersja za 2 zł dziennie ze stacjonarnymi i pakietem netu?

Odpowiedz

100. ~ps.piotr
0

2013-10-21 23:12:14

Calm7 * Uwaga na ZIELONE ! Nie doczytałem dokładnie a to nie była do mnie uwaga tylko do 96 więc nie potrzebnie się odzywam.

Odpowiedz

99. ~ps.piotr
0

2013-10-21 23:05:39

Wiem o tym bo już przechodziłem z taryfy One do Niu mobile na kartę i wróciłem po miesiącu do Orange One W mojej wypowiedzi chodziło o to że nie ma już od kilku lat usługi Idea Profit...

Odpowiedz

97. ~ps.piotr
0

2013-10-21 14:58:02

96 A gdzie ty masz punkty Idea Profit ? Ta oferta już nie działa od kilku lat . Coś mi się wydaje ze niektórzy nie korzystają z Orange a się wypowiadają... Po powrocie ponownym do Orange traktowani jesteśmy jak po zakupie nowego startera.

Odpowiedz

96. ~
0

2013-10-21 13:24:40

Przechodząc po 4 latach z Orange Pop do nju mobile traci się ,,masz za staż/''/'', skarbonkę i punkty Idea Profit ?

Odpowiedz

95. ~
0

2013-10-21 10:34:12

Szkoda,że papiery do MNP wysyłają kurierem a nie listownie,z pewnych względów bardzo mi to nie odpowiada.Będę musiał przenieść numer w punkcie Orange w moim miasteczku do orange na karte i potem smsem przejść do nju.

Odpowiedz

94. slawekt
0

2013-10-21 09:20:41

@93 Napisałeś to tak zakręcenie, że trudno skapować... Ale odpowiedź brzmi: tak.

Odpowiedz

93. ~ktoś
0

2013-10-21 09:03:49

A w njumobile na abonament są wliczne minuty w abonament na stacjonarne?

Odpowiedz

91. ~Mini Maxowiec
0

2013-10-20 20:37:52

Niszowa oferta.

Odpowiedz