DAJ CYNK

Nowe zestawy w Play Internet PRO

16.11.2015

Dodane przez: orson_dzi

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 6230

Ważne 11

11

Do dostępnych trzech zestawów w ofercie Play Internet Pro dołączyły trzy kolejne.

Do dostępnych trzech zestawów w ofercie Play Internet Pro, z pakietem 50 GB, dołączyły trzy kolejne.

Pierwszy zestaw koszztujący 79,99 zł miesięcznie (na 24 miesiące) opiera się na urządzeniach Alcatela. Jest to tablet Alcatel Pixi 3 (8), smartfon Alcatel Pop 3 (5) i router Alcatel Y858 LTE.

Drugi zestaw, to laptop Lenovo G40-30, II generacja smartfonu Motorola Moto E i router LTE Huawei E5573 za 119,99 zł miesięcznie (na 24 miesiące).

Ostatni zestaw dostępny jest w ofercie na życzenie i składa się z netbooka Asus X205 i routera LTE Huawei E5573 za 99,99 zł miesięcznie (na 24 miesiące).

Jak informuje rzecznik Play Marcin Gruszka, zestawy nie są jeszcze dostępne w sklepie internetowym, ale można je kupić w innych kanałach sprzedaży.

Zobacz: Świąteczna promocja Internetu w Play

Źródło tekstu: Play; wł

Komentarze
Zaloguj się
14. mitusia
0

2015-11-17 10:41:02

@10 ja generalnie znam rynek operatorów i wiem jak to wygląda i nie zachwalam żadnej z tych sieci ale też nie wchodzę na każdą wzmiankę na temat owych operatorów i ich nie "obrażam" każdy ma swoich fanów i wrogów ale bez przesady skoro juz ktoś wchodzi i czyta o tych ofertach ewidentnie jest się nią w jakiś sposób zainteresowany

Odpowiedz

13. ~zyggi
0

2015-11-17 09:33:00

zasieg jest jaki jest....bylem w kilku mniejszych miejscowosciach w kraju i zasieg pokrywal sie z tym co stanowia mapy wiec raczej kazdy moze sobie rzetelnie sprawdzic czy bedzie w zasiegu czy nie...obecne predkosci w darmowym lte sa u mnie podobne do kolegi @10 a mieszkam w srednim miescie wiec raczej nie ma co oczekiwac lepszych wynikow...chyba ze abo ma wyzsze priorytety

Odpowiedz

12. ~ciekawy
-1

2015-11-16 16:53:21

@10 tewyniki dala Ci Ookla. A jakiej uzywasz przegladarki i czy robiłeś jej pomiar down/up? Wiadomo, ze nie wszystkie pracują zadowalajaco. Robiłem pomiar kilku i tylko jedna byla okey .

Odpowiedz

11. ~~
-1

2015-11-16 16:36:49

@10 Zainwestuj w antene do modemu, dużo poprawi

Odpowiedz

10. toms
1

2015-11-16 15:43:30

9 - korzystam z sieci Play w ofercie RBM w taryfie ze 100 GB/ 30 dni w LTE, ale przed podpisaniem umowy wzbraniałbym się. Często się zdarza, że mimo bardzo dobrego zasięgu, prędkość transmisji jest dramatyczna. W tej chwili jako- tako działa. Oto dowód, ale " szału nie ma" :

Odpowiedz

9. mitusia
-1

2015-11-16 14:58:42

@5, 7 - ludzie piszą prawdę ale ze jak można zauważyć nie korzystasz z sieci PLAY tylko od konkurencji więc można stwierdzić że to Tobie płacą za oczernianie innych operatorów skoro nie podoba Ci się owa propozycja to po co w ogóle tu wchodzisz i ją czytasz

Odpowiedz

8. ~
1

2015-11-16 14:17:30

7, a z czym konkretnie się nie zgadzasz?

Odpowiedz

7. ~
-3

2015-11-16 14:07:42

@6 Ile ci płacą za pisanie tych głupot?

Odpowiedz

6. ~
2

2015-11-16 12:37:17

@5: Zależy gdzie. Są małe miasteczka i wioski, gdzie dobrze działa nawet LTE, a są takie, gdzie sygnał jest słaby albo wcale nie ma.Każdy operator ma jakieś swoje "białe plamy".

Odpowiedz

5. ~LTE
-3

2015-11-16 12:35:11

Zasięg niech lepiej zrobią poza miastem bo nic nie idzie złapać.

Odpowiedz

4. wlo
-2

2015-11-16 12:30:55

Plej ma jakiś fajny router z modemem LTE w zestawach ze starterem "na kartę"?

Odpowiedz

3

2015-11-16 12:05:50

@1 50 GB, dopisałem.

Odpowiedz

2. ~Akcja
-1

2015-11-16 12:05:34

Jest na blogu - 50 GB

Odpowiedz

1. ~.
1

2015-11-16 12:04:17

A ile pakietu danych jest w poszczególnych zestawach jeśli można wiedzieć?

Odpowiedz