DAJ CYNK

Nowe usługi w Orange Yes

28.02.2014

Dodane przez: SirmarK

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 27833

Ważne 8

15

Orange w ramach taryfy Orange Yes wprowadza dwie usługi.

Orange w ramach taryfy Orange Yes wprowadza dwie usługi.

Pierwszą usługą jest Numer bez limitu, która umożliwia darmowe połączenia z jednym wybranym numerem w dowolnej krajowej sieci komórkowej. Aby aktywować usługę należy wysłąć SMS-em numer osoby pod numer . Uwaga, aktywacja wyłącza usługę Rok Ważności konta.

Druga usługa to "Urodziny". W dniu swojego święta (urodziny, imieniny) oraz w rocznicę aktywacji startera użytkownik otrzymuje prezent w postaci bonusowego pakietu 120 minut do Orange, do wykorzystania w dniu święta. Aby włączyć usługę należy wysłać SMS-a o treści urodziny pod numer 506 (koszt: 0,20 zł), a w odpowiedzi użytkownik otrzyma instrukcję zgłoszenia dat.

Nowe usługi są uzupełnieniem taryfy Orange Yes, w której użytkownik decyduje czy chce bezpłatne połączenia czy SMS-y. Wybierając jedną albo drugą opcje, jest możliwość dokupienia brakujących usług i stworzenia pełnej oferty no limit.

Zobacz: regulamin promocji "Numer bez limitu"
Zobacz: regulamin promocji "Urodziny"

Źródło tekstu: Orange, wł

Komentarze
Zaloguj się
86. ~jaro
0

2014-07-03 06:01:50

Kupiłem orange yes...doładowałem i wziąłem sobie rozmowy w orange a potem chcialem dobrać sms w orange...mam sms w orange ale rozmowy w orange poszly sie j...ać...ta oferta to 3-ci świat... pie...na maszynka do wyciągania pieniedzy !!!!!!! :(

Odpowiedz

85. ~Calm7
0

2014-05-29 19:02:16

84). Jeśli to było 50zł, a później za 5zł, to to normalne. Ktoś Ci zrobił na złość. Jeśli nie, to zadzwoń do BOK, konsultant to wyjaśni. (te 50zł i stawkę).

Odpowiedz

84. ~
0

2014-05-29 18:45:56

pomocy! załadowałam nowe orange go za 50,00 zł i zamiast 0,29 za minutę pobiera z karty 0,59 za minutę. takiej stawki nawet nie ma w cenniku! jak wrócić do normalnej stawki? czuję się okradana.

Odpowiedz

83. ~Nick
0

2014-03-24 19:18:15

czy w orange yes bedzie usluga do wszystkich sieci nie tylko orange tansze minuty pakiet za 9 zl dziekuje i mysle ze tak bedzie dziekuje wierze ze tak bedzie .

Odpowiedz

82. ~andrzej
0

2014-03-24 12:17:01

ja odradzam firme orange! brak uczciwego traktowania! ich olewajace podejscie do klienta jest naganne! neostrada slaba,ciagle sie zacina a kosztuje strasznie duzo! no i te zlodziejksiej utrzymanie lacza!!!!! ja polecam aero2. jest slaby,ale nikt cie nie okrada !!!

Odpowiedz

81. ~Calm7
0

2014-03-03 15:43:06

78). Jeszcze zatęsknicie za stacjonarnym! :-p

Odpowiedz

80. ~edek
0

2014-03-03 11:05:44

bojkot francuskiej pomaranczy!!!!

Odpowiedz

79. ~
0

2014-03-03 08:39:46

75,tak,a jak dadzą no limit do wszystkich za 9 zł to będziesz chciał za 1 zł, a jak dadzą za 1 zł będziesz chciał za 1 grosz, a jak dadzą za 1 grosz będziesz chciał 2 lata za darmo,a jak dadzą 2 lata za darmo to będziesz chciał 5 lat za darmo,itd,itp :)

Odpowiedz

78. ~
0

2014-03-03 08:33:14

77,dlaczego dopiero teraz ? w mojej rodzinie od dawna telefony stacjonarne polikwidowane bo na "komórkach" lepsze warunki i wszyscy zadowoleni za wyjątkiem telekomuny która ma mniejsze zyski od stacjonarnych telefonów które poszły w niebyt

Odpowiedz

76. wlo
0

2014-03-03 08:15:29

66. - nie ma obowiązku brać badziewia, które wciskają ;-)

Odpowiedz

75. wlo
0

2014-03-03 08:11:11

Citro5 - modyfikacji? Obniżki ceny - powiedz wprost. To co Tobie się wydaje złym kierunkiem, jest zwykle dobrym kierunkiem dla usługodawcy ;-) Niewielka modyfikacja - co uważasz za niewielką modyfikacją "w temacie" 29 groszy poza sieć? 19 groszy? No tak - niewielka modyfikacja o 30%... Moje oczekiwania to nielimitowane za 9,90 (nie na komórki - wszędzie plus esemesy). Też oczekuję, ze operator dobrze by zrobił gdyby otworzył się na moje potrzeby i oczekiwania ;-)

Odpowiedz

74. ~Orange Noł
0

2014-03-03 08:01:09

73,bo to Orencz,sama marka jest tak prestiżowa,że RWK psułoby ten prestiż, tak tam myślą

Odpowiedz

72. ~Orange No
0

2014-03-03 00:44:50

uwaga, ukryty abonament

Odpowiedz

71. ~Calm7
0

2014-03-02 21:24:43

69). Tak, z RWK to się zgadza. Ale nie chodzi tu o RWK, ale o osoby które już tej usługi nie mają. Kpw? Wtedy aktywacja 0zł za minuty, czy 0zł za smsy - NIE SKRACA stanu konta (na 31 dni).

Odpowiedz