DAJ CYNK

Nowe telefony w ofercie Play

24.04.2009

Dodane przez: WitekT

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 11256

Ważne 0

0

Od jutra małe przemeblowanie telefonów w ofercie abonamentowej Play. Dochodzą 2 nowe telefony w ofercie podstawowej oraz 6 w telefonach na życzenie. Dodatkowo, z oferty podstawowej do oferty na życzenie przechodzą 3 terminale.

Od jutra małe przemeblowanie telefonów w ofercie abonamentowej Play. Dochodzą 2 nowe telefony w ofercie podstawowej oraz 6 w telefonach na życzenie. Dodatkowo, z oferty podstawowej do oferty na życzenie przechodzą 3 terminale.

Nowymi telefonami w ofercie są dwa Samsungi: C5212 Duos Light oraz S7220 Lucido.

Nowymi telefonami w ofercie na życzenie są: Motorola RAZR2 V8, Motorola ROKR E8, Nokia 3610 fold, Nokia 5130 XpressMusic, Nokia E75 oraz Nokia N96.

Z oferty podstawowej do "na życzenie" przechodzą: Nokia E71, Nokia E66 oraz HTC Touch HD.

Dodatkowo, zmianie ulegnie cena Nokii 5800. Pełne cenniki już wkrótce.

Źródło tekstu: wł

Komentarze
Zaloguj się
25. ~Norbi
0

2009-05-09 12:57:50

Tak tylko, ze 2 lata temu każdy kto przyszedł do Play otrzymywał więcej jako nowy użytkownik sieci niż aktualnie jako abonent Play''a Przykładowo w 2007 dostawało się 70 zł a płaciło 50 przez cały okres umowy co daje 24 miesiace po 20 zł gratis co daje 480 zł a terazw abo 45 zł 6 miesięcy mniejszy rachunek o 50% co daję łącznie 135 zł zaoszczędzonej kasy. Czyli dają ci mniej.

Odpowiedz

24. ~jegomosc
0

2009-05-07 13:58:54

Porownaj to sobie z oferta innych operatorow. Play ma zdecydowanie najlepsza oferte - maja sztucznie dawac mniej nowym abonentom tylko dlatego, co by budowac "kontrast" i zebys sie lepiej czul? Skoro oferuja ci najlepsza dostepna oferte na rynku + jeszcze bonus (poza tym owe 50 minut jest na cala umowe, na pol roku to jest rabat 50% na abonament - a czesem i na dluzej) to co jeszcze bys chcial?

Odpowiedz

23. ~Żalosne
0

2009-04-29 17:54:34

Chcialem dzis przedluzyc oferte w play ale play strych klijentow traktuje na rowni z nowymi (te same ceny telefonow) dali mi plus 50 min na pol roku jaja sobie robia?

Odpowiedz

22. ~
0

2009-04-27 15:03:16

No i co z tymi cennikami? Play na swojej stronie nie ma cenników - linki są puste.

Odpowiedz

21. ~
0

2009-04-25 11:51:01

Dla mnie duosy zaczna sie gdy beda mialy 2standardowe pojedyncze moduly 2G i 3G w pelni przelaczalne i wylaczalne(bateria) miedzy simami

Odpowiedz

20. ~
0

2009-04-25 10:58:55

@18 Jeszcze uzupelnienie. A jak juz zbudujemy duza baze klientow dla ktorych Play bylo tylko tania w utrzymaniu 2karta uzupelniajaca to nic nie stoi na przeszkodzie zeby stalo sie karta rownoprawna do rozmow wewnatrz sieci. Brawo, w zasadzie nie dawalem Playowi szans ale moze zmienie zdanie...

Odpowiedz

19. WitekT
0

2009-04-25 10:58:38

18: Duosa ma/miała też Era... Po prostu jest na to jakiś rynek, a wcześniej nie dało się tego wprowadzić, bo Play nie miał GSM (a Duosy są tylko 2G).

Odpowiedz

18. ~
0

2009-04-25 10:49:48

Ciekawy ruch z tym duosem. Nie wiem czy oznacza to samoboja, bo strata kasy z przychodzacych MTR i z wychodzacych kierowanych po innej sieci, czy tez ponoszac np straty na rozmowach,smsach do innych sieci chca sie tego pozbyc na 2sim a swoj biznes zbilansowac tak ze jak cos przyjdzie na nasz sim to mamy zysk a klient zbiera sobie minuty przy czym tani numer nieplayowy udostepnia tylko najblizszym innych doi :-) Bardzo inteligentnie pomyslane. Play robi tu za taki KERS do karty innego opa :-)

Odpowiedz

17. kompromis
0

2009-04-24 16:55:31

Do ~~~ fakt moja literówka co prawda 5130 i 5310 róznią się w zasadzie obudową ale masz racje 5130 to "nowy" model i pewnie dlatego tak jak i nie wymieniona 5220 są w zasadzie w tej samej cenie u operatorów

Odpowiedz

16. ~tęplariósz
0

2009-04-24 13:52:01

@11 doradcą w sieci p-l-e-j, oczywiście zapomniałeś tegoż drobnego faktu dodać

Odpowiedz

15. ~an
0

2009-04-24 13:31:26

do posiadaczy play abonament: tez Wam się zmienił nr rachunku bankowego? wczoraj wchodziłam na stronę playa i w mójplay i tam jest zupełnie inny nr rachunku bankowego niz poprzednio, dziwne,że nie poinformowali o tym???

Odpowiedz

14. ~snd
0

2009-04-24 13:30:04

no jak Era wprowadzi taką promocje to będzie ciekawie. Ceny w Play co raz gorsze, bo co raz więcej telefonów jest tylko na życzenie

Odpowiedz

13. ~Dematerializator
0

2009-04-24 13:07:23

Uwaga era wprowadza od 30 kwietnia nowa promocje biznesowa-ma być 18 gr do wszystkich-wieksze szczegoly na razie nie znane

Odpowiedz

12. ~~~
0

2009-04-24 13:05:56

"3610 i 5310 też powinny mieć cen niższe z racji czasu bycia na rynku. " 5130 a nie 5310 ;)

Odpowiedz

11. ~skalarek
0

2009-04-24 11:52:32

jeśli chodzi o tego Duos to jakiś czas temu polecałem dokładnie ten model Playowi na forum blogplay ;) czasem się zastanawiam czy nie powinienem zostać doradcą w sieci komórkowej ;)

Odpowiedz