DAJ CYNK

Nowe Szalone Ceny w Orange

27.05.2014

Dodane przez: LuiN

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 5953

Ważne 10

1

Do 30. maja potrwa kolejna edycja Szalonych Cen w Orange. Tym razem w niższych cenach nabyć można smartfony HTC, LG i Nokii.

Do 30. maja potrwa kolejna edycja Szalonych Cen w Orange. Tym razem w niższych cenach nabyć można smartfony HTC, LG i Nokii.

Wszystkie umowy zawarte w promocji zawierane są na 24 miesiące. Oferta dostępna jest wyłącznie na stronie Orange, dla klientów przedłużających umowę lub przenoszących numer z innej sieci. Za telefony płacić można również punktami Payback.

Na liście znalazły się:

  • HTC One w Smart Planie Multi Max 149,98 za 9 zł (stara cena 509 zł) i Smart Planie Multi Max 129,98 za 179 zł (stara cena 679 zł),
  • LG G2 w Smart Planie Multi Max 149,98 za 9 zł (stara cena 409 zł) i Smart Planie Multi Max 129,98 za 79 zł (stara cena 579 zł),
  • LG G2 mini (czerwony kolor na wyłączność Orange) w Smart Plan Multi 89,98 za 9 zł (stara cena 119 zł),
  • Nokia Lumia 1320 w Smart Planie Multi 129,98 za 1 zł (stara cena 179 zł),
  • Nokia Lumia 925 w Smart Planie Multi 89,98 za 69 zł (stara cena 269 zł),
  • Nokia X w Smart Planie Halo 29,98 za 9 zł (stara cena 159 zł).

Źródło tekstu: Orange, wł

Komentarze
Zaloguj się
11. ~bezradny
0

2014-05-28 09:47:10

przeniosłem numer z pocztąku wyświetlało się 9 złotych za lg g2 mini a na końcu 119 do zapłaty;/ co zrobić?

Odpowiedz

10. ~
1

2014-05-27 21:44:06

@9 "Oferta dostępna jest wyłącznie na stronie Orange, dla klientów przedłużających umowę lub przenoszących numer z innej sieci."

Odpowiedz

9. torrat
1

2014-05-27 21:38:09

Dlaczego na stronie Orange nic nie piszą o promocji i wszystkie telefony są w starych cenach?

Odpowiedz

8. thonka
1

2014-05-27 18:27:54

@7 a co napisałem na koniec?

Odpowiedz

7. ~zyzy
0

2014-05-27 16:41:36

@thonka - ale kupon -30%Abo dostępny jest teraz dla wszystkich na gruponie. Tym sposobem LG G2 mini za 9 zloty jest w abonamencie za 63zl, podobnie Lumia 925. W ten sposób do końca maja nie ma lepszej oferty.

Odpowiedz

6. thonka
0

2014-05-27 14:53:31

@4 przy gołych abonamentach bez zniżek Play rzeczywiście wypada lepiej... Sam początkowo w to nie wierzyłem...Dla przykładu G2 przy 130zł abonamentu (całkowity NL po kraju, 2GB danych i 1000 minut przychodzących w UE) bez specjalnej promocji mają za 1złHTC One przy 120zł (warunki jak wyżej) za 19złG2 mini przy 99zł (również jak wyżej warunki) za 1złLumia 1320 już przy 110zł abonamentu jest za 9złJak ktoś nie ma profitów z abonamentu w Orange (Orange Open i zniżki z kuponów) to te "szalone ceny" w porównaniu z Play to dołączenie do konkurencji.

Odpowiedz

5. ~4D
0

2014-05-27 14:45:50

Aha. W Orange można dodatkowo łączyć abonamenty otrzymując comiesięczne zniżki w ramach Orange Open.

Odpowiedz

4. ~4D
1

2014-05-27 14:41:59

@3. Chyba sobie kpisz! W Orange nie dość, że atrakcyjność tych planów abonamentowych została niedawno poprawiona (np. rozszerzono no-limit w sieci i do wszystkich, większe są pakiety na transfer danych, dodano minuty na roaming, dorzucono licencję na nawigację), teraz zostały obniżone ceny telefonów to jeszcze cały czas można nabyć kupon obniżający kwotę abonamentu o 30% przez całą umowę!! Play nie ma w tym przypadku najmniejszych szans w konfrontacji z tak skumulowaną atrakcyjnością oferty Orange!

Odpowiedz

3. ~ruda
-2

2014-05-27 14:12:13

i dalej szalone dni orange nie przebijają cenowy zwykłych dni PLAY.szał . WOW WOW :D

Odpowiedz

2014-05-27 14:02:21

@1 Przez kanał Telesales można.

Odpowiedz

0

2014-05-27 13:36:32

Ciągle nie można przenieść zarejestrowanych numerów na kartę z innych sieci, czy coś już się zmieniło ??

Odpowiedz