DAJ CYNK

Nowe startery Orange na kartę

25.11.2016

Dodane przez: LuiN

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 7240

Ważne 5

7

Sieć Orange wprowadziła do oferty nowe startery Orange Free na kartę 20 zł i Orange Yes 10 zł z promocyjnymi bonusami.

Sieć Orange wprowadziła do oferty nowe startery Orange Free na kartę 20 zł i Orange Yes 10 zł z promocyjnymi bonusami.

Starter Orange Free na kartę 20 zł zawiera teraz dodatkowe 50 GB Internetu, który można wykorzystać przez 14 dni kalendarzowych od daty aktywacji numeru. Pakiet jest przyznawany automatycznie w 24 godziny po aktywacji, o czym klient jest informowany SMS-em.

W przypadku startera Orange Yes 10 zł otrzymać można tydzień rozmów za darmo przez kolejne 6 miesięcy. Aby skorzystać z promocji, należy wysłać SMS o treści START na numer 80507 lub aktywować promocją kodem *101*16#. W momencie aktywacji promocji rozpoczyna się siedmiodniowy okres darmowych rozmów, a później, po 24-dniowej przerwie rusza kolejny darmowy tydzień i tak przez łącznie 6 miesięcy.

Powyższe promocje wprowadzone są na stałe (nie ma ograniczenia do "Czarnego Piątku").

Źródło tekstu: Orange, wł

Komentarze
Zaloguj się
20. ~hens
0

2016-11-28 15:44:58

Pakiet 50GB na 14 dni to jakaś kpina z użytkowników...........A może lepiej zaproponować od razu 2 TB na 48 godz.Też nie do zużycia dla normalnego użytkownika, a jak wygląda w ofercie. Przebili by wszystkie oferty na rynku. he he.Ja rozumiem 50GB na rok jako bonus...........a tu jakaś wydumka skacowanego idioty.

Odpowiedz

19. ~Dzon
0

2016-11-25 20:28:24

To teraz kupujac starter orange mozna dostac 55gb na 14dni i 200gb na miesiac. Niezle :)

Odpowiedz

18. ~doda
0

2016-11-25 13:24:10

nie można przedłuży te 50gb oni doładow ani innym. A szkoda że nie można przedłuży np pakiet

Odpowiedz

17. ~Prz
0

2016-11-25 11:49:44

Proszę pierwszych odważnych o informację, czy te 50GB da się przedłużyć smsem na Rok Waznosci Konta. A moze wpada razem ze 100GB za rejestracje na inne subkonto (wspólne?).Promocja w YES to kopia zeszłorocznej promocji świątecznej, tam za doladowanie 100zł był gratis tydzien rozmow za darmo co miesiąc przez 10miesięcy. Czyżby brak promocji świątecznej w tym roku? :/

Odpowiedz

15. ~maja
0

2016-11-25 11:38:42

no nie przedłuży te 50gb ani doładow ani pakiet

Odpowiedz

14. wlo
0

2016-11-25 11:35:11

50 GB na 14 dni to kpina? Nie sądzę... A na 30 dni ro powinni dać 100 GB ;-)

Odpowiedz

10. ~
0

2016-11-25 10:51:03

Czy te 50 zł na 14 dni można przedłużyć doładowaniem i/lub RWK?

Odpowiedz

9. ~Piotrek
0

2016-11-25 10:33:17

7) ja wiem że to fajnie mieć za 20 zł 150 GB (50 ze startera i 100 za rejestracje) ale co im szkodziło te 50 GB dac chociaż na miesiąc - 14 dni słabo wygląda. No ale fioletowych nie stać nawet na promocje doładowań w czarny piątek a Orange daje coś za darmo więc nie ma co narzekać

Odpowiedz

8. ~Hotelarz
0

2016-11-25 10:27:50

Czy aby otrzymać te 50 GB trzeba doładować konto? Da się je jakoś przedłużyć?

Odpowiedz

7. ~©alm7
0

2016-11-25 10:22:55

6). To promocja zachęcająca do kupna startera w Orange:-p

Odpowiedz

6. ~Piotrek
0

2016-11-25 10:16:48

50 GB na 14 dni?? Dobrze że nie do końca dnia następnego po aktywacji :P - durna siec nigdy się nie nauczy

Odpowiedz

5. ~
0

2016-11-25 10:08:04

nie widzę nic konkretnego w tej ofercie

Odpowiedz

0

2016-11-25 10:05:47

1@ Kurcze pośpieszyłem się. Ostatnie zdanie wszystko wyjaśnia

Odpowiedz

3. mpiter
0

2016-11-25 10:05:16

@1 przez 7 dni, po 7 dniach przerwa 24/25dni i znowu masz tydzień za darmo, i tak przez sześć razy.

Odpowiedz

2. mpiter
0

2016-11-25 10:04:20

No i nareszcie konkretny starter z netem mobilnym.

Odpowiedz