DAJ CYNK

Nowe promocje Play Online dla firm i klientów indywidualnych

24.04.2014

Dodane przez: LuiN

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 7911

Ważne 4

8

Sieć Play zaprezentowała nowe promocje mobilnego dostępu do Internetu, w ramach których przy 24-miesięcznym zobowiązaniu przez pierwszych 6 miesięcy może zostać zniesiona opłata abonamentowa.

Sieć Play zaprezentowała nowe promocje mobilnego dostępu do Internetu, w ramach których przy 24-miesięcznym zobowiązaniu przez pierwszych 6 miesięcy może zostać zniesiona opłata abonamentowa.

W ofertach warto zwrócić uwagę, że podane w tabelach ceny abonamentów obowiązują w przypadku zgody klienta na otrzymywanie e-Faktury oraz zgody marketingowej (dane transmisyjne i informacje handlowe). W przypadku braku takich zgód, klienci indywidualni zapłacą o 5,99 zł miesięcznie więcej za każdą z nich, a biznesowi - po 6,15 zł. Rabat na abonament przez 6 miesięcy nie obowiązuje przy umowie na 18 miesięcy.

Do cen abonamentów należy też doliczyć jednorazową opłatę aktywacyjną, która wynosi 1 zł przy umowie na 24 miesiące oraz 9 zł przy umowie na 18 miesięcy dla klientów indywidualnych i 1,23 zł przy umowie na 24 miesiące w ofertach dla firm (brak wariantu umowy na 18 miesięcy). Ponadto rozpoczęcie sześciomiesięcznych testów nielimitowanego dostępu do Internetu w technologii LTE wiąże się z opłatą 1 zł w ofertach indywidualnych oraz 1,23 zł w ofertach firmowych.

Klienci indywidualni, oferta terminalowa - kolejna aktywacja lub przedłużenie umowy

Abonament 29,99 zł 49,99 zł 59,99 zł 69,99 zł 99,99 zł
Pakiet danych 5 GB 14 GB 20 GB 28 GB 55 GB
Nocny transfer
1:00-8:00
10 zł 0 zł
LTE bez limitu nie 6 miesięcy (aktywacja 1 zł)
Abonament za 0 zł przez 6 miesięcy nie tak
Maksymalna szybkość pobierania 5 Mb/s 10 Mb/s 15 Mb/s 20 Mb/s 30 Mb/s

Klienci indywidualni, oferta modem + router (LTE) i 2 karty SIM ze wspólnym pakietem - kolejna aktywacja
Abonament 79,99 zł 89,99 zł 119,99 zł
Pakiet danych 25 GB 35 GB 60 GB
Nocny transfer
1:00-8:00
0 zł
LTE bez limitu 6 miesięcy (aktywacja 1 zł)
Abonament za 0 zł przez 6 miesięcy tak
Maksymalna szybkość pobierania 15 Mb/s 20 Mb/s 30 Mb/s

Klienci biznesowi, oferta terminalowa - kolejna aktywacja lub przedłużenie umowy
Abonament 24,59 zł 43,04 zł 53,37 zł 67,64 zł 98,39 zł
Pakiet danych 5 GB 14 GB 20 GB 28 GB 55 GB
Nocny transfer
1:00-8:00
9,84 zł 0 zł
LTE bez limitu nie 6 miesięcy (aktywacja 1,23 zł)
Abonament za 0 zł przez 6 miesięcy nie tak
Maksymalna szybkość pobierania 5 Mb/s 10 Mb/s 15 Mb/s 20 Mb/s 30 Mb/s

Klienci biznesowi, oferta modem + router (LTE) i 2 karty SIM ze wspólnym pakietem - kolejna aktywacja
Abonament 73,79 zł 86,09 zł 116,84 zł
Pakiet danych 25 GB 35 GB 60 GB
Nocny transfer
1:00-8:00
0 zł
LTE bez limitu 6 miesięcy (aktywacja 1,23 zł)
Abonament za 0 zł przez 6 miesięcy tak
Maksymalna szybkość pobierania 15 Mb/s 20 Mb/s 30 Mb/s

Źródło tekstu: Play, wł

Komentarze
Zaloguj się
24. ~Pharmc979
0

2014-06-20 13:20:23

Very nice site!

Odpowiedz

23. ~Pharmc48
0

2014-06-19 07:10:56

Very nice site!

Odpowiedz

22. ~Smithc346
0

2014-06-17 08:08:43

Farmville farms even include free gift that is especially gegkdeeggcdbekad

Odpowiedz

21. ~pabloki
0

2014-04-24 19:41:25

@20 tak , choć realnie to jest taka ściema bys zgodził sie na reklame usług play np. gdy bedzie ci sie kończył abonamentowy pakiet play on line system play wyśle ci reklame że możesz kupić dodatkowy transfer.

Odpowiedz

20. mikkel
0

2014-04-24 19:12:07

tam jest:b) przetwarzanie danych transmisyjnych dla celów marketingu usług telekomunikacyjnych. Dane te będą przetwarzane w okresie obowiązywania Umowy o Świadczenie Usług Telekomunikacyjnych.Korzyści: Dzięki tym informacjom możemy przygotować ofertę, która pozwoli Ci na optymalizację kosztów korzystania z nowoczesnych rozwiązań telekomunikacyjnych.Czy to znaczy że będą patrzeć ile i czego ściągam i na tej podstawie przedstawią mi ofertę? Jeśli nie to prosiłbym mi to wytłumaczyć łopatologicznie. Plej strasznie krętaczy i stosuje masę haczyków które tak bardzo kiedyś zwalczali.

Odpowiedz

19. ~
0

2014-04-24 19:00:18

@18: Informacja o zgodach: www.play.pl/pomoc/abonament/konto/zgody-marketingowe

Odpowiedz

18. mikkel
0

2014-04-24 18:48:48

Mam takie pytanie.Co oznacza "zgody marketingowej (dane transmisyjne i informacje handlowe)"?Chodzi mi dokładnie o te dane transmisyjne. No bo rozumiem że informacje handlowe to to że będą do mnie dzwonić i nagabywać. A dane transmisyjne? Że odpalę internet i w przeglądarce zostanę skierowany na stronę pleja?

Odpowiedz

17. ~gosc
0

2014-04-24 18:45:45

limit predkosci 30mb/s? czyzby lte przyspieszylo?

Odpowiedz

16. ~artur
0

2014-04-24 18:29:57

Bardzo słaba oferta jak na Play.. schdozi na psy. 49,90 za 14 GB? + dodatkowo jeszcze dyche za nocny transfer :/? Bez modemu w Oragne za 44,90 mam 35 GB i nielimitowany nocny transfer od 24...

Odpowiedz

15. ~Slon
0

2014-04-24 18:15:24

Oferta Orange sprzed pół roku: Dla posiadaczy telefonu komórkowego i internetu mobilnego, oferta 12GB miesięcznego transferu za 39 zł netto na 12 miesięcy z terminalem i rabatem Orange Open. Podsumowując kosztuje to 34 zł netto tj. 41,82 brutto z darmowym nocnym transferem, usługą Hot Spot Orange i "lejkiem". Za dodatkowe 10 zł, które trzeba dołożyć za nocny transfer w Play, Orange dołoży nam jeszcze 14GB co daje 26GB miesięcznie.

Odpowiedz

14. ~Rov
0

2014-04-24 17:50:44

5 sorry ale do przegladania www nie potrzeba chyba super osiagow i kilkanascie mega to az nadto

Odpowiedz

13. ~ludek
0

2014-04-24 17:38:12

T-mobile ma zamiar wprowadzic okres testowy za 0zl dla wszystkich uzytkownikow.Ostatnio jako uzytkownik t-mobile na karte dostalem mozliwosc aktywacji pakietu 10GB za 50zl a w momencie startu LTE za darmo i pakiet bedzie gratis po za siecia LTE coteraz koszt 50zl za 10GB czy warto?

Odpowiedz

11. ~4G (4 x Gorsze) LTE
-1

2014-04-24 16:26:15

Oj kiepsko gra Play, kiepsko! Nawet uważany za skąpca Solorz dał ostatnio w CP znacznie lepszą ofertę internetu mobilnego z 6 miesiącami abonamentu za darmo plus dodatkowe 10 zł zniżki miesięcznie w ramach SmartDOM. Zasięgu, szybkości transferów i jakości sieci nie ma nawet co porównywać, ponieważ w tych obszarach Play leży i kwiczy!

Odpowiedz