DAJ CYNK

Nowe premie za doładowania online w Orange

08.01.2015

Dodane przez: WitekT

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 15502

Ważne 18

4

Od dziś doładowujący konto prepaid w ofercie Orange Free na kartę i Orange Smart dostaną dodatkowo 5x większy bonus transmisji danych. Warunkiem jest doładowanie poprzez kanał online.

Od dziś doładowujący konto prepaid w ofercie Orange Free na kartę i Orange Smart dostaną dodatkowo 5x większy bonus transmisji danych. Warunkiem jest doładowanie poprzez kanał online.

Bonusy są wykorzystywane w pierwszej kolejności, czyli przed środkami pochodzącymi z doładowań, sumują się ze standardowymi bonusami.

Jeśli doładowujecie się np. standardowym kanałem za 25 zł dostajecie bonus 1 GB, ale jeśli zrobicie to teraz online Wasz bonus wynosi 6 GB (1 GB + 5 GB) - pisze na swoim blogu Wojciech Jabczyński, rzecznik Orange.

Dodatkowy bonus przy doładowaniu online w ofercie Orange Free na kartę:

Kwota doładowania

Bonus

Ważność

5 zł

250 MB

2 dni

10 zł

500 MB

5 dni

25 zł

5 GB

30 dni

40 zł

5 GB

40 dni

50 zł

12 GB

93 dni

100 zł

30 GB

120 dni

200 zł

30 GB

150 dni


Dodatkowy bonus przy doładowaniu online w ofercie Orange Smart:

Kwota doładowania

Bonus

Ważność

5 zł

200 MB

5 dni

10 zł

500 MB

5 dni

25 zł

2,5 GB

30 dni

40 zł

2,5 GB

40 dni

50 zł

8 GB

93 dni

100 zł

15 GB

120 dni

200 zł

15 GB

150 dni


Zobacz: regulamin promocji w Orange Free
Zobacz: regulamin promocji w Orange Smart

Źródło tekstu: blog.orange.pl

Komentarze
Zaloguj się
0

2015-02-08 16:45:39

Doładowałem dwa razy 5zł on line transefer do liczono do głownego bonusu co jest ważny rok,mineły 4 dni i tego dodatkowego bonusu nie zabrali.Czyli bonus podstawowy+dodatkowy za doładowanie on-line jest ważny rok z kontem głównym.

Odpowiedz

96. ~czu23
0

2015-01-23 23:47:02

Czy kupując starter np orange pop trzeba wysłać sms aby aktywować za 5zł pakiet 200MB. Ciekawa oferta, ale jak zwykle jakieś utrudnienia- tylko dla tych którzy mają konto internetowe online ten bonus , a już doładowanie z 14 cyfrowego-kodu nie zadziała, whhhhh i marne 2GB na 3-miesiące

Odpowiedz

95. TomekO
0

2015-01-16 12:58:28

Ogólnie chodzi mi o to że ktoś jak doładował za 5 zł. to mógłby powiedzieć jak wygląda praktyka.

Odpowiedz

94. TomekO
0

2015-01-16 12:54:35

@92 bonus za 5 zł. jest ważny dwa dni ;)

Odpowiedz

93. ~
0

2015-01-15 22:02:22

Jak nie ma majtek, to zgadnij co się stanie? Odsłoni wdzięki... ;-)

Odpowiedz

92. bazooka
0

2015-01-15 07:37:14

@91 - co się stanie? Możesz uchylić rąbka ?

Odpowiedz

91. TomekO
1

2015-01-14 15:13:59

@90 doładuj za 5 zł. to za dwa dni będzisz wiedział co się stanie.

Odpowiedz

0

2015-01-14 15:04:14

Doładowałem 30zł on-line,dostałem 2smsy ,pierwszy odtrzymałem standardowy bonus 1GB ważny ważny 5.01.2016,i drugi sms 5GB dodatkowy ważny 30dni.Na orange on line bonus 5GB z sumował się bonusem podstawowym.Razem mam 9514MB ważny do 5.01.2016.Ta ważnośc bonusu wyświetla si e na koncie numeru orange on line i pod kodem *101*01#.Jestem ciekawy czy po miesiącu zabiorą 5GB który wg. smsa : /''Dziękujemy za skorzystanie z promocji odtrzymujesz dodatkowy pakiet danych 5GB ważny 30dni."

Odpowiedz

89. Przemix
0

2015-01-10 19:39:01

Na blogu ktoś potwierdził, że działa z doładowaniem z T-mobile usł. bank. choć nie ma tego w regulaminie. A czy zadziała to przez doładowanie z telefonu z rachunkiem?

Odpowiedz

88. ~Calm7
1

2015-01-10 17:50:27

86). Raczej jak takie z wydruku terminala. Czyli zdrapka.

Odpowiedz

87. ~Adam
0

2015-01-10 16:24:27

85. Tak? nie wiedziałem. Mam same stare to się nie interesowałem. Ja nie potrzebuję mam 3 stare free witam dwie ładuje bo jedna w smartfonie druga w tablecie. Dla mnie nie ma już lepszej oferty. A aero użyje tylko do streamingu czyli jeśli będę słuchał radia przez internet itp

Odpowiedz

86. ~Adamos
-1

2015-01-10 15:00:19

Mam pytanie czy doładowanie w salonie orange bezpośrednio numeru to jest kanał online, czy zwykły tzw. zdrapka

Odpowiedz

85. ~Krzysztof
1

2015-01-10 14:24:52

@83 - Adam przecież RWK jest płatne tylko dla kart ze stażem krótszym niż 93 dni, czyli realnie max raz 3zł trzeba zapłacić i już nigdy więcej.

Odpowiedz