DAJ CYNK

Nowe plany taryfowe Sferii

09.12.2015

Dodane przez: LuiN

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 4497

Ważne 3

11

Sferia wprowadziła nowe plany taryfowe, w tym zestawy składające się karty z usługami telefonicznymi i dodatkowej z Internetem mobilnym.

Sferia wprowadziła nowe plany taryfowe, w tym zestawy składające się karty z usługami telefonicznymi i dodatkowej z Internetem mobilnym.

W ofercie z urządzeniem do wyboru mamy 4 plany taryfowe. W zależności od wybranego planu, otrzymać można od 100 do 400 zł rabatu na zakup urządzenia w sklepie internetowym Sferii. Znaleźć w nim można zarówno zaawansowane smartfony, modemy internetowe, jak i rozmaite akcesoria.

Taniej do wszystkich

Zestaw Komfort

Zestaw XLTE

Zestaw MAX

24,99 zł

50 zł

59 zł

74,99 zł

Telefon

Telefon
Bezpieczny pakiet LTE

Telefon
Internet mobilny LTE

Telefon
Bezpieczny pakiet LTE
Internet mobilny LTE

umowa na 24 miesiące, aktywacja 9 zł

1 karta SIM

2 karty SIM

150 min/SMS

300 min/SMS

150 min/SMS

300 min/SMS

-

2 GB Internetu w telefonie

12 GB Internetu mobilnego

2 GB Internetu w telefonie
12 GB Internetu mobilnego

100 zł rabatu na sferia.pl

200 zł rabatu na sferia.pl

300 zł rabatu na sferia.pl

400 zł rabatu na sferia.pl


Więcej szczegółów na temat nowej oferty znaleźć można pod tym adresem.

Źródło tekstu: Sferia, wł

Komentarze
Zaloguj się
32. ~Warszawiak
0

2015-12-15 23:28:38

Z tego co przeczytałem w internecie, to początki firmy sięgają lat 90-tych ubiegłego wieku i w czasach świetności Sferia posiadała ok. 100 tysięcy abonentów. Na jednym z portali znalazłem też reklamę, która była emitowana w tv więc nie jest to taki mały operator.

Odpowiedz

31. ~lamper
0

2015-12-15 16:07:07

no dokładnie, tu jest sporo osób z biznesu i chyba wszyscy wiedzą jak u nas jest :)

Odpowiedz

30. ~nakol
0

2015-12-15 15:56:42

z tego co wiem to w tym miesiącu dopiero weszli na rynek ogólnopolski więc pewnie zbierają siły :) Zresztą to jest polska która zaczynała od małego, tym bardziej trzeba trzymać kciuki ;P

Odpowiedz

29. ~Czaken
0

2015-12-14 11:08:05

Czy ktoś widział jakąś reklamęSferii, dlaczego się nie reklamują?

Odpowiedz

28. ~Ciekawy
0

2015-12-14 08:19:00

...mogliby udostepnic usluge mms.

Odpowiedz

27. ~jaszko
0

2015-12-14 00:07:10

Mi styknie teryfa za 50 zł z LTE. 200 dostaję w prezencie :)

Odpowiedz

26. ~Ciekawy
0

2015-12-13 14:25:10

...na czym polega ta mozliwosc zarzadzania dokladnie?

Odpowiedz

25. ~NIK
0

2015-12-13 14:09:18

można zarządzać, zobacz na ich stronie jest

Odpowiedz

24. ~Gość
0

2015-12-12 19:23:56

Sferia musi też nadążać za konkurencją, która "nie śpi" i co chwilę wprowadza innowacyjne rozwiązania oraz usługi dla swoich Abonentów, np. HD Voice, WiFi Calling itp.. Nie doszukałem się w ofercie Sferii żadnych informacji na temat MMS więc nie wiem czy jest taka możliwość? Piszcie jeśli macie już jakieś wiadomości. Czy można zarządzać swoim kontem poprzez internet?

Odpowiedz

23. ~Gość
0

2015-12-12 19:11:46

Ograniczeniem telefonu nomadycznego jest to, że jest aktywny tylko w strefie numeracyjnej, do której został przypisany oraz strefa dozwolonego zasięgu - wyznaczana w momencie inicjacji połączenia. Jej przekroczenie, np. w przypadku przemieszczania się w trakcie rozmowy powoduje zerwania połączenia.

Odpowiedz

22. ~nepto
0

2015-12-12 17:39:22

@21 dawaj znać jak w praktyce

Odpowiedz

21. ~makar
0

2015-12-12 13:27:26

Wziąłem na próbę pierwszą taryfę, zobaczymy.

Odpowiedz

20. ~jarpen
0

2015-12-11 22:42:42

powinno zabanglać, choć nie testowałem

Odpowiedz

19. ~raptor
0

2015-12-11 22:29:51

u nich innowacyjny jest ten telefon nomadyczny, bo nigdzie indziej nie widziałem a możesz mieć 2 numery na jednym sim, co przy dual simie daje 4. W niektórych zawodach mega przydatna sprawa

Odpowiedz

18. ~czaran
0

2015-12-11 20:08:00

Na bogato widzę to otwarcie nowej Sferii, bardzo pozytywnie.

Odpowiedz