DAJ CYNK

Nowe plany taryfowe Orange ze smartfonem co roku - oficjalnie

08.04.2014

Dodane przez: WitekT

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 19004

Ważne 10

2

Orange oficjalnie wprowadza cztery nowe Smart Plany z dużymi pakietami danych i dużym pakietem minut na roaming do wykorzystania w krajach Unii Europejskiej. Potwierdziły się tym samym informacje TELEPOLIS.PL z 1. kwietnia.

Orange oficjalnie wprowadza cztery nowe Smart Plany z dużymi pakietami danych i dużym pakietem minut na roaming do wykorzystania w krajach Unii Europejskiej. Potwierdziły się tym samym informacje TELEPOLIS.PL z 1. kwietnia.

Zobacz: Nowa oferta Smart Planów Orange.

Oprócz tego klienci dostaną możliwość wyboru nowego telefonu w promocyjnej cenie już rok od podpisania umowy, bez czekania na koniec kontraktu. To, jak podkreśla operator, jedyna taka oferta na rynku.

Na nową ofertę Orange składają się cztery plany taryfowe. Jeden całkowicie nowy Smart Plan Multi Max, oraz trzy znane już klientom: Smart Plan Halo, Smart Plan Multi i Smart Plan Mix, wzbogacone o nowe rozwiązania.

Smart Plan Multi Max został stworzony dla tych, którzy bardzo intensywnie korzystają z telefonu w kraju i za granicą a przy tym zależy im, by zawsze mieć najnowocześniejszy model smartfona. Właśnie w tym planie, Orange jako jedyny operator umożliwia zakup nowego telefonu w trakcie trwania umowy, już 12 miesięcy od jej rozpoczęcia. Kupujący nowy smartfon, przedłuża pozostały czas trwania umowy o 12 miesięcy, jednak po roku znów może kupić kolejny nowy smartfon i analogicznie postępować wiele razy. W Smart Planie Multi Max klienci otrzymują także co miesiąc aż 400 minut na rozmowy w roamingu w krajach UE, do 10 GB na surfowanie w internecie w kraju oraz nielimitowane rozmowy, SMS-y lub MMS-y do wszystkich. Oprócz tego w abonamencie mają Pakiet TV oraz Nawigację Orange.

Nowy Smart Plan Multi to większe pakiety na transmisję danych - do 5 GB, nielimitowane połączenia, SMS-y i MMS-y do Orange oraz Nawigacja Orange. W zależności od taryfy dostępny jest też pakiet 400 minut na rozmowy w roamingu na terenie UE oraz nielimitowane połączenia, SMS-y i MMS-y do wszystkich sieci.

Smart Plan Halo wyróżniają duże pakiety minut, SMS-ów i MMS-ów do wszystkich sieci, nielimitowane rozmowy w Orange, a w wybranej opcji także nielimitowane SMS-y do wszystkich sieci. Nowością w wybranych opcjach jest możliwość wymiany minut z abonamentu na minuty w roamingu w krajach UE. Za dwie minuty rozmów w kraju jest jedna minuta w roamingu.

W Smart Planach Mix, prócz pakietu minut na rozmowy, w cenie abonamentu klienci mogą otrzymać nielimitowane SMS-y do wszystkich, a korzystając z równocześnie z FunPacka Orange, za usługi na komórkę zapłacą tylko niecałe 15 zł miesięcznie.

Nowe plany taryfowe są również dostępne w opcji bez telefonu. Łącząc je z promocją Orange Open, klienci mogą korzystać z usług komórkowych z najtańszym na rynku abonamentem, już za 4,97 zł i mieć do dyspozycji aż 400 minut na rozmowy do wszystkich, co miesiąc. W wyższej opcji abonamentu otrzymają też nielimitowane połączenia, SMS-y i MMS-y do wszystkich sieci oraz 400 minut na rozmowy w roamingu UE i pakiet na transmisję danych.

Nowe taryfy będą dostępne od 11. kwietnia.

Źródło tekstu: Orange

Tagi: orange
Komentarze
Zaloguj się