DAJ CYNK

Nowe pakiety usług w UPC

18.04.2011

Dodane przez: ringu

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 3308

Ważne 0

0

UPC przygotowało nową ofertę promocyjną. Od dziś zarówno obecni, jak i nowi klienci mogą skorzystać z 6 nowych pakietów, podwójnej lub potrójnej usługi tj. telewizji i Internetu lub telewizji, Internetu i telefonu.

UPC przygotowało nową ofertę promocyjną. Od dziś zarówno obecni, jak i nowi klienci mogą skorzystać z 6 nowych pakietów, podwójnej lub potrójnej usługi tj. telewizji i Internetu lub telewizji, Internetu i telefonu.

Nowa oferta promocyjna UPC to 6 pakietów, składających się z zestawu dwóch lub trzech usług: telewizji cyfrowej i Internetu (o nazwach Na wiosnę z UPC i Najlepiej z UPC) oraz telewizji cyfrowej, Internetu i telefonu (o nazwach UPC OKAZJA, UPC MEG-a prędkość, UPC na MAX-a w HD i UPC SUPER Pakiet).

Każdy z pakietów może być wzbogacony o opcje dodatkowe w zależności od potrzeb klienta. Na przykład, osoby, które zdecydują się na pakiet Na wiosnę z UPC składający się z Internetu Fiber Power 10 Mb/s i Pakietu Select HD Telewizji Cyfrowej UPC w cenie 100 zł, mogą dodatkowo wybrać dekoder z nagrywarką w cenie 10 zł lub zwiększyć prędkość Internetu do 25 Mb/s w cenie 20 zł.

Klienci pakietu UPC MEG-a prędkość, mogą podwoić prędkość Internetu z 25 Mb/s do 50 Mb/s za 20 zł lub w tej samej cenie - wybrać więcej minut w abonamencie. Na nową ofertę zdecydować się mogą zarówno obecni, jak i nowi klienci UPC.

Więcej informacji na temat promocji dostępnych jest na stronie operatora.

Zobacz: regulamin promocji (plik .pdf; 121 kB).

Źródło tekstu: UPC

Komentarze
Zaloguj się
14. ~adamski8
0

2011-04-19 08:48:57

11 rowniez uwazam, ze sie mylisz ; P torrenty sa bardzo ok, stawiam, ze masz ruter wifi i nie poustawiales sobie przekierowan portow i ci slabo torrenty dzialaja. LOL http://pl.wikipedia.org/wiki/Przekierowanie_portów

Odpowiedz

13. ~
0

2011-04-18 22:36:49

nie przycinaja p2p. torrenty latają pełną parą.

Odpowiedz

12. ~
0

2011-04-18 20:40:52

Oferta dla nowych klientów jest obecnie lepsza niż przedłużeniowa. Właśnie rozmawiałem z działem utrzymania klienta i tv cyfowa + 10Mb+ telefon 60min przy przedłużeniu proponują za 105zł a ta sama oferta dla nowych to koszt 100zł. No nie postarali się

Odpowiedz

11. ~dragonite
0

2011-04-18 18:00:27

UPC przycina P2P więc jest lipa w tej kwestii.

Odpowiedz

10. ~r
0

2011-04-18 17:03:17

mnie najbardziej smieszą te opisy w ulotkach, weź 5Mbit/s jeśli jedynie przeglądasz strony, 25Mbit/s jeśli ściągasz filmy itp. A jeszcze kilka lat temu wystarczyło 512 kb/s do przeglądania stron. Coś się zmieniło w tym czasie? Ja korzystam z bezprzewodowego w orange, prędkość 0,3-05Mb/s i jakoś do przeglądania stron mi starcza.

Odpowiedz

9. ~
0

2011-04-18 16:51:58

własnie dlaczego kablówki - a przynajmniej UPC - mają TAK DROGI INTERNET??? Ja, jak i wiele innych osób, nie mam zamiaru się teleportowac i nie interesują mnie mega szybkie połaczenia. Natomiast tani dostęp tak, ale tego UPC NIE OFERUJE

Odpowiedz

8. ~aaa
0

2011-04-18 16:47:10

25 mega mam chwali się przez ponad rok 1 awaria trwająca więcej niż 24 h :) więc jest git

Odpowiedz

7. ~Linchpin
0

2011-04-18 15:57:31

Do 5. Ja mam 10 mb/s w upc i sobie chwale

Odpowiedz

6. ~jo
0

2011-04-18 15:40:39

do 5. mam 25mb i jest ok.

Odpowiedz

5. ~bibsen
0

2011-04-18 15:25:36

kto ma lacze UPC? dobrze to smiga?

Odpowiedz

4. ~Realista
0

2011-04-18 15:06:55

Nic poniżej 100 zł miesięcznie nie ma. UPC wysoko się ceni. Tak jakby każdemu była potrzebna telewizja cyfrowa. Coż, abonenci tegooperatora chyba muszą spłacać amerykańskie długi Liberty Global Inc.

Odpowiedz

3. ~
0

2011-04-18 14:43:21

Zamiast wymyślać te głupie pakiety obniżyli by cenę samego internetu.

Odpowiedz

2. ~
0

2011-04-18 14:13:06

można z tego skorzystać jak się ma terminowa umowę na internet?

Odpowiedz

1. ~
0

2011-04-18 12:54:34

Dosłownie kilka dni temu dzwonił konsultant z propozycja przedłużenia umowy i proponował pakiet tv cyfr+tel. 60min+ 10Mb za 105zł. Cena zawierała upust jako dla stałego klienta. Zaznaczał, że oferta ważna jest bardzo krótko i tak tanio już nie będzie ;) W jednym sie widać nie mylił, bo oferta faktycznie pewnie jest juz inna i skoro dla każdego ten pakiet jest za 100zł, to rozumiem, że przy przedłużeniu można wycisnąć więcej? Dzisiaj zadzwonie to zobaczę co przygotowali dla mnie.

Odpowiedz