DAJ CYNK

Nowe pakiety transferu w prepaidach Play

01.07.2014

Dodane przez: WitekT

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 32252

Ważne 29

10

Play w ofertach na kartę wprowadził trzy nowe pakiety internetowe. Wszystkie trzy z "lejkiem", czyli ograniczeniem prędkości po wykorzystaniu limitu.

Play w ofertach na kartę wprowadził trzy nowe pakiety internetowe. Wszystkie trzy z "lejkiem", czyli ograniczeniem prędkości po wykorzystaniu limitu.

Nowe pakiety to:

  • 300 MB za 5 zł,
  • 1 GB za 9 zł,
  • 3 GB za 20 zł.

Nowe pakiety dostępne są w następujących taryfach:
  • Play na Kartę,
  • Formuła Play na Kartę,
  • Formuła Mini Max na Kartę,
  • Play na Kartę Lubię to!,
  • Play na Kartę Rok Ważności Konta.

W Play na Kartę i Play na Kartę Rok Ważności Konta po wykorzystaniu pakietów, można korzystać z Internetu bez limitu, ale ze zwolnioną prędkością - do końca ważności pakietu. W Play na Kartę Lubię to! po wykorzystaniu pakietów, można korzystać z Internetu zgodnie z cennikiem Play na Kartę Lubię to!, czyli za darmo ze zwolnioną prędkością. W Formuła Mini Max na Kartę i Formuła Play na Kartę po wykorzystaniu pakietów, można korzystać z Internetu zgodnie z cennikiem oferty, czyli włączony jest licznik Bezpiecznego Internetu (do 5 zł wydane na Internet), po osiągnięciu progu 5 zł Internet zwalnia, ale można z niego korzystać za darmo.

Pakiety ważne są 30 dni od aktywacji w ofertach Play na Kartę, Play na Kartę Lubię to!, Play na Kartę Rok Ważności Konta i Formuła Play na Kartę. W ofercie Formuła Mini Max na Kartę pakiety ważne do końca miesiąca kalendarzowego, w którym zostały aktywowane.

Aktywacja pakietów w taryfach Play na Kartę, Formuła Play na Kartę, Play na Kartę Lubię to!, Play na Kartę Rok Ważności Konta:
  • 300 MB - kod *111*531*1#,
  • 1 GB - kod *111*532*1#,
  • 3 GB - kod *111*533*1#.

Aktywacja pakietów w taryfie Formuła Mini Max na Kartę:
  • 300 MB - kod *111*534*1#,
  • 1 GB - kod *111*535*1#,
  • 3 GB - kod *111*536*1#.

Źródło tekstu: blogplay.pl

Tagi: play
Komentarze
Zaloguj się
192. ~carladx2
0

2015-02-08 23:47:40

czy ktos zna kod dezaktywujacy na pakiet 1gb za 9 zl?

Odpowiedz

191. ~kamil
0

2014-08-30 18:34:16

play oszukije swych klijentow na tych owych gwiazdkach

Odpowiedz

190. Tuldor88
0

2014-08-02 18:38:03

Nie zera a do "max 8kb/s"... po minucie czekania mozesz nawet zobaczyć tytułową stronę szukajki google!* :P*Ma to miejsce jeśli wyłączysz wyświetlanie obrazków, bo inaczej może być problem z załadowaniem strony ^^

Odpowiedz

189. ~gumi
0

2014-08-02 18:27:45

Zapomnieli dodać, że po wykorzystaniu prędkość spada do... ZERA :-(

Odpowiedz

188. zakopane
0

2014-07-13 15:05:38

Rozumie ze w Play Fresh All Inclusive Rozmowy do Play nie mozna wlaczyc tych nowych pakietow :(

Odpowiedz

187. zakopane
1

2014-07-13 14:58:07

Uwaga: lejek w lubieto to 32kb/s co daje szanse na ogladanie choc wolne stronlejek w innych to 8kb/s = zapomnij o intenecie wg bo nawet email sie ciezko sprawdza!Teraz mam lejek w lubieto i da sie z nim zyc jesli ma sie co jakis czas wifi. No i taki lejek caly czas jest za DARMO

Odpowiedz

186. ~
1

2014-07-11 13:03:17

@185 - i tu się mylisz. W tym kraju wielu cebulaków zapożyczy się byle mieć tylko jak najdroższy smartfon na pokaz, a że w środku np. badziewne Aero2, z którym trzeba się męczyć, to tak przy okazji :-). Widziałem to wielokrotnie.

Odpowiedz

185. ~tonyxxl
-1

2014-07-11 12:00:44

@182jakie pieniądze zostają w portfelu? 30 zł na miesiąc? to ja już wolę wydać tą złotówkę dziennie i mieć szybki internet a nie czekać 30s na wyświetlenie się jakiegoś portalu, dla mnie to są dwie paczki fajek mniej, więc śmiech na sali. Chyba, że ktoś ma smartfona za 100zł i faktycznie jest biedny to wtedy rozumiem że oszczędzi, jak kogoś stać na telefon za >2k zł to raczej nie będzie się zamulał na takim necie bo czas to pieniądz.

Odpowiedz

184. ~Nick
1

2014-07-08 19:29:08

@183Czemu dla ludzi biednych? Jak ktoś używa internetu w celach praktycznych to na co mu szybszy internet i oplata miesieczna?

Odpowiedz

183. ~
0

2014-07-07 15:38:51

@182, 512 kbit/s, daruj, człowieku. Aero2 dla ludzi biednych, którzy muszą lub potrzebują skorzystać z Internetu w celach praktycznych, a nie rozrywkowych.

Odpowiedz

182. ~asdf
1

2014-07-06 12:04:44

Ja używam bezpłatnego aero2 w dual simie. Po co nabijać kabzę operatorom i ciągle kontrolować zużycie internetu skoro sprawdzić pocztę i przejrzeć parę stron mogę i na bezpłatnym Aero2. Pliki do 150 MB też w niecałą godzinę połączenia pobiorę, więc wszystko z google play itp się zaktualizuje bez problemu. Przepisanie kodu aby godzinę mieć internet na początku irytuje ale później się przyzwyczaja a pieniądze w portfelu zostają i to nie małe patrząc na pakiety u naszych operatorów. :)

Odpowiedz

181. ~wiek
0

2014-07-05 20:02:19

ad. 179, prosze, info na stronie pLAY... ps. nawigacja po stronie play ..koszmar, kto im je tworzy???

Odpowiedz

180. ~
0

2014-07-05 19:58:32

@173 - przecież BOK Play jest najgorszy ze wszystkich operatorów. Nie ma sensu z nimi się kontaktować.

Odpowiedz

179. ~
0

2014-07-05 18:38:09

pakiety są ważne od 1 lipca - szkoda, że PLAY nie potrafi zaktualizować swojej strony internetowej i brak jest informacji o nowych pakietach

Odpowiedz

178. ~xxxxx
0

2014-07-05 17:34:39

Co co uruchomili pakiet cykliczny to mają. Mi powiedzieli ze się będzie odnawial.

Odpowiedz