DAJ CYNK

Nowe pakiety minut w Orange na kartę

05.03.2015

Dodane przez: LuiN

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 16907

Ważne 9

7

Sieć Orange wprowadziła nowe pakiety minut na połączenia do wszystkich sieci w ofertach na kartę.

Sieć Orange wprowadziła nowe pakiety minut na połączenia do wszystkich sieci w ofertach na kartę.

Klienci mają teraz do wyboru pakiet 120 minut do wszystkich sieci za 9 zł, 1000 minut do wszystkich sieci za 25 zł oraz 1000 minut wewnątrz sieci Orange za 10 zł. Każdy z pakietów ważny jest przez 31 dni i występuje zarówno w wariancie jednorazowym, jak i odnawianym cyklicznie. Pakiety "do wszystkich" obejmują wyłącznie połączenia na polskie numery komórkowe.

Z nowych pakietów skorzystać mogą użytkownicy ofert Orange POP, Orange ONE, Orange Smart na kartę oraz Nowe Orange Go.

Pakiet Cena Jednorazowy Cykliczny
120 minut do wszystkich 9 zł *110*26# *110*27#
1000 minut do wszystkich 25 zł *110*24# *110*25#
1000 minut do Orange 10 zł *110*22# *110*23#



Zobacz: regulamin jednorazowego pakietu 1000 minut do wszystkich
Zobacz: regulamin cyklicznego pakietu 1000 minut do wszystkich
Zobacz: regulamin jednorazowego pakietu 120 minut do wszystkich
Zobacz: regulamin cyklicznego pakietu 1000 minut do wszystkich
Zobacz: regulamin jednorazowego pakietu 1000 minut do Orange

Źródło tekstu: wł

Tagi: orange pakiety
Komentarze
Zaloguj się
90. ~
0

2015-03-30 13:58:48

W tych pakietach nie ma połączeń ze stacjonarnymi, a w Wygadanym Pakiecie są. Jeżeli ktoś dzwoni poniżej 1 godziny miesięcznie (nieważne dokąd), to wtedy Wygadany Pakiet.

Odpowiedz

89. ~Czarny
1

2015-03-27 16:24:26

Witam Państwa. Mam takie pytanie te 120 minut za 9zł obowiązuje też numery stacjonarne? Jeśli nie to może "Wygadany Pakiet"? Jak myślicie, który z tych pakietów jest najkorzystniejszy? Nie dużo dzwonie, ale zdarza mi się dzwonić na numery stacjonarne? Proszę o jakąś informację. Z Góry Dziękuje. Pozdrawiam

Odpowiedz

88. ~grand
0

2015-03-25 15:47:34

87. Możesz przecież włączyć ten 1000 minut do Orange za 10zł. Minuty z niego są rozliczane przed minutami z pakietu 120 do wszystkich.

Odpowiedz

87. ~Cichy_dg
-1

2015-03-23 09:32:09

Trochę lipa bo w orange smart nie można korzystać jednocześnie z pakietu 600 minut do Orange za 9 zł i 120 minut do wszystkich za 9 zł bo dzwoniąc do sieci Orange najpierw pobiera minuty z tych 120 minut do wszystkich.

Odpowiedz

-1

2015-03-09 18:04:17

Calm, tę tezę można i postawić w przypadku bankowości. Im większy bank, tym oferta mniej korzystna. Większości ludzi zakładano konta, bo w firmach likwidowano kasy. Pracodawca sam wybrał bank. Ludzie z przyzwyczajenia mają konta w tym samym banku. Nie są zainteresowani przenosinami. Nowe banki, małe, muszą zadbać o klienta, najczęściej tego, co umie liczyć i nie daje się trzymać na łańcuchu bez zachęty. W telefonii komórkowej było podobnie. Są setki tysięcy klientów, którzy poszli do salonu Ery i Plusa. Do dziś trzymają się tych operatorów. Potem nowa fala, nieco młodsza, poszła do Idei. Potem nowsza generacja wybrała Play. A późniejsze migracje dotyczą tylko tych, co potrafią liczyć, albo i też dadzą się zwieść bonusem. I tak przytłaczająca ilość kart jest w wielkiej czwórce.

Odpowiedz

85. ~Calm7
1

2015-03-09 09:12:04

84). Czyli ... im więcej abonentów, tym ceny wyższe?

Odpowiedz

84. ~
1

2015-03-09 09:01:54

@83, RBM łącznie ma małe kilkaset abonentów a RBM Energy pewnie kilka tysięcy. Orange prepaid można liczyć w milionach. Taka jest prawda, że w ofertach niszowych można pozwolić sobie na warunki na granicy opłacalności

Odpowiedz

83. ~powszechny
-1

2015-03-09 08:51:36

Miało być do @81

Odpowiedz

82. ~powszechny
1

2015-03-09 08:50:50

@80 - Orange na kartę kilkanaście milionów??? - Chopie!!! Co z czym porównujesz?!?!?!?

Odpowiedz

81. ~
1

2015-03-08 08:26:53

80, no popatrz. RedBull taki super a ma jakieś 300tys. abonentów a takie Orange ze śmieszną ofertą kilkanaście mln.

Odpowiedz

80. ~Zwykły
0

2015-03-08 07:49:44

hehe ale oferta w REDbull-u jest pakiet do komórkowych + stacjonarne za 20zł. W orange nie dość że drożej bo za 25zł to jeszcze stacjonarne płacę dodatkowo... Ta oferta to jakiś żart!

Odpowiedz

79. ~misk
0

2015-03-07 15:49:47

@74 To jest standardem w Orange, tak samo jest z pakietami internetowymi prepaid, co i rusz trafiam na kogoś, kto wciąż używa archaicznie wycenionych, ale wciąż dostępnych. Uwielbiałem szperać 5 minut po bazach wiedzy za jakimś pakietem sprzed 5 lat, którego klient uparcie się trzyma, a jedyne co może o nim powiedzieć, to że nazywa się "trzy razy pięć po dziewięć, wie pan".

Odpowiedz

78. ~Calm7
1

2015-03-07 12:08:05

Orange mógł se darować wyłączenie stacjonarnych z pakietu, ale jak to Wredniak, zawsze gdzieś, coś - ugryzie ;->

Odpowiedz

77. ~GaduAirowiec
-1

2015-03-07 11:44:09

Wole dopłacić 1zł i za 10zł mieć 100 minut do wszystkich w Polsce (również stacjonarnych) w klucz.net.

Odpowiedz

76. wiekrak
2

2015-03-07 10:57:30

A dokładnie 50 minut do wszystkich ze stacjonarnymi albo 120 minut do wszystkich komórkowych.

Odpowiedz