DAJ CYNK

Nowe pakiety internetowe w UE w Orange na kartę

24.03.2016

Dodane przez: orson_dzi

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 18226

Ważne 7

4

Orange wprowadza w ofertach na kartę dwa nowe pakiety internetowe do wykorzystania na terenie Unii Europejskiej.

Orange wprowadza w ofertach na kartę dwa nowe pakiety internetowe do wykorzystania na terenie Unii Europejskiej.

Pakiety 50 MB na 3 dni i 300 MB na 7 dni zostały wprowadzone do oferty 23 marca. Pakiety uruchamiają się w ciągu 24 godzin od zlecenia ich uruchomienia.

Włączenie pakietów:


 
Opcja pakietu Liczba MB w ramach pakietu Komenda SMS lub kod aktywujący pakiet Opłata aktywacyjna Okres ważności
50 MB w UE na 3 dni 50 MB INT1 pod nr 553 lub 3 zł 3 dni
300 MB w UE na 7 dni 300 MB INT2 pod nr 553 lub 15 zł 7 dni


Sprawdzenie stanu środków:

Opcja pakietu Komenda SMS sprawdzająca stan pakietu Krótki kod sprawdzający stan pakietu
50 MB w UE na 3 dni 50 MB pod nr 553 *110*73*01#
300 MB w UE na 7 dni 300 MB pod nr 553  *110*74*01#


Zobacz: Regulamin usługi

Źródło tekstu: wł

Komentarze
Zaloguj się
34. wlo
0

2017-08-30 14:47:47

33 - o Orange pytasz? Czy gdziekolwiek? Gdziekolwiek są ;-)

Odpowiedz

33. ~Sylwia
0

2017-08-30 14:28:39

A nie ma może jakiegoś pakietu 500mb na 30 dni w Unii?

Odpowiedz

32. ~
0

2016-04-04 12:18:02

@31: Złożyłem reklamację na sposób rozliczania tych pakietów. Szybko dostałem odpowiedź, że ilości MB z pakietów zostały zsumowane, a okres ich ważności przedłużony, co jest oczywistą nieprawdą. Żeby im to wykazać, w odpowiedzi posłałem do Orange/''a treść otrzymanych z systemu SMS-ów, które jasno dowodzą, że ani MB nie zostały zsumowane, ani okres ważności żadnego z pakietów nie został przedłużony. Zobaczymy, co teraz odpowiedzą.BTW: Dobrze, że zwróciłeś uwagę na fakt iż te pakiety nie są ważne w Szwajcarii; przejeżdżając tranzytem można by się nieźle naciąć!

Odpowiedz

31. ~Prz
1

2016-04-02 23:16:18

@30 pewnie 300 sumuje sie z 300 a 50 z 50, jak w niektorych sieciach. Jestem wlasnie we włoszech na tym pakiecie, i przytomnie trzeba wyłączać net na czas przejazdu przez szwajcarię, mogli by się dogadac.

Odpowiedz

30. ~
1

2016-04-02 13:23:30

Właśnie wróciłem z zagranicznego wyjazdu, na którym korzystałem z internetowych pakietów o których mowa powyżej.Na początek dobra wiadomość: ważność pakietu 7-dniowego upływa nie dokładnie po 7 dobach od momentu aktywacji (jak początkowo sądziłem), lecz dopiero z końcem ósmego dnia, o co właśnie apelowałem w komentarzu #21.A teraz wiadomość zła.Zgodnie z regulaminem miało być tak:"8. Abonent ma możliwość aktywacji więcej niż jednego pakietu w tym samym czasie. W przypadku zakupienia więcej niż jednego pakietu, liczba megabajtów sumuje się, a okres ważności wydłuża się zgodnie z datą ważności ostatnio zakupionego pakietu.".W rzeczywistości wcale tak nie było!Przedostatniego dnia ważności 7-dniowego pakietu, dokupiłem pakiet "50 MB/3 dni". Megabajty wcale się nie zsumowały, lecz transfer zaczął być rozliczany wyłącznie z pakietu 50 MB, który miał być ważny przez 3 dni, ale wyczerpał się już po kilku godzinach, natomiast megabajty z pakietu 7-dniowego co prawda pozostały niewykorzystane, ale za to upłynął ich termin ważności!Nie wiem czy to jest tylko błąd w oprogramowaniu, czy też być może marketoidzi tak sobie to sprytnie wymyślili (czego też nie można wykluczyć), ale ten fakt całkowicie popsuł bardzo dobre wrażenie jakie ta promocja początkowo sprawiała.

Odpowiedz

29. ~HD
0

2016-03-26 19:05:54

Przydałby się jeszcze jakiś pakiet minutów zanim całkiem opłaty za roaming znikną

Odpowiedz

28. ~HD d/
0

2016-03-26 19:03:39

Wspaniała wiadomość dla mnie tylko szkoda że 3 mies temu oranje tego nieogarło

Odpowiedz

27. ~Maciek C
0

2016-03-26 15:30:09

W tym roku Orange na kartę cieniutko. Nie dali pakietów promocyjnych na świeta w postaci 3 GB internetu za 3 zł. Rok temu jeszcze były na Wielkanoc 3 GB za 3 zł na 30 dni. Potem jeszcze na długi majowy weekend 2 GB za 2 zł na 14 dni.Ech to były promocje a teraz pomarńcza oszczędna. Ciekawe czy dadzą na wakacje 6 GB za 6 zł na 60 dni tak jak to było od kilku lat?

Odpowiedz

26. ~Liwiusz
0

2016-03-26 06:43:22

@25 - jak będzie, tego jeszcze nikt nie wie, ale z tego co się pisze, to nie - będą stawki cennikowe (nie pakietowe/promocyjne).

Odpowiedz

25. ~GaduAirowiecSimplusowiecPlayowi
0

2016-03-25 19:08:23

Czy od 2017 roku w Unii Europejskiej będę mógł korzystać z pakietów internetowych zakupionych w Polsce bez dodatkowych opłat?

Odpowiedz

24. ~
1

2016-03-25 12:44:13

od orangu nie chce nic nawet za darmo

Odpowiedz

23. ~randomguy
0

2016-03-25 08:29:28

@19 Zauważ, że Orange po prostu było szybsze od pleja. Od 30.04 wchodzą obniżki cen w roamingu, to i pewnie fioletowe pakiety się zmienią

Odpowiedz

22. Rogi
0

2016-03-25 07:29:03

Już mogli zrobić ważność na 2 tyg., bo przecież na 2 tyg często też się jeździ i nie trzeba cyrklować dokładnie tego tygodnia przy krótszych wyjazdach. Ale wiadomo, kup dwa. Mógłby być jakiś lejek.

Odpowiedz

21. ~
0

2016-03-25 01:23:46

Te pakiety, to strzał w dziesiątkę, wielkie wyrazy uznania dla Orange! Teraz będąc w podróży już nie muszę kupować starterów miejscowych operatorów by mieć dostęp do internetu!Miałbym jednak do Orange/''a pewną sugestię i prośbę jednocześnie: byłoby bardzo wskazane, żeby ten pakiet 300 MB był ważny nie 7 dni, lecz 8!Większość ludzi wyjeżdża na okresy tygodniowe, zazwyczaj od soboty, do soboty, bo w takich terminach oferowane jest zakwaterowanie. A taki wyjazd od soboty do soboty, to nie 7 dni, lecz 8!

Odpowiedz

20. ~Punk
0

2016-03-25 00:39:26

Plus mógłby dać taki tani pakiet neta, bo te 150 MB to trochę mało, a takie z 300 czy 500 MB byłoby w sam raz do internetu komórkowego za granicą na sprawdzenie rozkładu jazdy czy kupna biletu on line.

Odpowiedz