DAJ CYNK

Nowe pakiety internetowe w nju na kartę

24.07.2015

Dodane przez: orson_dzi

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 21411

Ważne 16

6

W nju na kartę pojawiły się nowe pakiety internetowe. Do pakietu 350 MB dołączyły pakiety 500 MB, 1,5 GB i 5 GB.

W nju na kartę pojawiły się nowe pakiety internetowe. Do pakietu 350 MB dołączyły pakiety 500 MB, 1,5 GB i 5 GB.

Nowe pakiety są dostępne w wersji jednorazowej i tylko pakiet 1,5 GB jest dostępny w wersji cyklicznej. Ceny pakietów i sposoby ich aktywacji prezentujemy poniżej.

Pakiet Cena SMS na nr 602 USSD
500 MB 5 zł INTERNET 500 *127*53#
1,5 GB 9 zł INTERNET 1,5 *127*59#
5 GB 19 zł INTERNET 5 *127*62#
1,5 GB cykliczny 8 zł START 1,5 *127*61#


Pakiety są ważne przez 31 dni. Jak możemy przeczytać w regulaminie usług, cykliczny pakiet 1,5 GB wyklucza się z usługą miesio i miesio 19, a pakiety jednorazowe są możliwe do uruchomienia po wykorzystaniu pakietu 3 GB z wymienionych usług.

Zobacz: Regulamin usługi

Źródło tekstu: wł

Komentarze
Zaloguj się
195. ~
0

2016-04-22 19:31:48

Al

Odpowiedz

194. ~jojo
1

2015-07-27 14:40:38

nadal zdecydowanie za drogo by korzystać z internetu mobilnego

Odpowiedz

193. ~Mirosław34
-2

2015-07-27 12:53:52

I to jest własnie to czego w ofercie NJU na kartę najbardziej mi brakowało. Pakiet 350 Mb za 7 zł wydawał się zbyt drogi, totalnie brakowało oferty za 5 zł. A tu taka niespodzianka, nie dość że jest pakiet za 5 zł to jeszcze większy. Brawo NJU!

Odpowiedz

-1

2015-07-27 10:14:10

pakiety jednorazowe działają w ramach usługi ,miesio19, warunek jest jeden, trzeba aktywować wybrany pakiet internetu zaraz po aktywacji usługi miesio19, również w następnych miesiącach trzeba aktywować pakiet internetu w tym samym dniu po odnowieniu się usługi miesio19, inaczej mówiąc jednorazowy pakiet włączymy jeśli nie wydamy 19zł w danym miesiącu rozliczeniowym.

Odpowiedz

191. ~Marcin
-2

2015-07-26 15:41:09

Ciekawe kiedy dadzą coś nowego z internetem w nju buzz

Odpowiedz

129. ~
2

2015-07-26 10:56:15

125).nie dziwne. w Orange jest pakiet neta za 10zł (100MB) oraz za 5zł - 200MB.

Odpowiedz

125. ~dr anus
2

2015-07-26 08:31:17

pakiety fajne, ale dziwne, że pakiet 35o MB za 7 zł, a 5oo MB za 5 zł...

Odpowiedz

123. ~
-2

2015-07-26 07:16:47

106, tutaj to trafiłeś :) W mojej miejscowości punkt Playa stracił autoryzację. Ściągnięto szyldy, loga etc. Punkt fizycznie nadal jest, aktywacje sprzedaje, tyle że wygląda jak speluna - "niezły burdel mają w tym Archeo" :)

Odpowiedz

113. ~wło
2

2015-07-25 22:00:23

kiedy w nju na kartę wprowadzą nielimitowane LTE jak w PNK lub RBM ?

Odpowiedz

111. ~RTR
1

2015-07-25 21:23:11

@ 107 dokładnie masz rację. Orange a zwłaszcza Neostrada to największy syf jaki może być. Miałem swego czasu Neostradę - wmieście nie było inne alternatywy. Prędkość do 2 mega - w praktyce nie cały 1 mega. Notoryczne awarie. Opłata wtedy za to dziadostwo to około 100 zł (wchodziło w to płacenie za utrzymanie łącza). Jak wszedł lokalny provider z netem za 45 zł 50 mega po światłowodach nie wahałem się ani chwili. Salon Firmowy Orange w Warszawie to największe dziadostwo jakie widziałem. Paniusie robią ogólnie łaskę, że wogóle przyszły do pracy. Nie oceniam ludzi jak niektórzy tu po tym, gdzie mają telefon. Ten jest mój i mam go tam, gdzie mi dobrze a jak komuś ze znajomych to przeszkadza to nie wypie...la i tyle w temacie. Wiem jedno - Orange to największe dziadostwo jakie widziała Polska. A w salonach tak jak napisałeś - mnóstwo ludzi, ale po to by składać wypowiedzenie umowy. W moim mieście były salony Orange, T oraz Play i Plusa - wszystkie zostały oprócz Orangutana - wiecznie pusty salon i po pół roku zamknięty z hukiem. To o czymś świadczy.

Odpowiedz

110. Angemona
2

2015-07-25 20:54:17

Zadziwiające ile operatorzy telefonii komórkowej budzą emocji:-D

Odpowiedz

109. ~
2

2015-07-25 20:46:38

@98 - to byla karta, jak to dla dzieciaka. Pieniadze takze zniknely z konta, zreszta to i tak bez znaczenia. Kijem nie tkne NJU, jak i calego Orange. Szkoda mi kija.

Odpowiedz

108. ~
2

2015-07-25 20:43:23

*@106

Odpowiedz

107. ~
1

2015-07-25 20:43:08

@108nie ma to jak zaprzeczać faktom. Play zyskuje więcej klientów od Orange. Orange traci zwłaszcza klientów neostrady, ale głosowych również. W przenoszeniu tylko Play jest na plusie, a orange cały czas na minusie. A tłoczno to jest od osób, które składają rezygnację z usług. Jedno rozwiązanie umowy to 20 minut czekania. Nic dziwnego, że taki tłok hahah :D

Odpowiedz

98. Remington
2

2015-07-25 19:39:45

@91: to było nju abo czy karta? Ciekaw jestem czy umowy papierowe też tak zrywają. Jeśli chodzi o Orange to oferta prepaid niezła choć zbyt skomplikowana, ale jakość wykonania niska. Za to w abo jest naprawdę dobrze szczególnie po ostatnich zmianach w Open.

Odpowiedz