DAJ CYNK

Nowe oferty w T-Mobile na kartę

04.06.2018

Dodane przez: msnet

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 17438

Ważne 13

29

Od 6 czerwca w ofercie T-Mobile na kartę dostępne będą dwa nowe warianty. Ich główne atrybuty to pełen zestaw usług, prosty system rozliczeń i Supernet Video.



Od 6 czerwca w ofercie T-Mobile na kartę dostępne będą dwa nowe warianty. Ich główne atrybuty to pełen zestaw usług, prosty system rozliczeń i Supernet Video.

Dostępny w nowych ofertach hit usługowy (określenie operatora) Supernet video to przede wszystkim ukłon w stronę kibiców piłki nożnej, którzy chcą móc oglądać internetowe transmisje meczów Mistrzostw Świata bez obawy, że skończy im się pakiet danych.

Chcemy zwrócić na siebie uwagę klientów, nie pseudo-promocjami, lecz dostarczaniem takich rozwiązań, które przedstawiają realną wartość i - jak w tym przypadku - zdejmują limity i ograniczenia. Po prostu niwelują problem. Wśród przychodzących do naszej sieci coraz więcej jest klientów młodych, tylko w ostatnich miesiącach aż o 15% wzrósł ich udział w całej grupie. Nie ma co powtarzać, jak ważny jest dla nich kontent, a zwłaszcza video, oglądane przede wszystkim na smartfonach - powiedział Piotr Bubak, odpowiedzialny w T-Mobile za marketing dla rynku prywatnego. Chcemy przyciągać coraz więcej młodych użytkowników, dlatego zdecydowaliśmy się stworzyć nowe profile ofertowe w T-Mobile na kartę: przystępne cenowo, proste ale kompleksowo odpowiadające na potrzeby. Żeby każdy mógł bez wątpliwości rozpocząć swoją przygodę z najlepszą siecią.



Zobacz: regulamin usługi "Supernet Video"

Przejdźmy do nowych ofert. Powiększą one portfolio prepaidowe magentowej sieci o dwie propozycje:

  • 5 zł / 5 dni z nielimitowanymi rozmowami do wszystkich, SMS-ami, MMS-ami oraz Supernetem Video DVD i 1 GB danych,

  • 30 zł / 30 dni z nielimitowanymi rozmowami do wszystkich, SMS-ami, MMS-ami, Supernetem Video DVD i 10 GB danych.

W każdej z powyższych opcji użytkownik będzie korzystał z rocznej ważności konta. Ponadto w sklepach T-Mobile i punktach sieci współpracujących pojawi się nowy starter w cenie 5 zł z włączoną ofertą 5 zł / 5 dni.

Źródło tekstu: T-Mobile

Komentarze
Zaloguj się
270. Jolaa112
0

2018-06-26 12:48:29

Dla mnie jakoś to nie trafia, zwłaszcza ja Vikingowie wprowadzili opcję zbierania ekipy i mięć wszystko za free.

Odpowiedz

269. wlo
0

2018-06-10 19:47:43

264 - Jak niby wskazałeś? Że nie będzie ani opłaty ani dopłaty w Elastycznej?Ja Ci podpowiem... Poczekaj na dokumenty - jak ja ;-)Ty wymyślasz jakieś probi cenowe... Co one mają do rzeczy? Że jeden daje z internetem a drugi internetu nie daje? Jeśli nie daje, to zgodnie z komunikatem (zacytuję ponownie):"Klienci, którzy posiadają krajowe pakiety na transmisję danych z tzw. lejkiem (z okresem ważności 30 dni) otrzymają pakiet 0,5 GB do wykorzystania w roamingu UE, a jeśli krajowy pakiet jest mniejszy niż 0,5 GB, to pakiet na transmisję danych w roamingu UE będzie równy wielkości pakietu krajowego. W ramach powyższych pakietów, dopłaty wynikające z decyzji Prezesa UKE nie będą pobierane, a stosowane będą dopiero po ich wykorzystaniu.",jednoznacznie brzmiącym, w przypadku braku pakietów, uglg nie będzie. Po co więc wymyślasz, zamiast poczekać?

Odpowiedz

268. ~pika
0

2018-06-10 19:45:28

266) po co rozpisujesz sie z idiota 267 ? ignoruj jego brednie bo nie warto dalej ciagnac tej pisaniny

Odpowiedz

267. wlo
0

2018-06-10 19:26:29

265 - źle wiesz... Jest mo to zupełnie obojętne ;-)Twój problem, że nie jesteś w stanie zrozumieć, że mi nie o ulgi jako takie chodzi a o ich konkretne zastosowanie. W konkretnych taryfach, do konkretnych pakietów.

Odpowiedz

266. ~pabloki
0

2018-06-10 19:20:31

263 wiem że chciłabyś mieć te ulgi podane w regulaminach pakietów ale operator zdecydował że zrobi promocje a regulamin nie będzie wczesniej niż 29.06. al dobrze że dotarło juz ze będa ulgi w karcie ? czy ni edotarło ?

Odpowiedz

265. ~pabloki
0

2018-06-10 19:20:30

263 wiem że chciłabyś mieć te ulgi podane w regulaminach pakietów ale operator zdecydował że zrobi promocje a regulamin nie będzie wczesniej niż 29.06. al dobrze że dotarło juz ze będa ulgi w karcie ? czy ni edotarło ?

Odpowiedz

264. ~pabloki
0

2018-06-10 19:13:13

263 krętaczu przecież odpowedziaem Ci jak by to mogło wyglądać w elastycznej skoro mnie pytałeś a Ty że nie może mieć bo nie ma pakietu w sobie. po czym wyjaśniłem na przykładzie progów cenowych że to że nie ma pakietu nie wyklucza ulgi, stąd mowa o innych taryfach. potem mówisz że rozmawiasz o ja+na kartę a cytaty z elastycznej. chyba sie pogubiłeś . błednie zakładasz że nie pamiętam . wprost widze możliwośc zastosowania ulg w elstycznej bo sa podobne usług w tych samych progach cenowych i nie zastosowanie ulg w tej taryfie było by jak pisąłem samobójstwem marketingowym uwzgledniajac domyślnie aktywowaną elastyczną na nowych starterach a także wtle pojawiający sie pakiet z marca ( limitowany stater) w cenie równej pakietowi z elastycznej . czego nie rozumiesz? mam napisać caps lockiem? odnies sie konkretnie bo ja widze to co pisze . popatrz : jabłka wczorajsze 3,49 zł i gratis avokado , jabłka dzisiejsze 3,49 i dopłata za świeżość. bez sensu prawda? to gdzie będzie ulga zdecyduje operator. ale , ale powiesz : a widzisz nie masz"papiera" i bładzisz . ja mówię : niekoniecznie , logicznie uzasadniłem zwiazek ulg dla pakietów. wkrótce sie przekonamy jak będzie. sam piszesz że nie ma ulg w rozporządzeniu wiec wiesz że to dobra wola opa. nie wiem czego negowałeś że nie wiadomo czy będa by po kilku dniach zacytowac mi komunikat plusa o ulgach. nie rozumiem co chciałes osiągnąć.

Odpowiedz

263. wlo
0

2018-06-10 12:29:57

262 - Ty czytasz, co sam powiedziałęś, tylko post powyżej swojego... Więc pewnie nie pamiętasz, zę kilkadziiesiąt postó temu zapytałem Ciebie - jak widzisz zastosowanie ulg w taryfie Elastycznej czy prosto na kartę...Zdążyłe s od tamtego czasu poruszyć wiele różnych włątków, omówić, jak się okazuje wiele innych taryf róznych operatorów, ale o tym jak Plus zastosuje obiecane ulgi w Elastycznej - ani słowa niemal ;-)

Odpowiedz

262. ~pabloki
0

2018-06-09 22:05:08

261 to co mnie piszesz cytaty z elastycznej w 256 czy jakiegoś innego pakietu , a później zarzucasz zmiane tematu?260 przecież sam nie rozumiesz co ja piszę . w 249 pisze o pakiecie limitowanym w ja +na karte , potem Ty w 253 coś sobie dopowiadasz, w 254 mówisz niepewnie że nie można korzystać , aj w 255 wyjaśniam o który pakiet chodzi myśląc że znasz ofertę , Ty w 256 jakiaś zmiana tematu na elastyczną (zapewne myślałeś że mówię o staterach elastycznych wplatając dziwnie że płacę za stater a nie za pakiet zapominając że ja piszę o limitowanym starterze do którego jest przypisana konkretna konfiguracja ). ja przyjmuję że po prostu nie skumałeś o który starter chodzi. dlatego myślisz o zmianie wątków błednie interpreując posty..

Odpowiedz

261. wlo
0

2018-06-09 17:32:47

259 - nawet mi do głowy nie przyszło, że mówisz o innym niż wynikającym z kontekstu pakiecie. Tyle, zę powinienem to przewidzieć - zmiana tematu, wtrącanie nowych wątków - w celu zamieszania w temacie - to typowe dla Ciebie ;-)

Odpowiedz

260. wlo
0

2018-06-09 17:29:59

258 - w przypadku NA KARTĘ I nie ma tych problemów, o których mowa. Więc i zmienianie tamatu nie ma sensu ;-)

Odpowiedz

259. ~pabloki
0

2018-06-09 16:22:05

256 takze dziwię sie że nie wiesz o jaki strter chodzi gdy piszę o czym innym chyba że miałeś na myśli ( nie wiadomo dlaczego ) startery z taryfa elastyczna i dlatego nie zrozumiałeś. ja psze o podrasowanym pakiecie otwartym jak w ja+ na kartę I. w marcu. także w poście 249 mkałem na myśli te z marca -link w 258.

Odpowiedz

258. ~pabloki
0

2018-06-09 16:17:21

wlo ja piszę o zupełnie innym starterze a co za tym idzie kupując start włączasz konkretna usługę o nnej cenie i wiekszym pakiecie jednak ta usługa jest odwzorowaniem usługi z pakietem zamknietym.

Odpowiedz

257. wlo
0

2018-06-09 14:09:23

Kupując starter płacisz za starter a nie za otwarty lub zamknięty pakiet. W związku z czym nie mają zastosowania przepisy RLAH w odniesieniu do pakietów. Jedynie w odniesieniu do cennika ;-)

Odpowiedz