DAJ CYNK

Nowe oferty w T-Mobile na kartę

04.06.2018

Dodane przez: msnet

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 19029

Ważne 13

29

Od 6 czerwca w ofercie T-Mobile na kartę dostępne będą dwa nowe warianty. Ich główne atrybuty to pełen zestaw usług, prosty system rozliczeń i Supernet Video.Od 6 czerwca w ofercie T-Mobile na kartę dostępne będą dwa nowe warianty. Ich główne atrybuty to pełen zestaw usług, prosty system rozliczeń i Supernet Video.

Dostępny w nowych ofertach hit usługowy (określenie operatora) Supernet video to przede wszystkim ukłon w stronę kibiców piłki nożnej, którzy chcą móc oglądać internetowe transmisje meczów Mistrzostw Świata bez obawy, że skończy im się pakiet danych.

Chcemy zwrócić na siebie uwagę klientów, nie pseudo-promocjami, lecz dostarczaniem takich rozwiązań, które przedstawiają realną wartość i - jak w tym przypadku - zdejmują limity i ograniczenia. Po prostu niwelują problem. Wśród przychodzących do naszej sieci coraz więcej jest klientów młodych, tylko w ostatnich miesiącach aż o 15% wzrósł ich udział w całej grupie. Nie ma co powtarzać, jak ważny jest dla nich kontent, a zwłaszcza video, oglądane przede wszystkim na smartfonach - powiedział Piotr Bubak, odpowiedzialny w T-Mobile za marketing dla rynku prywatnego. Chcemy przyciągać coraz więcej młodych użytkowników, dlatego zdecydowaliśmy się stworzyć nowe profile ofertowe w T-Mobile na kartę: przystępne cenowo, proste ale kompleksowo odpowiadające na potrzeby. Żeby każdy mógł bez wątpliwości rozpocząć swoją przygodę z najlepszą siecią.Zobacz: regulamin usługi "Supernet Video"

Przejdźmy do nowych ofert. Powiększą one portfolio prepaidowe magentowej sieci o dwie propozycje:

  • 5 zł / 5 dni z nielimitowanymi rozmowami do wszystkich, SMS-ami, MMS-ami oraz Supernetem Video DVD i 1 GB danych,

  • 30 zł / 30 dni z nielimitowanymi rozmowami do wszystkich, SMS-ami, MMS-ami, Supernetem Video DVD i 10 GB danych.

W każdej z powyższych opcji użytkownik będzie korzystał z rocznej ważności konta. Ponadto w sklepach T-Mobile i punktach sieci współpracujących pojawi się nowy starter w cenie 5 zł z włączoną ofertą 5 zł / 5 dni.

Źródło tekstu: T-Mobile

Komentarze
Zaloguj się