DAJ CYNK

Nowe kampanie reklamowe w Plusie

24.08.2017

Dodane przez: msnet

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 4902

Ważne 3

9

Ruszyły dwie nowe kampanie reklamowe w sieci Plus. Dotyczą Galaxy S8 w ofercie Ja+ Abonament oraz oferty Ja+ MIX.



Ruszyły dwie nowe kampanie reklamowe w sieci Plus. Dotyczą Galaxy S8 w ofercie Ja+ Abonament oraz oferty Ja+ MIX.

Samsung Galaxy S8 w ofercie Ja+ Abonament ma sprawić, że wakacje będą jeszcze bardziej gorące (szkoda tylko, że się niedługo kończą). Telefon może być nasz za 599 zł na start, a następnie 36 rat po 75 zł lub 24 raty po 113 zł. Wszystko to w taryfie z abonamentem 49,99 zł. Galaxy S8+ będzie nasz w tym samym planie taryfowym za 799 zł na start i 36 rat po 92 zł lub 349 zł i 24 raty po 138 zł. W prezencie dostaniemy ubezpieczenie wyświetlacza. Szczegóły na stronie plus.pl/s8.

<: F3300 :>

Reklama Ja+ MIX kusi smartfonem Huawei Y6 2017 wraz z bransoletką USB. Telefon ten ma 5-calowy wyświetlacz HD, 2 GB RAM-u, 16 GB pamięci wewnętrznej, aparaty 13 Mpix (tył) i 5 Mpix (przód) oraz akumulator 3000 mAh. Więcej szczegółów oferty Ja+ MIX w ulotce.

Źródło tekstu: wł

Komentarze
Zaloguj się
26. ~Zander
0

2017-08-27 16:32:39

Majewski początki w Plusie miał trudne. Teraz zarówno reklama jak i sama oferta Plusa wygląda dobrze i z powodzeniem może konkurować z innymi telekomami.

Odpowiedz

25. ~Donom
0

2017-08-27 11:42:27

Mówcie co chcecie, ale Majewski daje rade w tych spotach :) Ze wszystkich operatorów plus ma najlepsze reklamy. Każda jest oryginalna a nie tak jak np. Play na jedno kopyto...

Odpowiedz

24. ~arek
0

2017-08-25 23:46:08

reklama Ja + hot spot nakręcona na plaży w Lubiatowie gmina Choczewo

Odpowiedz

23. ~Rodos
0

2017-08-25 16:56:18

@20. Tylko &quot;drobny&quot;minus jest taki, że Galaxy S8 w ratach Plusa wychodzi jakieś 600 zł drożej niż cena w renomowanych sklepach internetowych, a do tego trzeba jeszcze doliczyć niezbyt atrakcyjny abonament (nawet w tej samej grupie kapitałowej, tylko pod inną marką można to mieć znacznie taniej!). No cóż raty i &quot;prestiż&quot; Plusa jednak swoje muszą kosztować :-)

Odpowiedz

22. ~it-290
0

2017-08-25 16:33:52

edit: 3299 zł

Odpowiedz

21. ~it-290
0

2017-08-25 16:33:20

Ta promocja to przelewanie z pustego w próżne - zwiększono cenę /''na start/'' i zmniejszono wysokość rat, ale sumarycznie nadal jest to identyczna kwota za sam telefon - w przypaku S8 ok. 3200 zł i na to koszt abonamentu.

Odpowiedz

20. ~Jurek
0

2017-08-25 16:26:09

S8 jednak swoje kosztuje. Gdyby nie raty, to nie miałbym szans, żeby go kupić. Tak że Plus ma u mnie plusa.

Odpowiedz

0

2017-08-25 11:32:20

@Wlo. No tak każdy ma swoje preferencje.Ale i tak po przedstawieniu oferty powinno się ją zweryfikować na własną rękę.

Odpowiedz

18. wlo
0

2017-08-25 11:23:52

Krakowiaczek - zdaje się, ze niepotrzebnie temat wywołałem... Ja nie miałem na myśli ofert, korzyści klienta itp. ;-)Ja też mam taką swoją panią... Kiedyś miałem na miejscu - szedłem do biura, pogadałem o ofercie, o życiu, o wspólnych klientach, kawę wypiłem. Teraz mam panią na telefon... Też fajna. Oferty uczciwe, bez kombinowania, rozumie co do niej mówię, nie wciska czegoś co raz powiedziałem, ze mi niepotrzebne. Ale szczerze mówiąc wolałem panią na miejscu ;-)

Odpowiedz

0

2017-08-25 11:02:46

@3 Większość ludzi jest zwyczajnie głupia.Dzwonie do klienta i mówie że zostaje to samo tylko 10zł taniej.- Nie nie ja pójde do salonu..- Pani to 10zł taniej trzeba rozrysować na kartce? Czegoś Pani nie rozumie?-Tam mam taką swoją Panią.. Bla bla blaMija dwa dni, sprawdzam a klient ma starą ofertę i dodatkowy pakiet.Wniosek taki że mało kto czyta umowe w salonie tylko biorą na ładne oczy.Co do reklam, chyba najbatdziej znośne i najmniej agresywne ma Orange czy T-mobile jak sobie dali spokój z tym śpiewaniem.Po reklamie Plusa z Rubikiem zmieniam kanał. :)

Odpowiedz

16. ~CCC
0

2017-08-25 08:42:58

Panowie to jest w miarę normalne że salon narzeka na inne kanały sprzedażowe, ponieważ działa to też w drugą stronę. Najgorsze jest to że klient na tym cierpi, na przykład decydując się na umowę przez CC to mają większą pewność że nie zostanie im dodana jakaś kolejna usługa ( Z tego co wiem takie rzeczy mają miejsce)

Odpowiedz

15. ~kokos
-2

2017-08-25 08:42:44

Reklamy Plusa i tak lepsze niż załosne play, ale oferta jest droga, zupłenie nie wiedzą jak klienta przyciagnąć. Pomysłu brak.

Odpowiedz

14. wlo
0

2017-08-25 08:22:51

iphoneski - mogłem nie pisać nic o kurierze jednak...

Odpowiedz

13. ~///
0

2017-08-25 07:33:25

Pracownik salonu nie jest od tego żeby pomagac, jest od tego żeby dobrze sprzedać, wciskając ofetrę z której sam ma wyższą premię ze sprzedaży ofert.

Odpowiedz

11. ~Gregor
0

2017-08-25 05:56:27

Plus ostatnio wrzucił sporo ofert na swojej stronie i co ważne pojawił się tam topowy smartfon Note 8.

Odpowiedz