DAJ CYNK

Nowe ceny w roamingu Play i Red Bull Mobile

23.03.2016

Dodane przez: orson_dzi

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 14076

Ważne 10

6

Od 30 kwietnia w Play i Red Bull Mobile obniżone zostaną ceny opłat roamingowych. Ma to związek z uchwałą Parlamentu Europejskiego.

Od 30 kwietnia w Play i Red Bull Mobile obniżone zostaną ceny opłat roamingowych. Ma to związek z uchwałą Parlamentu Europejskiego.

W nowych cennikach stała będzie cena za minutę połączenia przychodzącego, która będzie wynosić 4 gr netto (5 gr brutto). Pozostałe ceny będą zależne od aktualnej taryfy. Podane opłaty dotyczą pierwszej strefy Eurotaryfy, czyli tzw. Strefy Euro.

Nowe ceny w Red Bull Mobile prezentują się następująco:

Nazwa Taryfy

Min. rozmowy

SMS

MMS

MB

RBM Energy na kartę

0,54 zł

0,19 zł

0,25 zł

0,25 zł

RBM na Karte 5/11

0,54 zł

0,19 zł

0,25 zł

0,25 zł

RBM na kartę

0,54 zł

0,19 zł

0,25 zł

0,25 zł

RBM na kartę 7 MNP

0,54 zł

0,19 zł

0,25 zł

0,25 zł

RBM Energy

0,54 zł

0,28 zł

0,28 zł

0,25 zł

RBM NO LIMITS

0,54 zł

0,28 zł

0,28 zł

0,25 zł

RBM 66/88

0,54 zł

0,28 zł

0,53 zł

1 zł



W taryfach sieci Play sytuacja wygląda podobnie. Można przy tym zauważyć, że uprzywilejowani są posiadacze nowszych planów taryfowych. W starszych ceny są zazwyczaj wyraźnie wyższe.

Zobacz: Ceny w roamingu w taryfach Play

Źródło tekstu: Play

Komentarze
Zaloguj się
56. DanielR
0

2016-03-27 20:26:04

@Tomasz (55), ciekawe pytanie. Pod warunkiem, że lejek lub no limit w danej ofercie nie jest promocją, a jest uwzględniony w cenniku, to najprawdopodobniej tak. Ale dziś i tak nie warto o to pytać. Teraz to trochę takie wróżenie z fusów. Wszystko okaże się w praniu najdalej za rok. Osobiście uważam, że to raczej mało prawdopodobne. Prędzej wejdą jakieś pakiety usług, ukierunkowane na roaming.

Odpowiedz

55. ~Tomasz
0

2016-03-26 22:06:06

Czyli jeśli od maja 2017 dopłaty znikną zupełnie i zostaną tylko opłaty cennikowe i weźmiemy jakikolwiek prepaid z lejkiem czyli cennikowym 0zł za transmisję to wyjeżdżając za granicę będziemy mieli internet bez limitu za free?

Odpowiedz

54. TomekO
0

2016-03-24 16:22:53

Po prostu ja wczoraj nie dorwałem się do darmowego startera i nie wiem co z tym zrobić. Widocznie jednym działa a innym nie ;) Kup inny. Może kiedyś zadziała ?

Odpowiedz

53. ~
0

2016-03-24 16:13:33

No własnie chyba powinienes jednak ty czytać i to bardzo uwaznie ZANIM coś skomentujesz - ale przecież ty wiesz wszystko najlepiej

Odpowiedz

52. TomekO
0

2016-03-24 15:53:26

Czytaj uważnie i ze zrozumieniem co ktoś napisał. Nie wszyscy chcą Ci zrobić na złość. Bierz innego operatora i będziesz szczęśliwszy ;)

Odpowiedz

51. ~
-1

2016-03-24 15:41:12

gdybyś TomkuO nie był gimbusowym analfabetą, to bys zrozumiał co do ciebie się pisze, a tak... cóż - jak twierdzisz pod innym artykułem, na 112 nie bedzie się można dodzwonić bez rejestracji, o której dziś mowa w mediach... taki jesteś wielki specjalista od telefonii komórkowej

Odpowiedz

50. TomekO
1

2016-03-24 15:38:02

drogi trollu to że gdzieś karta RBM nie działa nie oznacza to, że w całej Polsce wszyscy użytkownicy są blokowani albo mają takie transfery. Powodów może być wiele i trzeba się z nimi zapoznać. Jak się ma awersję do Playa to wyrzuca się darmową kartę RBM i bierze inną lepszą. Profesjonalne badania mogą pomóc w wyborze konkretnego operatora.

Odpowiedz

49. ~
-1

2016-03-24 15:12:52

drogi TomkuO - jedynym burakiem jestes ty, przeczytaj sobie swój własny wpis nr:42 - ty chyba w ogóle niespecjalnie wiesz cvo piszesz i o co tobie chodzi (wpis 48), chyba że jesteś zwykłym trollem

Odpowiedz

48. TomekO
1

2016-03-24 14:20:25

@47 poczytaj co to jest internet mobilny. Profesjonalne badania wszystkich sieci na stronach UKE. Może twoją lokalizację też badali. Buractwo to nie najlepszy sposób na zwrócenie uwagi.

Odpowiedz

47. ~
-1

2016-03-24 09:33:54

do 41 i 42 - widze ze jak zwykle wierni i mierni obrńcy Play - ile razy ktos napisze o problemach z Play, to od razu ruszacie do bojunie pomyslałeś jeden z drugim gimbusie, ze skoro ktos o czymś takim pisze, to skądś to się bierze????w innym artykule ktos wkleił wyniki badań z tabelą o szybkosciach i priorytecie - tez to zanegujesz trollu?

Odpowiedz

46. TomekO
0

2016-03-24 09:01:03

Pewnie da się znaleźć VoIPa który oddzwania po puszczeniu szczura. Takie usługi były 10 lat temu to i dzisiaj pewnie są ;) ? Później wybieramy docelowy numer po stawkach VoIP i gadamy. Usługa zwiej się Callback. Tak chyba działa tani roaming w Play ?

Odpowiedz

45. DanielR
0

2016-03-23 22:37:56

Może i tak, ale akurat w tym przypadku spadek cen realny i namacalny.

Odpowiedz

44. ~
0

2016-03-23 22:27:35

Gospodarka centralnie sterowana!

Odpowiedz

43. ~Wojtaszek
0

2016-03-23 21:56:49

#36: za mało ludzi korzysta z voip/''a, wtedy ceny spadłyby raz dwa, mam takiego jednego krewnego, który uważa, że jest dobrym klientem t-mobile, bo płaci ileś tam set złotych miesięcznie, a w roamingu raz zapłacił kilka tysięcy (tak naprawdę, to nie jest dobrym klientem, tylko ciężkim frajerem), natomiast za granicę, jak sam mówi, dzwoni z pracy, bo nie płaci, ja natomiast mam voip/''a w domu i się nie zastanawiam gdzie i kiedy dzwonić, tylko dzwonię

Odpowiedz

42. TomekO
1

2016-03-23 21:04:41

@40 chyba u Ciebie a nie w RBM. Telefon może ma tylko EDGE ;)

Odpowiedz