DAJ CYNK

Nowe ceny roamingu w Orange

29.08.2008

Dodane przez: LuiN

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 2844

Ważne 0

0

Od 30. sierpnia Orange obniża ceny połączeń telefonicznych w roamingu międzynarodowym. Obniżka obejmuje połączenia wychodzące i przychodzące realizowane w krajach Unii Europejskiej.

Od 30. sierpnia Orange obniża ceny połączeń telefonicznych w roamingu międzynarodowym. Obniżka obejmuje połączenia wychodzące i przychodzące realizowane w krajach Unii Europejskiej.

Nowe ceny zostaną wprowadzone automatycznie dla wszystkich klientów indywidualnych oraz biznesowych korzystających z Eurotaryfy w ofercie Orange Travel i realizujących połączenia głosowe na terenie Unii Europejskiej.

Niezależnie od planu abonamentowego lub rodzaju oferty mix i prepaid klienci zapłacą:
• za minutę połączenia wychodzącego: 1,79 zł z VAT, (poprzednio 2,20 zł z VAT);
• za minutę połączenia przychodzącego: 0,85 zł z VAT, (poprzednio 1,10 zł z VAT).

Stawki na połączenia głosowe poza krajami UE oraz ceny SMS-ów i MMS-ów pozostają bez zmian. Zmiany stawek na połączenia w ramach Eurotaryfy dla klientów Orange są zgodne z wymogami regulacji Komisji Europejskiej.

Poprzednia zmiana cen na połączenia w roamingu Orange została przeprowadzona wraz z uruchomieniem Eurotaryfy - 30. sierpnia 2007 roku. Od 17. czerwca tego roku Orange obniżył ceny transmisji danych dla użytkowników Eurotaryfy. Aktualnie za jednostkę taryfikacyjną o wielkości 50 kB płacą 1 zł z VAT.

Źródło tekstu: Orange

Komentarze
Zaloguj się
17. ~
0

2008-09-05 13:19:04

haha no wiadomo ze tam gdzie kto ma najw znajomych bedzie najtaniej...

Odpowiedz

16. ~kwistas
0

2008-08-31 22:11:20

#15 a pewnie PLUS jest tam mega tani? mylisz się. Każda sieć jest dobra, ale zależy dla kogo.

Odpowiedz

15. ~
0

2008-08-31 09:25:39

#13 aha i śmiesz twierdzić, że oręcz najlepszy, bo wprowadził ajfołny? oręcz ma cienkie promocje, drogie esy, nie wspominając neta

Odpowiedz

14. ~hansen
0

2008-08-30 11:38:22

#12 plus w eurotaryfie nalicza co 60 sekund w starych taryfach roamingowych było chyba co 15 sekund jesli dobrze pamiętam

Odpowiedz

13. ~
0

2008-08-30 11:13:03

tylko zapominasz ze plus poza tym ma bardzo cienka oferte ;/ a orange chociazby sammym wprowadzeniem iphonow pokazuje ze stara sie zaspokajac potrzeby swoich klientow :)

Odpowiedz

12. ~maly
0

2008-08-30 07:30:37

Czyli jedynie Plus ma naliczane połączenia co 30s (nie wiem jak play). Dla mnie ma to znaczenie 95% czasu spędzam poza Polską.

Odpowiedz

11. ~
0

2008-08-29 22:30:19

Dobry ruch Orange.

Odpowiedz

10. ~
0

2008-08-29 21:38:59

Sam jesteś troll. Pieprzą o unifikacji, że ta sama firma, to samo logo etc. Ale to tylko korzyść dla samej firmy. Dla klienta jak widać żadna. Zresztą gdyby nie UE to te bydlaki nigdy by nie obniżyły cen.

Odpowiedz

9. ~Przemek
0

2008-08-29 21:30:13

~6: oczywiście chłopcze, głupoty piszę i zapewne za wszystkie telefony w firmie przepłacam :) Zresztą po co ja w ogóle odpowadam chłopczykowi, który nawet pisać nie umie...

Odpowiedz

8. ~
0

2008-08-29 21:26:29

mimi - ptk centertell w inncyh krajach ? sie wypowiadasz a sie nie znasz, skąd wy trolle sie bierzecie ?

Odpowiedz

7. ~mimi
0

2008-08-29 20:56:02

hainasz, majac orange i korzystajac z orange w innym kraju powinno byc tak jak "w domu"!!

Odpowiedz

6. ~
0

2008-08-29 19:43:09

glupoty opowiadasz piszonc ze w eze masz tanie polonczenia w kraju

Odpowiedz

5. ~Przemek
0

2008-08-29 19:27:50

No rzeczywiście, Plus i Orange o 1 grosz lepsi od Ery, jeżeli chodzi o połączenia w roamingu - a ile rocznie z tego korzystasz, ile zaoszczędzisz? 20 groszy? Czy nawet tyle nie? Zdecydowanie wolę niższe ceny w kraju, a tutaj za bardzo nie ma Era konkurencji, przynajmniej dla stałych abonentów w taryfach biznesowych.

Odpowiedz

4. ~
0

2008-08-29 18:56:16

Plus i oręcz ex-aequo, era trzecia... era zawsze najdroższa :P

Odpowiedz

3. ~jojo
0

2008-08-29 18:40:58

A i dodam, że przydała by się wreszcie zmiana taktowania W Erze i Orange przynajmniej na 30/30.

Odpowiedz