DAJ CYNK

Nowe bonusy za rejestrację numeru w T-Mobile

09.08.2016

Dodane przez: orson_dzi

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 19318

Ważne 9

15

Klienci T-Mobile na kartę, Heyah oraz tuBiedronka otrzymują w bonusie za rejestrację numeru możliwość korzystania z bezpłatnego Internetu nawet przez rok oraz do nielimitowanych rozmów do wszystkich sieci przez 30 dni.

Klienci T-Mobile na kartę, Heyah oraz tuBiedronka otrzymują w bonusie za rejestrację numeru możliwość korzystania z bezpłatnego Internetu nawet przez rok oraz do nielimitowanych rozmów do wszystkich sieci przez 30 dni.

Z bonusu mogą skorzystać wszyscy klienci, bez względu na to kiedy zarejestrowali numer. Promocja jest uruchamiana automatycznie dla każdego numeru.

Bonus za rejestrację w T-Mobile na kartę, Heyah oraz tuBiedronka to:

  • nielimitowane połączenia na numery komórkowe i stacjonarne w kraju przez 30 dni,
  • pakiet 10 GB danych na 30 dni do 12 razy w ciągu 1 roku.

Aby skorzystać z promocji, posiadacze już zarejestrowanych numerów muszą wysłać SMS-a o treści TAK pod numer 80575 i postępować zgodnie z otrzymaną instrukcją. Należy to zrobić do 8 września.
Osoby, które jeszcze nie rejestrowały numeru, takiego SMS-a muszą wysłać w ciągu 30 dni po jego zarejestrowaniu.

Zestaw bonusów: nielimitowane połączenia i pierwsza paczka 10 GB zostaną przyznane po doładowaniu konta kwotą minimum 25 zł w przypadku klientów T-Mobile na kartę lub Heyah oraz 20 złotych w przypadku klientów tuBiedronka. Kolejne 11 bonusów po 10GB każdy zostaną przyznane po 11 doładowaniach konta powyższymi kwotami w ciągu 365 dni.

Źródło tekstu: T-Mobile

Komentarze
Zaloguj się
126. ~Szymon
0

2016-10-23 20:59:19

Play ma za mało (100 zł, 10 GB). Korzystam z Plusa i po rejestracji włączyłem bonusy (500 zł, 50 GB), mimo tego nie dam rady to wszystko wykorzystać w ciągu miesiąca, jestem bardzo zadowolony!

Odpowiedz

125. ~
0

2016-08-22 13:51:00

@Boss. Tylko co wnosi Twój komentarz do artykułu o bonusach za rejestrację numeru w T-Mobile?

Odpowiedz

124. ~Boss
0

2016-08-21 15:33:10

Ja póki co korzystam z Viking Mobile. I jestem zadowolony; za 29 zł mam no limit na rozmowach i sms w kraju oraz 4 GB danych. Nic więcej mi nie potrzeba. Rozstałem się bez żalu z T-Mobile po 11 latach abonamentu. Smartfona kupiłem w wolnej sprzedaży i w końcu nie mam brandowanego softu. Moim zdaniem obecnie na kartę oferty są równie dobre albo i lepsze niż w abonamencie i nie wiąże mnie żadna umowa terminowa z operatorem. To ja mogę decydować ile wydaję na telefon. A doładować telefon mogę przez aplikację w smartfonie, kórą połączyłem z kartą płatniczą do konta. Kiedy więc chce doładowuje konto nie odpalając nawet komputera albo idąc do sklepu i kupując doładowanie.

Odpowiedz

123. ~Max
0

2016-08-19 21:58:45

By dostać bonus trzeba wysłać sms, sms wysłany i czekam już 10 dni na potwierdzenie by otrzymać bonus ;)Sprawa skierowana do działu technicznego który ma 5 dni - minęło 8 od momentu zgłoszenia i nikt nie potrafi powiedzieć kiedy sprawa zostanie naprawiona. Nie jest to pojedynczy przypadek bo na drugim numerze córki ta sama sytuacja.Dają promocję której nikt w tej firmie nie potrafi włączyć...Masakra... tu się chyba nigdy nic nie zmieni...

Odpowiedz

122. ~
-1

2016-08-16 09:21:06

119.Nie ma co komentować tych wypocin szkoda klawiatury

Odpowiedz

121. ~demaskator oszustów
0

2016-08-15 13:42:27

do Fcb(120) -- Czyżby prawda zabolała pracownika najdroższej i najbardziej nieuczciwej sieci ?

Odpowiedz

120. ~Fcb
-1

2016-08-14 17:13:46

119 nie kompromituj się chłopie.

Odpowiedz

119. ~demaskator oszustów
1

2016-08-14 15:04:21

Nie dajcie się nabrać na rzekome bonusy w Thief-Mobile. Te 10GB po doładowaniu za 25 zł i no limit do wszystkich na 30 dni po włączeniu usługi możecie mieć od 2015 roku bez rejestracji karty w majtkowym różowym. To inaczej opowiedziana bajka o istniejącej i płatnej usłudze. Za 12 m-cy x 10GB zapłacicie 300 zł w doładowaniach i nawet w pierwszym miesiącu po rejestracji nic od Syf-mobile nie dostajecie za friko. Jako jedyni skasowali rok ważności konta wraz z uchwaleniem ustawy inwigilacyjnej bo te miliony czynnych kart trzeba było zmusić do płacenia za apanaże Kota, Kędzierskiego i Szulim w debilnych i kłamliwych reklamach.Pozostali operatorzy przynajmniej dają Wam 12 miesięcy bezpłatnego odbierania połączeń, a w Syf mobile musicie zapłacić 300 zł, nawet gdybyście nigdzie nie dzwonili. No i szczyt bezczelności - płatne odsłuchanie wiadomości z poczty głosowej - tylko w Kot-mobile. Ich reklama powinna brzmieć: /''/''jestem w t-mobile i mam najdroższy śmieć/''/''

Odpowiedz

118. ~Piotrek
0

2016-08-11 10:55:21

@108 to niech T mobile idzie do sądu ze swoimi żalami. Nim sąd rozpatrzy skarg ę rożowej landrynki to minie termin rejestracji SIMów. Zaraz napiszą buraki że dawanie bonusów do rejestracji jest nieuczciwe bo każdy i tak musi nr rejestrować . Durne prawnicze gadanie

Odpowiedz

117. wlo
0

2016-08-10 15:27:36

Wiesz... Mały do dzisiaj ma moje poczucie humoru, więc odpowiadał, ze płacić nie ma zamiaru bo np. do kółek w deskorolce nie pasują wbrew zapewnieniom ;-)Ale rzeczywiście znalazłem przypadkowo fajny numer i od 2005 już tamtego nie używał.Czyli 12-13 lat już będzie od tamtego czasu ;-)

Odpowiedz

116. ~
0

2016-08-10 15:17:18

@115 Przerąbane, chyba wywaliłbym taką kartę.

Odpowiedz

115. wlo
0

2016-08-10 14:54:07

114 - dawno temu, z 10 lat będzie, na prepaid mojego syna dzwonili z jakieś fabryki łożysk, upominając się o zapłatę za towar ;-) Ponad rok - ze 2 razy w miesiącu ;-)

Odpowiedz

114. ~
0

2016-08-10 12:38:27

@112/113. Kiedyś zdarzyło mi się że na nowo kupiony starter przychodzily sms ale nikt nie dzwonił.

Odpowiedz

113. ~frasag
0

2016-08-10 10:07:00

@112: to masz jeszcze gorzej. Ja mam numer po warsztacie otwierania samochodów w Gdyni- tyle ustaliłem. Mieszkam w Katowicach i numer jest u mnie już pewnie z 8 lat bo 3 umowy były i teraz karta. Ale nadal mi dzwonią żeby im auto otworzyć.

Odpowiedz

112. ~
0

2016-08-10 09:51:42

Daliby 10GB/10M/10PLN w aneksach.Nie chcę rozpadającej się karty SIM 3w1 (mam dobrą 2w1, USIM - działa LTE) i nie chcę nowego numeru (za często dostawałem np. po osobach zadłużonych, a ten mam w miarę "czysty").

Odpowiedz