DAJ CYNK

Nowa strona T-Mobile dla biznesu

12.08.2015

Dodane przez: orson_dzi

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 14

Ważne 5

6

T-Mobile Polska, po zakończeniu z sukcesem procesu integracji z firmą GTS Poland, uruchomił stronę internetową dla klientów biznesowych, na której przedstawia portfolio usług teleinformatycznych dla klientów biznesowych.

T-Mobile Polska, po zakończeniu z sukcesem procesu integracji z firmą GTS Poland, uruchomił stronę internetową dla klientów biznesowych, na której przedstawia portfolio usług teleinformatycznych dla klientów biznesowych. Dodatkowo dzieli się z nimi doświadczeniem, wiedzą oraz trendami, które pokazują jak technologie teleinformatyczne mogą zmieniać sposób działania przedsiębiorców i dużego biznesu.

Powstanie nowej strony www.t-mobile.pl/biznes jest kolejnym widocznym elementem sukcesu integracji T-Mobile Polska z GTS Poland. T-Mobile w wyniku integracji rozbudował swoją ofertę usług telekomunikacyjnych o bogate portfolio usług teleinformatycznych i zyskał zupełnie nowe kompetencje. Dzięki temu oferuje klientom biznesowym kompleksowe rozwiązania teleinformatyczne.

Stworzenie strony dla klientów biznesowych wyraża zobowiązanie T-Mobile do bycia nie tylko usługodawcą, ale przede wszystkim partnerem i doradcą biznesowym, który dzieląc się swoją wiedzą i doświadczeniem, towarzyszy przedsiębiorcom przy podejmowaniu ważnych decyzji jakimi są inwestycje w rozwiązania telekomunikacyjne oraz IT.

Nowa strona została przygotowana z myślą o przedstawicielach dużych i średnich firm, którzy poszukują rzetelnych informacji na temat stosowania zaawansowanych rozwiązaniach teleinformatycznych w biznesie. Przedsiębiorcy znajdą na niej nie tylko informacje na temat oferowanych przez T-Mobile rozwiązań teleinformatycznych, ale także przykłady ich zastosowania i wpływ na biznes, opisy realnych sytuacji, które w procesie decyzyjnym są źródłem informacji i materiałem do oceny szans oraz zagrożeń.

Źródło tekstu: T-Mobile

Komentarze
Zaloguj się
Polecane tematy