DAJ CYNK

Nowa reklama Heyah [wideo]

01.03.2013

Dodane przez: LuiN

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 39809

Ważne 16

5

Od 1. marca w ogólnopolskich i tematycznych stacjach TV można obejrzeć nowy spot reklamowy Heyah promujący ofertę 60 minut za złotówkę do wszystkich sieci komórkowych i stacjonarnych.

Od 1. marca w ogólnopolskich i tematycznych stacjach TV można obejrzeć nowy spot reklamowy Heyah promujący ofertę 60 minut za złotówkę do wszystkich sieci komórkowych i stacjonarnych.

Ceny pakietów w ramach oferty zależne są od kwoty doładowania i zaczynają się już od złotówki:

  • 1 zł - przy doładowaniu o wartości 30 zł lub więcej i aktywowaniu w ciągu 3 dni od doładowania,
  • 9 zł - przy doładowaniu kwotą z przedziału 5-29 zł, lub przy aktywowaniu pakietu powyżej 3 dni od doładowania.

9 zł - to również cena pakietu w przypadku, gdy na koncie użytkownika jest aktywna oferta 1000 SMS-ów do wszystkich sieci. Z minut w pakiecie można korzystać przez 30 kolejnych dni.



Zobacz Heyah: 60 minut do wszystkich sieci za 1 zł [wideo]

Źródło tekstu: Heyah

Tagi: Heyah
Komentarze
Zaloguj się
25. ~Bella45greeen
0

2013-03-15 21:45:59

Te bobasy są zarazem śmieszne jak i dziwne :D

Odpowiedz

24. ~Cleo546
0

2013-03-15 21:44:40

Ta reklama bista!!

Odpowiedz

23. ~
0

2013-03-09 21:59:29

19 Ganc. Przecież to proste! :-D

Odpowiedz

22. ~roger
0

2013-03-09 21:51:02

jeśli po aktywacji tej promocji wyłączą rok ważności konta to ile będę miał ważności na połączenia wychodzące, jeśli doładuję konto za 20zł i 100zł ?

Odpowiedz

21. ~
0

2013-03-07 19:27:26

12 to debil. On sam nie rozumie

Odpowiedz

20. ~beata
0

2013-03-06 20:25:21

swietna reklama lepszej nie widzialam

Odpowiedz

18. ~
0

2013-03-02 04:33:35

fajna reklama. W tym roku heyah bedzie w marcu obchodzic 10 urodziny. Oplate 3zl za RWK, ktora zawsze moge wylaczyc wole niz brak takiej opcji w Play na karte

Odpowiedz

17. ~sucker killah
0

2013-03-02 01:31:11

Słabiutka ta reklama, na prawdę się nie postarali, to jest tak błyskotliwe jak aktyw partyjny i oryginalne jak blok betonu :D zresztą heyah - firma od Lenina, Hitlera czy czego tam jeszcze używali w reklamach jest dla mnie skończona, bo jak ktoś używa człowieka odpowiedzialnego za miliony zamordowanych, po to żeby sprzedawać swój produkt, dla mnie po prostu jest łajdakiem i obojętne co ta firma zaprezentuje, może rozdawać swoje usługi za darmo - nie skorzystam... Zresztą przy równym interconnecie liczą bodaj 80gr za minutę do Play, wiec nie dość że łajdacy to złodzieje. Firma dla gimbusów i idiotów...

Odpowiedz

15. ~maartaa
0

2013-03-01 17:39:24

fajne reklama ale wole plusa:D

Odpowiedz

14. ~
2

2013-03-01 16:32:58

Najlepsza promocja to "4grosze i 3 złote" buhahaha

Odpowiedz

13. ktoś
3

2013-03-01 15:32:47

My na naszym Śląsku nie momy takich landschaftów, ta reklama robił chyba ktoś z Sosnowca

Odpowiedz

12. macc
4

2013-03-01 14:50:16

ja wiem swoje ,że kobiety wolą heya a my virgin :-)

Odpowiedz

11. ~
1

2013-03-01 14:35:27

10. No fakt. Kolory reklamy. Zapomniałem o tej z Orange, co reklamuje jeden nr bez konieczności doładowania konta, hahaha

Odpowiedz

10. ~
2

2013-03-01 14:13:02

9 Regulamin trzeba przeczytać. W reklamach to wszystko ładnie wygląda. Nie można mieć połączeń darmowych w heyah i 60 minut jednocześnie. Trzeba wybierać co chce się przy doładowaniu. A te 60 minut jest wykorzystywane także przed wieloma pakietami. Więc szału z tej promocji nie ma.

Odpowiedz

9. ~
1

2013-03-01 13:59:43

6. A jak ma się darmowe połączenia między heyah, to też pobiera z tych minut?

Odpowiedz