DAJ CYNK

Nowa promocja Red Bull Mobile i House'a

03.03.2016

Dodane przez: orson_dzi

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 3844

Ważne 6

3

Sieć sklepów House i Red Bull Mobile rozpoczęły nową promocję. Można otrzymać starter z pakietem 2 GB i rabat na zakupy.

Sieć sklepów House i Red Bull Mobile rozpoczęły nową promocję. Można otrzymać starter z pakietem 2 GB i rabat na zakupy.

Do każdego paragonu w sklepach House dołączany jest darmowy starter Red Bull Mobile z pakietem 2 GB. Wysyłając z niego darmowego SMS-a o treści KOD pod nr 600 można otrzymać 30% kod rabatowy na zakupy w Housie.

Pakiet danych jest ważny przez 30 dni.

Promocja trwa do 13 marca.

Źródło tekstu: Play

Komentarze
Zaloguj się
17. ~ja burak
0

2016-03-05 17:15:27

Mam Play oraz Virgin i jak widzicie wieśniaki , działa dobrze.

Odpowiedz

16. ~.
1

2016-03-03 21:19:38

@6 ZYGMUNT ZYGMUNT TYLE MASZ KASY I JESZCZE ZAMĘT SIEJESZ Z TYM ZASIĘGIEM PLAY

Odpowiedz

15. ~
-2

2016-03-03 20:40:58

Czy mozna kupic w tym sklepie tanie skarpety

Odpowiedz

14. orson_dzi
2

2016-03-03 20:18:10

@13 Ostatnio Pan zadzwonił do BOK Orange w sprawie braku Internetu z Liona. Był święcie przekonany, że skoro w batonie będzie Internet, to w środku znajdzie modem USB :)

Odpowiedz

13. ~ziom
-2

2016-03-03 20:13:50

Niedlugo w paczkach chipsow beda startery Play/RBM, tylko czy to zwiekszy liczbe uzytkownikow? Co najwyzej liczbe aktywnych tylko na papierze kart SIM...

Odpowiedz

12. ~
-2

2016-03-03 20:06:03

w Osssa lichutki jest zasięg Play a co za tym korzystanie z usług Redbulla jest mocno utrudnione

Odpowiedz

11. ~Hotelarz
-1

2016-03-03 18:46:15

@10, Rozróżniasz zasięg macierzysty od roamingu? Bo chyba nie, to jest ten zasięg co Play Online chodzi.

Odpowiedz

10. ~~
1

2016-03-03 18:12:36

@6 Ja i rodzina nie mamy problemów z zasięgiem a mieszkam na wsi, gdzie tylko korzystam z zasięgu roamingowego

Odpowiedz

9. ~
-1

2016-03-03 17:43:54

Czyli żeby dostać rabat na ciuchy i tak muszę kupić wcześniej ciuchy bez rabatu. Za dużo komplikacji.

Odpowiedz

8. mikkel
3

2016-03-03 17:29:55

No muszę przyznać że jadąc samochodem od Bielska Białej do Warszawy przez większość czasu (95%) było lte - słuchałem radia online i miałem nawigację na RBMie więc chyba nie jest źleNo i w mojej rodzinnej wiosce gdzie jeszcze w zeszłym roku nawet plej nie miał swojego zasięgu a teraz ma nawet LTE.

Odpowiedz

7. ~
2

2016-03-03 17:20:01

@6: Masz na myśli swoją wieś.Ja w kilku widziałem już LTE całej W4.

Odpowiedz

6. ~Hotelarz
-2

2016-03-03 17:07:29

Play ma problemy z zasięgiem macierzystym na wsiach więc czym tu się szczycić.

Odpowiedz

5. ~
-2

2016-03-03 16:51:38

Chyba musza wyrobić większy target bo widac nasilili rozdawnictwo kart RBM.

Odpowiedz