DAJ CYNK

Nowa oferta UPC Polska - nie tylko dla studentów

22.08.2017

Dodane przez: LuiN

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 41

Ważne 4

1

21 sierpnia ruszyła w UPC oferta dedykowana studentom, choć skorzystać z niej może każdy. Nowością w ofercie jest Internet o prędkości do 500 Mb/s.21 sierpnia ruszyła w UPC oferta dedykowana studentom, choć skorzystać z niej może każdy. Nowością w ofercie jest Internet o prędkości do 500 Mb/s.

W ramach najnowszej promocji zamówić można Internet o szybkości do 120 Mb/s, 250 Mb/s oraz - od 28 sierpnia - do 500 Mb/s. Wszystkie warianty Internetu oferowane są z modemem Connect Box, zapewniającym stabilne Wi-Fi na wielu urządzeniach w całym mieszkaniu. W ramach tej oferty klient otrzymuje też dostęp do pakietu telewizji cyfrowej.

Internet o szybkości do 120 Mb/s dostępny jest w cenie 49 zł miesięcznie, do 250 Mb/s - 59 zł, a za 69 zł miesięcznie będzie można mieć najszybsze łącze o prędkości do 500 Mb/s.

Zaletą oferty studenckiej UPC jest krótki okres zobowiązania - umowa skończy się z dniem 30 czerwca 2018 roku, tym samym zwalniając studentów z konieczności opłacania rachunków za Internet podczas wakacji. Promocja dla studentów dostępna jest do 12 listopada.

Cena instalacji i aktywacji każdego ze studenckich pakietów została obniżona do 29,90 zł i doliczana jest do pierwszego rachunku. Dodatkowo otrzymać dostęp do pakietu telewizji cyfrowej czy w promocji usługę HBO GO oraz Pakiet Bezpieczeństwa.

Źródło tekstu: UPC, wł

Komentarze
Zaloguj się