DAJ CYNK

Nowa oferta UPC Biznes dla firm

21.09.2017

Dodane przez: orson_dzi

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 105

Ważne 3

1

Business week to nowa oferta Internetu światłowodowego UPC skierowana do przedsiębiorców.Business week to nowa oferta Internetu światłowodowego UPC skierowana do przedsiębiorców.

Business week oferuje Internet o prędkościach 300/30 Mb/s (odbieranie/wysyłanie) oraz 600/60 Mb/s. Do tego łączność Wi-Fi,oferta kanałów telewizyjnych oraz Multilinia bez limitu, obejmująca bezpłatne połączenia do wszystkich sieci na numery stacjonarne i komórkowe. Korzystanie z trzech usług jednocześnie: telewizji cyfrowej, Internetu i telefonu, umożliwi klientom biznesowym platforma Horizon. W nowej ofercie firmy mogą wybrać superpakiety w promocyjnych cenach zawierające wszystkie trzy usługi, Internet w parze z telewizją lub telefonem, albo sam Internet.

Do każdego zamówienia UPC dołącza gwarancję jakości usług, czyli zobowiązanie określające gwarantowany czas dostępności usług i naprawy ewentualnej awarii (SLA). W zależności od wariantu zamówionego Internetu, jest to do 12 godzin przy zamówieniu prędkości 300 Mb/s i do 6 godzin przy prędkości 600 Mb/s.

Opcja 300 Mb/s kosztuje 149 zł, a opcja 600 Mb/s kosztuje 169 zł.

Oferta Business week obowiązuje do 15 października.

Źródło tekstu: UPC

Komentarze
Zaloguj się