DAJ CYNK

Nowa oferta roamingowa Mobile Vikings

14.06.2017

Dodane przez: LuiN

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 4324

Ważne 3

3

15 czerwca wchodzą w życie zasady z rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady UE, w zgodzie z którymi zostały obniżone opłaty za roaming. Mobile Vikings prezentuje zmodyfikowaną ofertę korzystania ze swoich usług za granicą. Od teraz będzie zdecydowanie taniej.



15 czerwca wchodzą w życie zasady z rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady UE, w zgodzie z którymi zostały obniżone opłaty za roaming. Mobile Vikings prezentuje zmodyfikowaną ofertę korzystania ze swoich usług za granicą. Od teraz będzie zdecydowanie taniej.

Podstawowe zmiany, jakie zostaną wprowadzone w roamingowej ofercie Vikingów, to obniżenie opłat za połączenia wychodzące - do 16 gr i za SMS-y - do 5 gr, za MMS-a zapłacimy 10 gr. Dodatkowo połączenia przychodzące można będzie odbierać bez dodatkowych kosztów.

Transmisja danych kosztować będzie 4 gr za 1 MB. W przypadku braku środków na koncie nie będzie można korzystać z Internetu za 0 zł w prędkości 32 kb/s.

Bez względu na to, czy użytkownicy zdecydują się na doładowanie typu Standard czy No Limit, będą mogli odbierać połączenia przychodzące mimo braku środków na koncie.

Źródło tekstu: Mobile Vikings

Komentarze
Zaloguj się
13. ~vidler
0

2017-06-15 13:28:09

w lyca narazie jest to :

Odpowiedz

12. ~Gliwice
0

2017-06-15 01:19:51

kto czeka na LycaMobile?

Odpowiedz

11. ~Abonent
0

2017-06-14 23:34:38

Akurat wirtualnych trochę szkoda. Wobec nich powinna szanowna KE wymyślić jakieś inne rozwiązanie. U nich koszty nie mają żadnej szansy by się zbilansować.

Odpowiedz

10. ~pabloki
0

2017-06-14 21:32:16

9 no niby jest ale ten pkt mówi raczej tylko połączeniach na komórki. jakieś to nieudolne takie . czytałeś opracowanie tomo?

Odpowiedz

9. ~Popek
0

2017-06-14 21:23:00

7,8> Czytanie ze zrozumieniem nie boli. Odsyłam do pkt. 7 regulaminu na pytałem rano na BOK i pakiety płatne będą działać też za granicą.

Odpowiedz

8. ~pabloki
0

2017-06-14 20:47:06

6 chyba nie rozumiesz tekstu. chodzi o to że płacisz ceny podstawowe nawet jak masz no limit wykupiony czy inny pakiet. nie ma jak u innych. będzie kara.

Odpowiedz

7. ~pabloki
0

2017-06-14 20:42:40

akurat lubię tego operatora bo ma dobrą ofertę ... ale niezgodną z rlah. będzie kara.

Odpowiedz

6. ~Popek
0

2017-06-14 20:10:35

Moje kochane Orange też dodało w prepaidzie pakiety krajowe do Roamingu, jak pięknie!

Odpowiedz

5. reboot
0

2017-06-14 18:47:00

Czyli w MV nie ma darmowego pakietu 960MB? :)

Odpowiedz

4. ~
0

2017-06-14 18:09:20

A co Wy chcecie od takiego małego MVNO? Za wasze grosiki które wydajecie tutaj ma opłacać za Was roaming? Ludzie nie bądźcie śmieszni.....

Odpowiedz

3. ~Gliwice
0

2017-06-14 18:05:55

najtańszy internet w roamingu:-)

Odpowiedz

2. ~locomoco
0

2017-06-14 18:01:44

Będzie kara!

Odpowiedz

1. ~
0

2017-06-14 17:59:13

a co na to Unia Europejska? nie ma no limitów w roamingu UE? :(

Odpowiedz