DAJ CYNK

Nowa oferta pakietów w T-Mobile dla firm

Dodane przez: msnet

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 6138

10 stycznia startuje nowa oferta T-Mobile dla firm, w której klienci biznesowi operatora wybierają spośród dwóch pakietów z różnym limitem danych.10 stycznia startuje nowa oferta T-Mobile dla firm, w której klienci biznesowi operatora wybierają spośród dwóch pakietów z różnym limitem danych.

Dwa nowe elastyczne pakiety pozwolą dopasować ofertę do struktury i potrzeb przedsiębiorstwa. Klienci biznesowi mogą wybrać zestaw z 15 GB Internetu lub zdecydować się na opcję zapewniającą dostęp do sieci bez limitu danych. Gdy firma będzie się rozrastać, przedsiębiorcy będą mogli poszerzyć każdy pakiet o dodatkowe karty SIM.

W nowej ofercie znalazły się zestawy 3w1 15 GB, które zapewniają klientom nielimitowane połączenia, SMS-y i MMS-y zarówno w kraju, jak i na terenie Unii Europejskiej. W ramach abonamentu otrzymamy także 15 GB Internetu dla każdego urządzenia. Za cały pakiet trzech kart SIM zapłacimy w sumie 75 zł netto miesięcznie. Jeśli dodatkowo zdecydujemy się kupić telefony do oferty, to za każdy z nich zapłacimy dodatkowo 25 zł miesięcznie.

T-Mobile zapewnia też możliwość bezproblemowego poszerzenia abonamentu o kolejne smartfony. Jeśli zaistnieje taka potrzeba, firma od ręki aktywuje jedną lub dwie dodatkowe karty SIM. Dopłata za włączenie do abonamentu nowego urządzenia jest uzależniona od rodzaju pakietu wybranego przez klienta.

Zestawy T-Mobile 3w1 No Limit oprócz nielimitowanych połączeń, MMS-ów i SMS-ów w Polsce oraz na terenie całej Unii Europejskiej dla trzech kart SIM, oferują Internet bez limitu w kraju. Po przekroczeniu pakietu 20 GB prędkość zostanie obniżona do 1 Mb/s. Miesięczny abonament za cały zestaw wynosi 90 zł netto. Tak jak w przypadku oferty 3w1 15 GB i tym razem nie zabrakło propozycji dla osób zainteresowanych zestawem z funkcjonalnymi smartfonami w atrakcyjnych cenach. Za każde urządzenie zapłacimy ratę miesięczną w wysokości 25 zł netto.

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło tekstu: T-Mobile

Przewiń w dół do następnego wpisu