DAJ CYNK

Nowa oferta Orange - oficjalny komunikat

msnet

Taryfy, promocje, usługi

Orange Polska zaprezentował dzisiaj nowe oferty dotyczące świadczonych przez siebie usług telefonicznych, internetowych i telewizyjnych.Orange Polska zaprezentował dzisiaj nowe oferty dotyczące świadczonych przez siebie usług telefonicznych, internetowych i telewizyjnych.

Nowa oferta Orange dla domu

Orange upraszcza ofertę stacjonarną i pakietową, w tym usługę konwergentną Orange Love. Od dzisiaj takie same ceny obowiązują w całej Polsce, niezależnie od technologii Internetu i pozostaną stałe do końca umowy. Operator pomarańczowej sieci zwraca uwagę na korzyści, jakie płyną z łączenia usług.

Od 24 sierpnia oferta została dodatkowo uproszona i poszerzona. Po zmianach klient dostaje dodatkowo nielimitowane MMS-y i jeszcze więcej internetu w komórce: 5 GB, w tym ponad 2 GB do wykorzystania w roamingu w UE, a do tego atrakcyjne smartfony np. Samsung Galaxy S8, J5 (2017) Dual SIM i J3 (2017) Dual SIM w korzystnych ratach i bez opłaty na start (szczegóły niżej). Do tego rabaty na dodatkowe abonamenty komórkowe, w które będzie mógł wyposażyć całą rodzinę.

Cennik oferty stacjonarnej i pakietowej przedstawia się następująco:Pakiety Orange Love składają się obecnie z:Bez względu na liczbę usług w pakiecie, klient podpisuje jedną umowę i dostane jedną fakturę.

W pakietach Orange Love z telewizją są dostępne smartfony w cenach zaczynających się od 4 zł miesięcznie za Samsunga Galaxy J3 (2016) Dual SIM. Wysokość rat będzie różna dla różnych prędkości Internetu - dzięki temu pakiet z Internetem o prędkości do 300 Mb/s i telefonem w promocji kosztuje miesięcznie tyle, co ten sam pakiet z Internetem do 100 Mb/s.

W Orange Love tańsze będą telefony Samsunga, np.: Samsung Galaxy J3 (2017) Dual SIM można kupić co najmniej o 300 zł taniej niż w standardowej ofercie głosowej Orange (w Planie Standardowym za 39,99 zł/mies.), Samsung Galaxy J5 (2017) Dual SIM o 400 zł taniej, a Samsung Galaxy S8 aż o 600 zł tanie niż w Planie Standardowym.

W przypadku posiadania pakietu Orange Love z usługami dostępnymi dla całej rodziny (telewizja, internet, telefon domowy) i jednym abonamentem komórkowym, można dołączyć kolejne karty SIM dla bliskich z rabatem 20 zł na każdy kolejny abonament. Wybierać można spośród trzech nowych planów - za Plan Standardowy zamiast 39,99 zł klienci zapłacą tylko 19,99 zł, za Plan Optymalny 29,99 zł (zamiast 49,99 zł), a za Plan Wzbogacony jedynie 49,99 zł (zamiast 69,99 zł).

Oferta internetu mobilnego i nowy pakiet usług Orange Love z internetem 4G i telewizją

Szczegóły nowej oferty internetu mobilnego w umowie na 24 miesiące prezentują się następująco:Posiadając pakiet usług Orange Love, za Internet Mobilny Optymalny zapłacimy 19,99 zł miesięcznie. W tej cenie można dokupić dowolną liczbę kart SIM z pakietem 50 GB danych. Nowa oferta internetu mobilnego to także niższa opłata aktywacyjna w wysokości 19,99 zł, a wysokość abonamentu w ofercie z urządzeniem i bez niego jest taka sama.

Internet współdzielony, który nigdy się nie kończy

Wszystkie pakiety danych w planach Internetu Mobilnego oraz pakiet 100 GB poza strefą Internetu Domowego 4G przyznawane są na konto, dzięki czemu mogą z nich korzystać użytkownicy wszystkich usług mobilnych (w tym planów komórkowych i abonamentu komórkowego Orange Love) na tym samym koncie klienckim. Przykładowo, dokupując do Internetu Mobilnego Podstawowego dodatkową kartę SIM w Planie Podstawowym, do podziału mamy w sumie 20 GB miesięcznie. Po wyczerpaniu tej puli automatycznie uruchamia się jeden zapasowy pakiet danych na konto 10 GB za 10 zł. Jeśli go wyczerpiemy, do końca miesiąca możemy korzystać z Internetu bez limitu danych o prędkości 1 Mb/s - również na planach komórkowych na tym samym koncie klienta.

W Internecie Mobilnym Optymalnym oraz w Internecie Domowym 4G istnieje możliwość zwiększenia prędkości transmisji danych po wykorzystaniu w abonamencie i zapasowego pakietu danych z 1 Mb/s do 5 Mb/s. Jednorazowa opłata za taką usługę wynosi 10 zł.

Orange Love 4G z TV: Internet Domowy 4G, telewizja i abonament komórkowy

Nowością dla klientów jest pakiet usług Orange Love z Internetem Domowym 4G i telewizją za 99,99 zł miesięcznie. Dzięki niemu możemy korzystać z internetu w domu i oglądać telewizję Orange TV z pakietem Optymalnym z 92 kanałami (w tym 41 HD) - również na terenach nieobjętych zasięgiem Internetu stacjonarnego. W ramach pakietu otrzymujemy również abonament komórkowy z nielimitowanymi rozmowami do wszystkich sieci komórkowych i stacjonarnych, SMS-ami, MMS-ami w Polsce i w roamingu w UE oraz pakietem Internetu 5 GB (w tym ponad 2 GB w UE). To wszystko w ramach jednej umowy i na jednej fakturze.

Szybki Internet mobilny dzięki sieci 4G LTE

Orange Polska chwali się przy okazji, że ich Internet mobilny w technologii 4G LTE dostępny jest dla 99% Polaków. Jest to możliwe - wg operatora pomarańczowej sieci - dzięki sieci 9,8 tys. stacji bazowych, z czego 2,3 tys. obsługuje agregację częstotliwości, dzięki czemu możliwe jest osiągnięcie prędkości nawet do 300 Mb/s.

Nowe plany mobilne

Szczegóły usług zawartych w nowych abonamentach przy umowie na 24 miesiące przedstawiają się następująco:Posiadacze pakietu usług Orange Love mogą kupić abonament w Planie Komórkowym Standardowym lub wyższym taniej o 20 zł miesięcznie.

Pakiety danych w nowych planach komórkowych można połączyć z tymi, które są zawarte w nowych planach internetu mobilnego. Dzięki temu jeśli klient na swoim koncie posiada nowy plan komórkowy i internet mobilny, to po wykorzystaniu GB w telefonie automatycznie włącza się pakiet danych z planu internetu mobilnego. Pakiet ten jest współdzielony i może być wykorzystywany przez wszystkie osoby, które korzystają z kart SIM na usługi komórkowe, zarejestrowanych na koncie klienta.

Wybierając Plan Komórkowy Standardowy, Optymalny lub Wzbogacony, można dokupić dowolną liczbę dodatkowych kart SIM dla bliskich w Planie Komórkowym Standardowym za 19,99 zł. Każda z nich będzie zawierała: nielimitowane rozmowy w Polsce i w roamingu w UE, nielimitowane SMS-y i MMS-y, własny pakiet 5 GB danych, w tym 2 GB do wykorzystania w UE.Kolejną kartę SIM można dokupić w każdej chwili do każdego posiadanego Planu Komórkowego Standardowego lub wyższego.

Do każdego z nowych planów mobilnych, a także do każdej z dodatkowych kart SIM dla bliskich z oferty dla duetów i rodziny, można dobrać smartfon w atrakcyjnej cenie i korzystnych ratach. Orange szczególnie poleca LG Q6 za 99 zł na start z miesięczną ratą 41 zł oraz LG K10 (2017) za 0 zł na start z ratą 30 zł. Według pomarańczowej sieci świetną propozycją także jest oferta Duet za 59,98 zł i 2 telefony od 0 zł na start i z ratami po 20 zł. Wystarczy dobrać do duetu wybrane smartfony m.in. LG K4 (2017) za 0 zł na start i ratą 19 zł, Nokia 3 lub Motorola Moto E4 gen., oba za 99 zł na start i ratą 20 zł lub aby płacić za całość niecałe 100 zł miesięcznie.

Nową ofertę sieci Orange przedstawiliśmy w ostatnich dniach w trzech artykułach. Ich lekturę polecamy wszystkim, którzy chcą uzyskać bardziej szczegółowe informacje. Regulaminy dostępne są na stronie orange.pl.

Zobacz: Nowa oferta abonamentowa sieci Orange
Zobacz: Orange: Nowa oferta Internetu mobilnego
Zobacz: Abonamenty Orange na nowych zasadach

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło tekstu: Orange Polska

Przewiń w dół do następnego wpisu