DAJ CYNK

Nowa oferta Netii dla małych firm

10.06.2016

Dodane przez: orson_dzi

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 6

Ważne 1

2

Netia odświeżyła ofertę dla mikro i małych przedsiębiorstw. W ramach nowej promocji firmy mogą skorzystać z usługi internetowej za 1 zł miesięcznie do końca roku.

Netia odświeżyła ofertę dla mikro i małych przedsiębiorstw. W ramach nowej promocji firmy mogą skorzystać z usługi internetowej za 1 zł miesięcznie do końca roku, a pakiet usług Internet i telefon jest dostępny już za 2 zł miesięcznie - również do końca roku. Usługi są dostępne w wielu wariantach, a ich parametry są elastyczne.

Zakup samej usługi Internetu, bez względu na prędkość, wiąże się z opłatą miesięczną w wysokości 1 zł do końca bieżącego roku. Od stycznia 2017 roku za Internet o przepustowości do 50 Mb/s Klient zapłaci 39,90 zł miesięcznie, do 100 Mb/s - 49,90 zł miesięcznie, a do 300 Mb/s - 69,90 zł miesięcznie.

W przypadku zakupu pakietu usług stacjonarnych - Internetu oraz telefonu, przedsiębiorcy zapłacą abonament w wysokości 2 zł miesięcznie do końca roku. Od stycznia 2017 roku ceny będą już zależne od wykupionych pakietów.

Wybierając opcję z nielimitowanymi połączeniami stacjonarnymi i komórkowymi dostępny jest abonament od 98,90 zł miesięcznie, w pozostałych opcjach (30 minut na połączenia stacjonarne lub 200 minut wymiennie na połączenia stacjonarne i komórkowe) abonament wyniesie odpowiednio od 59,80 zł lub 72,80 zł miesięcznie.

Wybór pakietu stacjonarnego ze stałą ceną abonamentu umożliwia natomiast zakup usług mobilnych w atrakcyjnych cenach. Firmy decydujące się na to rozwiązanie, mogą otrzymać wraz z nielimitowanym planem telefonicznym dodatkową kartę SIM z planem mobilnym No Limit oraz Internet mobilny 10 GB za 1 zł miesięcznie za każdą z dodatkowych usług.

Bonusy mobilne dostępne są również w wybranych taryfach przy zakupie samej usługi telefonicznej.

Źródło tekstu: Netia

Tagi: netia
Komentarze
Zaloguj się