DAJ CYNK

Nowa oferta Internetu Power LTE w Cyfrowym Polsacie

19.05.2015

Dodane przez: orson_dzi

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 11341

Ważne 10

6

19 maja Cyfrowy Polsat wprowadza zmiany w ofercie internetowej. W Nowym Power LTE dostępne będą większe pakiety danych, sprzęt LTE na udostępnienie, pakiet nocny 200 GB, a także pakiety tematyczne telewizji internetowej IPLA.

19 maja Cyfrowy Polsat wprowadza zmiany w ofercie internetowej. W Nowym Power LTE dostępne będą większe pakiety danych, sprzęt LTE na udostępnienie, pakiet nocny 200 GB, a także pakiety tematyczne telewizji internetowej IPLA.

W Nowym Power LTE klient będzie mógł wybierać pomiędzy pakietami podstawowymi - od 15 GB za 29,99 zł, do 100 GB w cenie 99,99 zł. W programie smartDOM nowa oferta dostępna jest od 25 zł miesięcznie za pakiet 25 GB w opcji Tylko SIM.


 

Abonament  29,99 zł 49,99 zł 69,99 zł 89,99 zł 99,99 zł
W smartDOM   25 zł 45 zł 65 zł 75 zł
Pakiet danych 15 GB 25 GB 50 GB 75 GB 100 GB
LTE bez limitu danych brak 10 zł miesięcznie
Pakiet nocny 200 GB w godzinach 1:00-8:00 brak 2,90 zł miesięcznie
Pakiety Ipla brak Ipla wiedza, news i rozrywka; Ipla dzieci; Ipla filmy i seriale przez 2 msc w cenie abonamentu, potem 10 zł miesięcznie


W przypadku wyboru oferty Tylko SIM lub oferty ze sprzętem na udostępnienie, istnieje możliwość testowania Internetu przez 7 dni - po tym czasie, jeśli nie spełni on oczekiwań, można zrezygnować z usługi.




Źródło tekstu: Cyfrowy Polsat; wł

Komentarze
Zaloguj się
46. ~Olivier
0

2015-05-29 13:46:10

Zgrabnie te pakiety wyglądają. Dużo, nie trzeba się wykosztować i jak kto rzeczywiscie potrzebuje net mobilny, to nie ma się co zastanawiać, bo zasięg jest ok.

Odpowiedz

45. ~Przemek
0

2015-05-29 13:17:35

Dałem się skusić reklamie na najdroższy domowy Power LTE Polsat z braku lepszych możliwości.Bardzo się zawiodłem. Bez limitu? No.... ślimaczy lejek po tygodniu :-( Duża prędkość? No.... wieczorem 5Mbit/s w porywach do 20 rano. Ping? Za duży.Jestem blisko BTS, sygnał bardzo silny.Od paru dni wreszcie mam światłowód i pełnowartościowy internet.

Odpowiedz

44. ~darase
0

2015-05-29 06:36:10

W Play za 29.9 mam 56GB i jeśli chcę to dodatkowo za 10zł-25GB lub za 20zł No limit.Bajki syna na Youtube i pakiet leci jak szalony. :)

Odpowiedz

43. ~do 40
0

2015-05-27 21:54:56

jakim cudem płacisz 21 zł ??

Odpowiedz

42. ~pabloki
0

2015-05-25 23:30:25

orson tu jest zła tabela. popraw to .jak to zrobić - weż przykład z LuiNa.

Odpowiedz

41. ~@4o
0

2015-05-23 04:05:08

Ciesz się, do czasu nasycenia sieci klientami masz czas B-)

Odpowiedz

40. ~Punk
0

2015-05-23 00:33:42

Może i jest lejek, ale jak narazie nie jest on tak uciążliwy jak tu Playowi klienci straszą nowych.Ja miesięcznie ciągnę po 2-450 GB i lejek czasem spada do 10-15 Mbps czyli nie jest tragicznie, na dodatek płacę tylko 21 zł za internet bez limitu który poza promocją kosztuje 99,90 zł więc źle nie jest.

Odpowiedz

39. ~Merik
-2

2015-05-21 22:59:23

Mam już od jakiegoś czasu power LTE w plusie i nie mogę złego słowa o nim powiedzieć. Limit przekraczam praktycznie co miesiąc i jakiegoś wyraźnego spadku prędkości nigdy nie zauważyłem. Największym plusem jest niewątpliwie zasięg - ani razu w podróży nie przerwało mi połączenia.

Odpowiedz

38. ~lem
-1

2015-05-21 22:04:46

Proponuję dla tych co kręcą nosem popatrzeć na nową ofertę JA+. Wygląda interesująco.

Odpowiedz

37. ~modest
-1

2015-05-21 12:58:50

Na tle innych dużych operatorów wypadają całkiem nieźle, a przy łączeniu ofert w SmartDOM konkurencja zostaje w tyle. Jak ktoś pisał wyżej, Plus jest firmą dla ludzi którzy cenią komfort, a nie dla prepaidowych "ekspertów" liczących każdy grosz:)

Odpowiedz

36. ~Karpik
1

2015-05-20 19:08:54

Jak jest z tym internetem... Jakieś haczyki są? jak to w CP heh... Działa cały miesiąc bez problemu? Z ściąganiem itp.

Odpowiedz

35. iperyt
3

2015-05-20 15:45:44

@24 Też nawet na tym portalu długo krytykowałem 70% populacji w LTE Play bo było na wyrost.Teraz operator zrobił duży postęp.Radzę pojeździć sprawdzić a potem pisać o /''/''zasięgu macierzystym".P.S. Pewnie że są miejsca gdzie jest tylko Plus ale już jest dużo takich gdzie najwięcej pod względem technicznym oferuje P4.

Odpowiedz

34. ~Grzesiek
2

2015-05-20 11:54:12

Posiadam Power LTE i abonament w Plusie . Jedyne co mogę napisać to redio w polowie miesiąca dostaje lejek. Dużo nerwów mnie to kosztuje. Na pewno nie przeduże z nimi umowy.

Odpowiedz

33. ~dav
1

2015-05-20 09:34:13

jak nie dadzą pakietu 200GB za 100zł to niech spadają na drzewo

Odpowiedz

2015-05-20 08:08:28

internet mobilny jak na razie z mojej perspektywy jeszcze nie zastąpi internetu po kablu, oferta cenowo słaba, ale ceny internetu mobilnego będą wysokie, dlaczego, koszty koncesji,utrzymania infrastruktury, spłata zadłużenia i inne, być może po 2017r będzie lepiej.

Odpowiedz