DAJ CYNK

Nowa oferta internetowa w Mobile Vikings

18.08.2017

Dodane przez: msnet

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 9552

Ważne 4

7

Mobile Vikings przygotował 3 nowe plany taryfowe VikingNET z dopasowaną do potrzeb ilością Internetu w cenach 15, 35 i 45 zł.Mobile Vikings przygotował 3 nowe plany taryfowe VikingNET z dopasowaną do potrzeb ilością Internetu w cenach 15, 35 i 45 zł.

Nowe plany w ramach oferty VikingNET obowiązują od 18 sierpnia 2017 roku. Usługa dostępna jest w zasięgu własnym P4, operatora sieci Play. Płacąc 15 zł otrzymujemy pakiet danych o wielkości 15 GB, za 35 zł wzrasta on do 40 GB, natomiast wydając 45 zł dostaniemy 80 GB Internetu.Za dodatkowe 10 zł możemy włączyć pakiet NO LIMIT w nocy (od 23:45 do 8:45).Co ważne, tak jak w dotychczasowych propozycjach Mobile Vikings, w najnowszej ofercie niewykorzystane gigabajty kumulują się i przechodzą na kolejny miesiąc.

To jeszcze nie wszystko, co proponujemy naszym użytkownikom. Dodatkowo, dla nocnych marków, przygotowaliśmy opcję VikingNajt. W ramach tego dodatku promocyjnego do nowej oferty, każdy Viking za jedyne 10 zł miesięcznie dostanie internet NO LIMIT w godzinach nocnych - bez ograniczeń prędkości. Należy jednak pamiętać o tym, że aktywowanie dodatku jest możliwe wyłącznie w momencie doładowania opcji VikingNET. Nie ma możliwości aktywacji VikingNajt po kilku dniach - każdy, kto przeoczy ten moment, będzie mógł to zrobić dopiero przy następnym doładowaniu - powiedział Bartek Grabowski, Dyrektor Marketingu w Mobile Vikings Polska.

Więcej szczegółów dotyczących oferty VikingNET w regulaminie.

Źródło tekstu: Mobile Vikings

Komentarze
Zaloguj się