DAJ CYNK

Nowa oferta Heyah 15. maja

07.05.2013

Dodane przez: WitekT

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 25482

Ważne 12

4

Diabelsko dobra oferta - tak Heyah reklamuje swoją nową ofertę non-stop, która w ofercie pojawi się 15. maja.

Diabelsko dobra oferta - tak Heyah reklamuje swoją nową ofertę non-stop, która w ofercie pojawi się 15. maja.

Na razie gotowa jest strona internetowa z licznikiem odmierzającym czas do startu oferty. Nowa propozycja Heyah ma być odpowiedzią na ofertę nju mobile (Orange) i Red Bull Mobile (Play).

Zobacz: Nju mobile - szczegóły oferty.
Zobacz: Szczegóły oferty Red Bull Mobile No Limits.


Źródło tekstu: wł

Tagi: Heyah
Komentarze
Zaloguj się
108. ~Heyah-Man
0

2013-05-25 12:00:17

korzystam z ich oferty telefon bez umowy -m-c 50. chciałem podpisać ofertę non-stop. Zobaczcie jakie są obostrzenia, pod względem podpisania dokumentów! Zaświadczenie o zatrudnieniu na czas nieokreślony(kto dziś ma umowę o pracę na czas określony???) lub też, przy podpisywaniu umowy oddanie -UWAGA! Oryginału rachunku ,za czynsz, prąd, kablówkę, albo wyciąg z banku - z podanie nr. własnego konta ,kwoty przelewu itp.... To zakrawa na jakiś absurd i nadaje się do rzecznika praw konsumenta ,jak i zgłoszenie o wyciągnięcie danych osobowych! Rozumiem,ze dowód oryginał pokazać, kopię podesłać,ale rachunki w oryginale, lub też wyciąg z konta???? Mimo szczerych chęci- podziękowałem.....

Odpowiedz

107. ~eXtreme
0

2013-05-16 06:30:43

Do Telepolis: Zanim zaczniecie pisać, wczytajcie się uważnie w treść Regulaminu. To nie jest "oferta" tylko "promocja" która będzie oferowana "nie dłużej niż do 31.07.2013". Oznacza to, że Heyah nie ma zamiaru robić z tej "oferty" trwałego produktu, a jedynie chce się pokazać na rynku że odpowiedziało na poczynania nju i Play, po czym po cichu wycofa się z tego pomysłu.

Odpowiedz

106. ~
0

2013-05-14 14:06:07

@105 jak jutro ? o północy wchodzi nowa oferta, więc chyba najwyższy czas o niej napisać

Odpowiedz

105. ~
0

2013-05-14 14:02:21

Gapa, przecieki bedo jutro.

Odpowiedz

104. ~Gapa
0

2013-05-14 13:43:04

Czy so już jakieś pszecieki odnośnie onowej oferty?

Odpowiedz

103. ~Mahup
0

2013-05-14 13:35:01

Mogliby dac taka oferte: 30 zl doladowanie - internet 500 mb 0 zl - minuta 0,19 groszy - sms do innych sieci 6 groszy

Odpowiedz

102. ~
0

2013-05-14 10:39:28

no i co z tą nową ofertą heyah, która ma wejść za 13 godzin

Odpowiedz

101. ~heyah
0

2013-05-14 09:03:11

nie mogę się już doczekać przedstawienia oferty

Odpowiedz

100. ~ww33
0

2013-05-11 08:57:56

heyah hehehehe, 30gr za minute, 14gr za sms hee heee heee bylem u nich przez 5 lat heee hee heee, o 3lata za długo...

Odpowiedz

99. ~ikopo
0

2013-05-08 21:55:52

Nowa oferta tylko dla mix nic dla prepaid ma byc no-limit jak w nju ale tylko mix

Odpowiedz

98. ~
0

2013-05-08 14:44:16

A jak będzie z rozmowami między Teuer Mobile do Heyah. Będą za free?

Odpowiedz

97. ~Lisu
0

2013-05-08 14:03:04

Proponuję nową ofertę Heyah nazwać sru mobile :)

Odpowiedz

96. ~mobilking
0

2013-05-08 10:17:21

nowa oferta heyah będzie tylko w mix, jednak więcej ludzi ma prepaidy, więc dla wąskiej grupy ta oferta. nie śtresujesz się, gdy stracisz pracę

Odpowiedz

95. ~Namakon
0

2013-05-08 09:25:40

@94 Wiesz wlo, ja na Twoim miejscu wolałbym nie wiedzieć - po co potem wydawać kasę na psychoterapeutę :P A pakietów 666 nie dadzą - takie siedzą w RedBulu, nieśmiertelny numer na infolinię *666 :P

Odpowiedz

94. wlo
-1

2013-05-08 08:42:58

~rtvvd - zadziwiające... mówisz, ze dyskusja ze mną jest poniżej Twojej godności? To po cholerę do mnie piszesz? Gdzie Ty trzymasz tę swoją godność?

Odpowiedz