DAJ CYNK

Nowa oferta blueconnect z laptopem lub tabletem w T-Mobile

21.01.2014

Dodane przez: LuiN

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 15260

Ważne 10

12

Nawet o 20 złotych netto niższy abonament, obniżone ceny urządzeń i duże pakiety danych do wykorzystania - T-Mobile prezentuje nową ofertę blueconnect z laptopem lub tabletem dla klientów biznesowych.

Nawet o 20 złotych netto niższy abonament, obniżone ceny urządzeń i duże pakiety danych do wykorzystania - T-Mobile prezentuje nową ofertę blueconnect z laptopem lub tabletem dla klientów biznesowych.

T-Mobile wprowadza 22. stycznia nową ofertę blueconnect z laptopem lub tabletem. Nowi klienci będą mogli korzystać z szybkiego Internetu mobilnego w T-Mobile nawet o 20 złotych netto taniej niż dotychczas. Dla swoich obecnych klientów T-Mobile przygotował promocje, w których oferta blueconnect z laptopem lub tabletem jest niższa o dodatkowe 10 złotych netto miesięcznie.

Oferta blueconnect z laptopem lub tabletem dla biznesu dostępna jest w kilku opcjach, różniących się ilością danych do wykorzystania. Od blueconnect biznes S z 3 GB danych za 30 złotych netto miesięcznie, po blueconnect biznes 100 XL z największym na rynku pakietem 100 GB w abonamencie za 120 złotych netto. T-Mobile nie ogranicza prędkości korzystania z Internetu w zależności od wielkości abonamentu i od 30 złotych miesięcznie netto (blueconnect biznes S) przedsiębiorcy w sieci T-Mobile mogą korzystać z Internetu mobilnego z maksymalną dostępną prędkością.

taryfa

blueconnect biznes S

blueconnect biznes M

blueconnect biznes L

blueconnect biznes XL

blueconnect biznes 100XL

Limit danych

3 GB

4 GB

6 GB

12 GB

100 GB

Abonament dla nowych klientów

30 zł

50 zł

70 zł

90 zł

120 zł

Abonament dla klientów T-Mobile

30 zł

40 zł

60 zł

80 zł

110 zł

Długość umowy

36 miesięcy


Nowa oferta blueconnect z laptopem lub tabletem to, poza niższymi kosztami abonamentów, także nowoczesne urządzenia w przystępnych cenach na start. 10-calowy tablet Samsung Galaxy Tab 3 z 6 GB danych do wykorzystania w ramach taryfy blueconnect biznes L można kupić już za 1 zł. Nowoczesny laptop Lenovo B5400 z pakietem 12 GB danych w taryfie blueconnect biznes XL jest dostępny za 1 zł. Przedsiębiorcy szukający tabletu z systemem operacyjnym Windows znajdą w nowej ofercie T-Mobile urządzenie z 10 calowym wyświetlaczem MODECOM FreeTAB 1010 za 1 złoty z abonamentem 80 złotych netto miesięcznie. Dla wymagających klientów biznesowych sieć przygotowała ultrabook HP ProBook 430 z pakietem 100 GB do wykorzystania w taryfie blueconnect biznes 100XL, który kosztuje również tylko 1 złoty.

Źródło tekstu: T-Mobile

Komentarze
Zaloguj się