DAJ CYNK

Nowa oferta abonamentowa nju mobile

Dodane przez: LuiN

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 22584

Sieć nju mobile wprowadza dzisiaj trzy nowe plany taryfowe, w ramach których połączenia na numery stacjonarne traktowane są tak samo jak na komórki.Sieć nju mobile wprowadza dzisiaj trzy nowe plany taryfowe, w ramach których połączenia na numery stacjonarne traktowane są tak samo jak na komórki.

Nowe opcje taryfowe to:

  • Rozmowy - za nie więcej niż 19 zł miesięcznie - nielimitowane rozmowy na numery komórkowe i stacjonarne oraz 1 GB transferu (w roamingu UE 0,96 GB).
  • Wszystko - za nie więcej niż 29 zł miesięcznie - nielimitowane rozmowy na numery komórkowe i stacjonarne, nielimitowane SMS-y i MMS-y oraz 10 GB transferu (w roamingu UE 1,46 GB).
  • Najwięcej - za nie więcej niż 39 zł miesięcznie - nielimitowane rozmowy na numery komórkowe i stacjonarne, nielimitowane SMS-y i MMS-y oraz 20 GB transferu (w roamingu UE 1,96 GB).

Jak widać wyżej, w opcjach za 19 i 29 zł miesięcznie sieć dołożyła nielimitowane połączenia na numery stacjonarne, a w taryfie za 39 zł pakiet danych został zwiększony do 20 GB. Dotychczasowi klienci mogą migrować na nowe oferty SMS-em lub przez stronę njumobile.pl.

Wybrane pakiety automatycznie odnawiają się co miesiąc. W dalszym ciągu obowiązuje promocja Im dłużej tym lepiej, w ramach której po 6 mies. stażu pakiet danych jest podwajany, po roku zwiększony 2,5x, a po dwóch latach trzykrotnie (nawet 60 GB miesięcznie).

Zobacz: regulamin oferty Rozmowy - nie więcej niż 19 zł
Zobacz: regulamin oferty Wszystko - nie więcej niż 29 zł
Zobacz: regulamin oferty Najwięcej - nie więcej niż 39 zł

Ankieta
40%
27%
17%
6%
7%
2%

Wszystkich głosujących: 747

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło tekstu: wł

Przewiń w dół do następnego wpisu