DAJ CYNK

Nowa odsłona oferty Mix w T-Mobile

06.05.2016

Dodane przez: orson_dzi

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 7078

Ważne 6

8

Od 9 maja T-Mobile wprowadzi nową ofertę Mix z nowymi pakietami usług. Dodatkowo zostały przygotowane zestawy prezentowe z telefonami, akcesoriami i gadżetami.

Od 9 maja T-Mobile wprowadzi nową ofertę Mix z nowymi pakietami usług. Dodatkowo zostały przygotowane zestawy prezentowe z telefonami, akcesoriami i gadżetami.

Nowy Mix w T-mobile, to trzy taryfy - Mix 25, Mix 35 i Mix 50, a w nich klient otrzymuje jeden z trzech 30 dniowych pakietów usług:

  • Mix 25 - rozmowy bez limitu w T-Mobile i Heyah, 1 GB Internetu i dostęp do Nawigacji T-Mobile za 14,99 zł.
  • Mix 35 - nielimitowane rozmowy w T-Mobile i Heyah, 1 GB Internetu, Nawigacja T-Mobile, nielimitowane SMSy do wszystkich sieci oraz 100 minut do wszystkich sieci za 29,99 zł.
  • Mix 50 - nielimitowane rozmowy w T-Mobile i Heyah, 1 GB Internetu, Nawigacja T-Mobile, nielimitowane SMSy do wszystkich sieci i 200 minut do wszystkich sieci za 39,99 zł.

Klient ma możliwość dowolnej zmiany pakietów w trakcie trwania umowy a opłata za aktywne pakiety konsumuje jedynie część comiesięcznego doładowania. Klient nadal ma dostępne wolne środki na koncie, które może przeznaczyć na usługi dodatkowe zgodne jego potrzebami.
Dodatkowo Abonenci Mix nie muszą martwić się ewentualnym brakiem środków na koncie. Jeśli kwota na koncie zostanie wykorzystana, wciąż można korzystać z aktywnych usług.

Wśród pakietów dodatkowych są nielimitowane rozmowy do wszystkich sieci:
  • na 30 dni za 25 zł - aktywacja kodem *140*270#,
  • na 7 dni za 8 zł - aktywacja kodem *140*271#.

    • Pakiety minut:
      • 30 minut do wszystkich za 5 zł co 30 dni - aktywacja kodem *100*842#,
      • 60 minut do wszystkich za 10 zł co 30 dni - aktywacja kodem *100*841#,
      • 120 minut do wszystkich za 15 zł co 30 dni - aktywacja kodem *100*840#.

      Pakiety danych:
      • 1 GB za 10 zł co 30 dni - aktywacja kodem *140*885#,
      • 3 GB za 20 zł co 30 dni - aktywacja kodem *140*886#,
      • 6 GB za 30 zł co 30 dni - aktywacja kodem *140*887#.

      Dla tych, którzy poszukują prezentu dla najbliższych, T-Mobile przedstawia nowe Zestawy Prezentowe. Wśród nich są smartfony, selfie sticki, obiektywy do smartfonów, torby, koce i plecami z logiem T-Mobile, głośniki bluetooth, słuchawki i pendrive'y.

      Źródło tekstu: T-Mobile

      Tagi: mix T-Mobile
Komentarze
Zaloguj się
47. ~
0

2016-05-12 12:35:23

Ta oferta nie zostala wprowadzona.

Odpowiedz

46. ~
0

2016-05-10 12:17:36

Czy moze mi ktos wskazac na stronie T-Mobile GDZIE JEST TA OFERTA?!

Odpowiedz

45. ~
0

2016-05-09 18:24:33

piter, no juz spadowa. Rzygac mi sie chce o tej prymitenej plejo-propagandy.

Odpowiedz

44. ~piter
0

2016-05-09 16:30:57

Ze era teraz T_mobile to dziwna siec ale to co tu przedstawili to jest smiech na sali trzeb byc chyba idiota z dziada pradziada zeby wziasc ten szajs jedynym argumentem mogl by byc samsun S7 za 1 zl albo iphone 32 GB tez za 1 zl,LG G% w kazdej innej sytuacji trzeb byc walniety do kwadratu zeby brac taka porasbna ofertę.

Odpowiedz

43. ~Rogal
0

2016-05-09 13:24:06

Oferta fajna, dobrze że dają promocję też dla klientów mixa. My w domu mamy 2 numery w mix dla dzieci. Przynajmniej nie musze się martwić że wydzwonią więcej niż mają.

Odpowiedz

42. ~
0

2016-05-09 12:27:49

mix to fajna opcja dla rodziców, sam miałem za czasów liceum i swoim też bym mixa brał właśnie wiec fajnie że i ja odświeżają.

Odpowiedz

41. ~usserr
0

2016-05-09 11:40:52

oferta nie dla mnie bo mam abonament, ale jak na tego typu ofertę nie wiem czy często się zdarza że całe doładowanie nie idzie na pakiet usług i można część tejj kwoty wykorzystać na inne usługi

Odpowiedz

40. mikado055
-1

2016-05-09 10:17:19

kto co lubi, a oferta jak oferta całkiem spoko. sama akurat mam w t-mobile abonament, bo zagwarantowali mi najlepszą cenę, bez żadnych zwyżek typu opłaty za papierowe faktury albo za przenoszenie numeru itp. narzekać? nie mam na co, raczej się cieszę że do nich przeszłam :D

Odpowiedz

39. ~Klient timobajl
0

2016-05-08 20:51:24

Kiedy dacie wreszcie nową ofertę na internet mobilny bez sprzętu? Proponowanie klientowi na aneks umowy dwuletniej jest niepoważne.

Odpowiedz

38. ~
0

2016-05-08 13:38:15

a ja tam nie narzekam na tmobile.pl na 4 miesiace mam po 10zl na miesiac nielimitowane rozmowy na wszystkie pl sieci kom i stacj, smsy i mmsy oraz po 100GB. a po 4 miesiacach pozegnam tmobile i zawitam nowa siec. pytanie tylko jaka?

Odpowiedz

37. ~@7
0

2016-05-08 12:27:41

Dziś to już nie do końca wiadomo kto. Kiedyś np. rodzice dla dzieciaków - płatne z góry , usługi są na dziecko nie wyda wiecej niż się z GÓRY zapłaci. I kiedyś telefony dotowane.Druga grupa KIEDYŚ to osoby z bardzo nieregularnym dzwonieniem - kwota zapłacona w jednym miesiacu wykorzystana w następnym np. w roamingu - odpowiednik abonamentu z przechodzącymi w bliżej nieokreśloną przyszłość minutami.Dziś - to już mało atrakcyjne cenowo oferty któe byłyby odpowiednikami drogich abonamentów mające tylko jedną zaletę dla niektóych - LIMIT WYDANYCH PIENIĘDZY W MIESIĄCU. Jak nie doładujesz - nie wydasz. Dziś - niszowe. Śmiercią mixów były comiesięczne pakiety. A jak nie śmiercią to przejsciem do letargu.

Odpowiedz

0

2016-05-08 09:42:57

Mix był dobry gdy na wolnym rynku nie było telefonów lub było ich mało. Dzisiaj mixy we wszystkich sieciach są bez sensu. Sam się dziwię, że jeszcze taką padakę mają w ofercie. Widocznie są jeszcze barany, które można strzyc.

Odpowiedz

1

2016-05-08 08:52:26

Nie wiem, kto w tych czasach bierze jeszcze mixa. Przykład ofert na kartę - Virgin Mobile - 29 zł (no limit na rozmowy w kraju do wszystkich numerów stacjonarnych i komórkowych, do tego nielimitowane sms i 4 GB danych). To samo jest w Mobile Vikings. Telefon lepiej wziąć na raty w sklepie lub za gotówkę. A 1 GB danych starczy Wam jedynie do aktualizacji danych w smartfonie. O swobodnym przeglądaniu zapomnijcie. Dziecku w życiu nie dałbym oferty MIX. Jak zgubi telefon, to u operatora jest OBOWIĄZEK wyrobienia duplikatu karty SIM pod groźbą kary. A jak zgubi telefon na kartę - nie ma żadnych konsekwencji. Poza tym proszę sprawdzić cenniki MIX-a i ofert na kartę, kto ma drożej. Za telefon od operatora też trzeba zapłacić...

Odpowiedz

34. ~Molac
-1

2016-05-07 13:11:15

mogliby dac więcej internetu w tych mixach a tak to jest ok.

Odpowiedz

32. ~Ola
1

2016-05-07 11:24:13

Inni dawaja full za 19-24 zl wystatczy druga osoba, a tu cenny jsk w 2006 a nie 2016r. Na premię dla prezesa zbierają?

Odpowiedz