DAJ CYNK

Nowa kampania reklamowa Orange Love

25.08.2017

Dodane przez: msnet

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 6391

Ważne 1

0

Po zaprezentowaniu nowej oferty, Orange zaczął też nową kampanię reklamową. Na pierwszy ogień poszła sztandarowa usługa Orange Love.



Po zaprezentowaniu nowej oferty, Orange zaczął też nową kampanię reklamową. Na pierwszy ogień poszła sztandarowa usługa Orange Love.

All you need is love to hasło reklamujące usługę Orange Love w nowej odsłonie. Dzięki niej możemy korzystać z wielu usług oferowanych przez pomarańczową sieć na podstawie jednej umowy i z jedną fakturą. Do wyboru mamy Internet stacjonarny i mobilny, usługi telefoniczne oraz telewizję. Orange przy okazji promuje trzy smartfony z obietnicą, że ich ceny są niższe niż w sklepach z elektroniką: Samsung Galaxy J3 (2017) dual SIM tańszy o 300 zł, Samsung Galaxy J5 (2017) dual SIM tańszy o 400 zł i Samsung Galaxy S8 w cenie niższej o 600 zł.



Zobacz: Nowa oferta Orange - oficjalny komunikat

Źródło tekstu: wł

Komentarze
Zaloguj się
23. ~Piotr
0

2017-08-25 18:40:09

@21 Jak wszystko w salonie przypilnujesz i na umowie będzie dobrze, to nie powinno być błędów. Robiłem najtrudniejszą migrację, gdzie żadna z 4 usług nie była nowa i się udało. Zwróć uwagę, żeby zmigrowali POTSa, a nie dali nowy numer VOIP. I pamiętaj, że masz czas do jutra, żeby kupić LOVE za 89zł wg tego co pisał @13

Odpowiedz

21. Warmik
1

2017-08-25 15:52:17

W Orange przy każdej zmianie jaką robiłem musiałem składać reklamację, gdyż zawsze coś się nie zgadzało. Wprawdzie reklamacje rozpatrywane pozytywnie, ale co to nerwów kosztowało to moje. Jak sobie pomyślę co z tej migracji może wyjść to już mnie głowa boli 8-|

Odpowiedz

20. ~S5
0

2017-08-25 15:48:37

Te rabaty na smartfony Samsunga na pierwszy rzut oka prezentują się obiecująco, a wie ktoś jak to wygląda w praktyce. Na stronie Orange nie znalazłem precyzyjnych informacji na ten temat i chyba dopiero przy zamawianiu pakietu można się dowiedzieć o wysokości rat za telefon.

Odpowiedz

19. wlo
0

2017-08-25 15:33:32

Warmik - przeczytaj regulamin ;-)Bez większych problemów możesz to wszystko do jednej usługi zmigrować. Oczywiście są warunki, ale dość liberalne.

Odpowiedz

18. Warmik
1

2017-08-25 15:25:29

@16Jeśli Ty tego nie wiesz to nikt nie wie :DJa mam 4 usługi Orange: neostradę 5 Mbps za zawrotne 40 zł, tel. stacjonarny najtańszy jaki jest i 2 abonamenty Smart Plan LTE. 4 umowy, każda zawarta w innym terminie. Pytanie moje jest: jak mam zmigrować na nową ofertę? To w ogóle jest możliwe? Oczywiście to pytanie teoretyczne. Jeden abonament zaraz mi się kończy i uciekam, neostrada to śmiech na sali, a stacjonarny mam bo mieszkam z babcią, a ona musi mieć. Ale gdybym się rozmyślił to jak mam przejść do nowej oferty?

Odpowiedz

17. ~
0

2017-08-25 15:21:26

16 tak tylko nowe bedą stosowane

Odpowiedz

16. wlo
0

2017-08-25 14:46:22

15 - na starych też ma 20 zł taniej ;-) Tu chodzi o tę najtańsza taryfę tak naprawdę - czyli bez rabatu...Chodziło mi o to czy na nowych czy na starych zasadach i taryfach. Ale ponieważ stare taryfy nie są w żaden sposób powiązane z Love, wydaje się że właśnie nowe będą w takim razie stosowane...

Odpowiedz

15. ~Nick
0

2017-08-25 14:39:44

@14 wlo na nowych czyli 20 zł taniej

Odpowiedz

14. wlo
0

2017-08-25 14:17:11

Jeśli abonent ma "starą" ofetę Love (krótko - miesiąc), to na jakich warunkach, za miesiąc czy dwa, będzie mógł numer komórkowy dołączyć do posiadanego pakietu?

Odpowiedz

13. ~xxx
0

2017-08-25 13:26:53

do 28 VIII mozna jeszcze zamawiac stare oferty tylko trzeba byc stanowczym. wiec kto jeszcze chce to niech sie spieszy bo potem juz nie pozwola wprowadzac

Odpowiedz

11. Blank
1

2017-08-25 13:23:28

Krótkie podsumowanie nowej oferty: Oferta jest kiepska, niekonkurencyjna. Love jest gorszy od tego co było.

Odpowiedz

10. ~pabloki
1

2017-08-25 13:22:38

takie przygrywki budujace pozytywne skojarzenia stosowane sa też w wyborach. reklama pokazuje przygrywkę i telefony. to tak jakby dać plansze z telefonami i podkład muzyczny.

Odpowiedz

1

2017-08-25 12:14:58

Co to ma być? Łapanie 50+ na sentyment fo The Beatles? Gdyby było fttb, to jeszcze można przemyśleć. Ale Neostrada u mnie od 10 lat: 10/1 mega, a mobilny skacze od 4 do 60 mega w ciągu dnia. Co tu łączyć? Jedynie ktoś kto ma ich fttb lub nie ma wyboru i musi mieć ich mobilny, może być zainteresowany.

Odpowiedz

8. jedrek
0

2017-08-25 12:05:44

@4 jakby oferta była dobra, to by była dostępna u mnie w bloku. Tu na nawet o VDSL-u nikt nie słyszał od oranżady, a dopiero co o jakimś tam świetle. A światło mają miezerne

Odpowiedz

2017-08-25 11:25:15

@4 Po likwidacji OO Extra nie można nazwać tego dobrą ofertą. Teraz musisz brać Love i np. Taki stary Wspólny:Internet + Tv i 3 kom gdzie płaciłeś za kom 40zł a nie 80zł bo -50%. A teraz? 39+19+19 no dramat.

Odpowiedz