DAJ CYNK

Nowa Formuła Unlimited na kartę w Play

12.05.2016

Dodane przez: SirmarK

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 31938

Ważne 35

11

Play zareagował na nową kampanię porównawczą Orange i wprowadził nową Formułę Unlimited na kartę.

Play zareagował na nową kampanię porównawczą Orange i wprowadził nową Formułę Unlimited na kartę.

Zobacz: Orange porównuje oferty konkurencji i zachęca do przeniesienia do swojej sieci

Tak jak wcześniej pisaliśmy, Orange przyrównał swoją ofertę na kartę z taryfą nolimit i pakietem 6 GB za 26 zł do oferty Play z taryfą nolimit i pakietem 3 GB danych za 35 zł.

W nowym zestawie Formuła Unlimited na kartę, Play oferuje:

  • nielimitowane połączenia krajowe
  • nielimitowane SMS-y do wszystkich
  • pakiet 6 GB danych
Całość w cenie 25 zł na 30 dni.

Nowe warunki wejdą automatycznie dla wszystkich posiadających Formułę Unlimited w momencie odnowienia kolejnego pakietu. Nowi klienci mogą włączyć ofertę kodem: *111*407*1#

Marcin Gruszka, rzecznik Play, przesłał też "P.S." do Wojciecha Jabczyńskiego, rzecznika Orange - "Chyba czas zmienić reklamę". Tak więc teraz czekamy na zmianę reklamy, albo zmianę oferty Orange.

Zobacz: regulamin promocji

Źródło tekstu: Play, wł

Komentarze
Zaloguj się
270. ~
0

2016-07-06 10:00:20

269 no, a niby jaki inny producent? tylko apple i jego iprestiz.

Odpowiedz

269. ~Wsn
0

2016-07-06 09:31:06

179. Od kiedy uzywanie iphona jest prestizem???? A tak wychwalacie plusa i orange i innych.Niech kazdy przetestuje i wezmie najlepszy dla siebie.Ja testowalem i w malutkich dziurach tylko net z playa dzialal a reszta to moznaby 2dni czekac i nic.Wiec wybieram playa.

Odpowiedz

268. ~Wsn
0

2016-07-06 09:23:50

mowcie co chcecie.Testowalem plusa playa i virgin na zadupiach i tylko virgin i plus bez problemu sie laczylo.Ba. z plusem sa prpblemy w duzej Lodzi.

Odpowiedz

267. ~Tomek
0

2016-05-23 13:58:52

Oferta jak najbardziej OK. Jedyne do czego można się przyczepić to ograniczenie prędkości internetu do 15/5 mb czyli w praktyce prędkość 3G

Odpowiedz

266. ~
0

2016-05-20 23:06:11

jak się kupi taniej doładowania to wychodzi jeszcze korzystniej

Odpowiedz

265. ~zzzzz
0

2016-05-20 11:37:35

Wyłączyłem,reset telefonu kilka razy (co kiedyś pomagało bo po jednym resecie odrazu dostawałem smsa) teraz czekałem kilka godzin zadzwoniłem do play i mi włączyli na infolinii, dzięki za pomoc.

Odpowiedz

264. ~pabloki
1

2016-05-19 19:23:19

261 wyłacz transmisje danych bo zmiana taryfy powoduje kasowanie poprzednich pakietów internetu i moższ już faktycznie nie mieć na aktywacje usługi. zresztą na taryfi e"play na karte starter" nie mozna aktywowac usługi unlimited. musisz najpierw zmienić na formułe *163*10# a dopiero potem po otrzymaniu potwierdzenia wybrać interesujacy wariant usługi.

Odpowiedz

262. ~~
0

2016-05-19 14:56:37

@261 Czasami zdarzają się opóżnienia. Dopiero co zmieniłeś taryfę, bodź cierpliwy i poczekaj kilka godzin.

Odpowiedz

261. ~zzzzz
0

2016-05-19 14:51:36

Zmieniłem taryfe na play na karte starter, wpisałem kod aktywujący usługę unlimited i nic się nie dzieje, zawszee jak to robiłem to usługa była włączana odrazu. Teraz nie wiem co się dzieje, próbowałem jeszcze raz ją aktywować i mimo tego że na koncie mam 25,62 to pisze mi, że mam za mało środków na koncie. Proszę o pomoc.

Odpowiedz

260. data17
1

2016-05-17 14:50:07

w orange bylo 14GB za 28zl a teraz 6gb za 26zl? slabo..

Odpowiedz

259. data17
0

2016-05-17 14:44:35

na stacjonarne tez to dziala?

Odpowiedz

258. ~
1

2016-05-17 11:56:05

@257 to to jeszcze nic, mnie dopadała przy jedzeniu reklama pasty ochraniającej dziąsła (tej niedobrej w smaku). Można było się zrzygać jak się jadło i się widziało spluwającą krew do zlewu. Obrzydliwa i paskudna reklama. Tak samo reklamy kremu do sztucznej szczęki tak samo idzie się zrzygać jak barwnie opowiadają.

Odpowiedz

257. ~onn
2

2016-05-16 22:40:37

Reklama chybiona to pół biedy. Mnie bardziej skręca, jak widzę reklamę tamponów, tak skutecznych, że można pójść na basen! Co ciekawe, często dopada mnie ona jak jem. Buuuueeeeeeeeeee.

Odpowiedz

256. ~Leoncin
0

2016-05-16 22:35:19

Mam konkretne pytanie, co z video rozmowami w tym pakiecie? Ktos pisal ze sa poza pakietem ja dzwonilem na infolinie i powiedzieli ze sa w pakiecie. Troche dziwne bo to usluga ekstra ale czy ktos moze to powierdzic na 100 % ?Pozdrawiam

Odpowiedz

255. DanielR
-1

2016-05-16 22:10:10

Dokładnie tak samo przekonywujący jak Mucha, Cleo, Kot, Preis, czy inni reklamowi celebryci.

Odpowiedz