DAJ CYNK

Nowa Formuła Play Stacjonarna

13.10.2014

Dodane przez: LuiN

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 27456

Ważne 22

16

Sieć Play zaprezentowała swoją nową ofertę telefonii stacjonarnej z dużymi rabatami dla obecnych klientów sieci.

Sieć Play zaprezentowała swoją nową ofertę telefonii stacjonarnej z dużymi rabatami dla obecnych klientów sieci.

Sieć oferuje przeniesienie numeru stacjonarnego w czasie pojedynczej wizyty w salonie oraz nielimitowane połączenia do Play i na Play Stacjonarne w planach od 1 zł miesięcznie. Poniższe ceny zawierają zniżki 5,99 zł dla przenoszących numer do Play oraz 5,99 zł za wyrażenie zgód marketingowych.

Oferta dla abonentów Play:

Abonament Nowa Formuła Play Stacjonarna Nowa Formuła Play+ Stacjonarna Nowa Formuła 4.0 Stacjonarna
Abonament bez telefonu 1 zł 11 zł 31 zł
Abonament z telefonem 11 zł 21 zł 41 zł
Minuty do Play i na Play Stacjonarne nielimitowane
Minuty na inne stacjonarne 0,29 zł nielimitowane
Minuty do innych sieci komórkowych 0,29 zł nielimitowane

Oferta dla nowych klientów:
Abonament Nowa Formuła Play Stacjonarna Nowa Formuła Play+ Stacjonarna Nowa Formuła 4.0 Stacjonarna
Abonament bez telefonu 9,99 zł 19,99 zł 39,99 zł
Abonament z telefonem 19,99 zł 29,99 zł 49,99 zł
Minuty do Play i na Play Stacjonarne nielimitowane
Minuty na inne stacjonarne 0,29 zł nielimitowane
Minuty do innych sieci komórkowych 0,29 zł nielimitowane

Klienci sieci Play mają nielimitowane połączenia na numery Play Stacjonarne ze wszystkich aktualnie dostępnych ofert. Promowanym telefonem stacjonarnym będzie MaxCom MM720 BB ze stacją ładującą, dużymi przyciskami i donośnymi dzwonkami.

Nowa Formuła Play Stacjonarna dostępna będzie od 14. października.

Źródło tekstu: Play, wł

Komentarze
Zaloguj się
141. ~krisssss
0

2016-08-02 22:15:04

Odradzam wszystkim przechodzenie doPlay. Ja przeniosłem nr działał tylko jeden dzien a juz 3 tygodnie próbuję się doprosić jakiejs naprawy i żadnych reakcji. Firma do dupy!!!!!!

Odpowiedz

140. ~andre
0

2014-12-20 20:18:58

Jeszcze jedno. Ze stacjonarnego do play dzwonimy za darmo, ale w dugą stronę z komórki play na stacjonarny play już nie. Tak mi powiedziano w salonie.

Odpowiedz

139. ~andre
0

2014-12-20 20:15:04

1) Czy ktoś mógłby potwierdzić, że dzwoniący z zagranicy na przeniesiony numer stacjonarny do PLAYa płaci jak za numer stacjonarny? Moja siostra dzwoni z USA do mojej mamy na stacjonarny i nie chciałbym, żeby po przeniesieniu numeru do playa płaciła więcej. W salonie playa sprzedawca nie potwierdził mi tego.2) To jak jest w końcu z tym zasięgiem stacjonarnego? Działa w strefieacyjnej tak jak pisał Wojtas @115 ?

Odpowiedz

138. ~feodor
0

2014-10-19 20:46:41

Czy jeśli wezmę internet na czas nieokreślony to mam prawo do niższych cen na 24 miesiące? Z internetu bym zrezygnował po podpisaniu umowy na stacjonarny.

Odpowiedz

137. ~
-1

2014-10-16 01:31:26

Pic na wodę - byłem w punkcie obsługi i się dowiedziałem ,że mogę mieć taryfę za 11,- zł. pod warunkiem ,że telefon komórkowy będzie na abonament.Do tej pory mam na kartę

Odpowiedz

136. ~do 135
2

2014-10-15 23:11:21

Podawałem operatora Aiton Caldwell bo tak nazywa się firma która posiada marke Freeconet. Zresztą Freeconet odkupił w większości numeracje od operatorów i sam jest jej właścicielem mimo iż podaje ze np numer jest z puli Exatel. Najlepiej sprawdzić w tablicach z UKE

Odpowiedz

135. ~Andrzej
2

2014-10-15 21:27:15

@133 Jak przenosiles numer z Freeconect, to jakiego operatora numeru podawales ? Bezposrednio Freeconect czy tez tego z ktorego pochodzil numer w puli w Freeconect ? (Netia, Exatel...) To bardzo wazne dla mnie. Dzieki.

Odpowiedz

134. ~Adamus24
1

2014-10-15 21:01:12

A jak wyglada sposób rozliczania rozmów, czy jest on sekundowy czy minutowy tak jak w Orange strefa?

Odpowiedz

133. ~do 130
2

2014-10-15 18:49:33

Można przenosić już od pewnego czasu. Niedawno przeniosłem numer z puli Freeconet do Plfon bez problemów. Jeśli ktoś chce pozyskać prosty złoty numer proponuje zarejestrować się we Freeconet, wybrać złoty numer i przenieść go do play. Freeconet nie naliczy opłaty za numer.

Odpowiedz

132. ~
1

2014-10-15 13:32:47

Posiadam telefon stacjonarny w play,chce przedluzyc umowe o te warunki bo juz mi sie skonczyla ta za 20zl/mies - ktora oferte mi zaproponuja??Prosze o pomoc i dorade, dziekuje zyczliwym.

Odpowiedz

131. Hektorek22
-1

2014-10-15 11:54:07

Gdzie tu macie dobrą ofertę, no limit za 11 zł na stacjonarne + 5,99zł ,aby mi nie dzwonili od rana do wieczora z reklamami...

Odpowiedz

130. M@jkel
1

2014-10-15 11:21:16

A kiedy wreszcie będzie można przenosić numery od operatorów VoIP?

Odpowiedz

129. Sig
1

2014-10-15 10:52:28

Ha, ha, ha, wyrażenie zgód marketingowych na numer stacjonarny? To nie jest warte 1 zł... Już teraz ten, komu się ostał numer stacjonarny jest zasypywany spamem...

Odpowiedz

128. ~
0

2014-10-15 10:35:22

@122, chyba spałeś ostatnie 5 lat skoro nie wiesz, że numer stacjonarny można mieć np. w UPC, Vectra o operatorach VoIP nie wspomnę. Ty poważnie uważasz, że numer stacjonarny to mógł być tylko w Orange a od wczoraj także w Play?

Odpowiedz

127. wlo
0

2014-10-15 10:28:49

Względne jest więc to czy się na tym traci czy nie ;-)

Odpowiedz