DAJ CYNK

Nowa filozofia marki Heyah

23.04.2015

Dodane przez: LuiN

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 7792

Ważne 5

15

Równolegle z niedawną prezentacją nowej oferty Heyah została przedstawiona także nowa filozofia marki, która znajduje odzwierciedlenie w startującej właśnie kampanii reklamowej.

Równolegle z niedawną prezentacją nowej oferty Heyah została przedstawiona także nowa filozofia marki, która znajduje odzwierciedlenie w startującej właśnie kampanii reklamowej.

Prawdziwy świat nie istnieje już bez Internetu. Internet przenika nasze życie, przeplata się ze światem realnym, dodaje emocji, doznań, możliwości - zdaniem T-Mobile taka właśnie jest filozofia ludzi aktywnych, otwartych i młodych duchem, którzy nie wyobrażają sobie życia offline, a smartfon jest dla nich tak samo ważny jak tlen. W myśl powyższego powstały trzy nowe spoty promujące ofertę Heyah:

<: F2209 :>
<: F2210 :>


Zobacz: Taryfy Smart w Heyah na kartę i abonamencie

Źródło tekstu: T-Mobile, wł

Tagi: Heyah
Komentarze
Zaloguj się
34. Horacy
0

2015-04-27 15:31:34

@30 jeśli wprowadzi mały pakiet netu, zaraz będzie lament, że za mały.. oj to już sprawdzone tu jest...

Odpowiedz

33. bogie
0

2015-04-24 11:06:51

@32 Natryskowa urynoterapia? Stary, umarłem ;)

Odpowiedz

32. ABP
1

2015-04-24 08:33:54

@31: Dlaczego szkoda? Trzeba nauczyć firmy, że powinny się starać o swoich klientów, a nie poddawać ich natryskowej urynoterapii od momentu zawarcia umowy.

Odpowiedz

1

2015-04-23 23:00:30

Cała Polska nie siedzi na Telepolis. Będzie dobra reklama, oferta się sprzeda. Szkoda tylko że gimbusowa grupa docelowa jest małolojalna. Za dwa lata znów wyparują do innych sieci i w heyah będą pustki.

Odpowiedz

30. ~klient wszystkich sieci
1

2015-04-23 22:21:27

Liczyłem że nowa oferta będzie bardzo podobna do oferty nju a to co heyah zaprezentowało jest dla mnie mało ciekawym i opłacalnym rozwiązaniem. Mam nadzieje ze timobajl wprowadzi ofertę pelnego no limit za 29,99 (z niewielkim pakietem Internetu) - to byłaby prawdziwa oferta-petarda!

Odpowiedz

29. ~
2

2015-04-23 20:10:10

@28niektórzy wolą zapłacić parę groszy więcej, niż pierdzielić się z 10 kartami i na każdej wpisywać kilkanaście kodów. Naczytał się na jdtech/''u i wielki &quot;mondry&quot; się znalazł.

Odpowiedz

28. ~LTE
-3

2015-04-23 19:56:59

@23, Tylko głupi przepłaca co mu pieniądze łatwą ręką przychodzą.

Odpowiedz

27. ~
2

2015-04-23 19:49:06

Nowa stara filozofia Heyah. Takie gadki były dobre w 2004 roku. Dziś nie mają żadnego znaczenia.

Odpowiedz

26. ~mirekb
3

2015-04-23 19:43:23

dla mnie filozofia tego globalnego koncernu konczy sie na cenniku i prostocie oferty.tm szału nie robiło i nie zrobi

Odpowiedz

25. ~pabloki
3

2015-04-23 19:21:48

@18 miałem dziś czkawkę ale już przestało mi się odbijać . ... ale skąd wiedziałeś/łaś?

Odpowiedz

24. ~
2

2015-04-23 19:05:50

@21: Sądząc po Twoim zachowaniu, sam nie wyrosłeś jeszcze z zachowań a/''la &quot;dziecko neo&quot; i &quot;cebulak&quot; w jednym ;)

Odpowiedz

23. ~LTE
1

2015-04-23 19:04:03

Kupuje startery po 2zł mam 11,5GB. Kupuje ziemniaki po 39gr za kilo i olej za 4zł litr i mam 100 gram frytek za 0,50zł. Dresy kupuje po 20zł za kilo! A wszystko to ogarniam na darmowym necie z AERO2

Odpowiedz

22. ~Krzysiek
0

2015-04-23 19:03:07

Pamiętam tą magiczną łapę przed pojawieniem się tej sieci to było coś tajemniczego i wielkie wow po oficjalnym starcie, teraz nie ma takiego uczucia.

Odpowiedz

21. ~LTE
-4

2015-04-23 18:48:18

@5, jesteś za tępy by to wiedzieć, za 20 zł kupuje 10 starterów T-Mobile i mam z każdego 11,5 GB co daje mi 115 GB niestety dziecko neostrady tego nie może wiedzieć przykro mi.

Odpowiedz

20. darkangel
1

2015-04-23 18:44:11

3GB za 20zł to było/jest w Play dobry rok, a tutaj to wielce zachwyt :)

Odpowiedz