DAJ CYNK

Nocna promocja w Play: Samsung Galaxy S9, Sony Xperia 10 oraz hulajnoga Motus 8,5 FitLovers Edition

Dodane przez: msnet

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 6550

Samsung-galaxy-s9-widok-z-przodu

W kolejnej nocnej promocji w Play znowu można taniej kupić aż trzy urządzenia. Są to telefony Samsung Galaxy S9 i Sony Xperia 10 oraz hulajnoga elektryczna Motus 8,5 FitLovers Edition.

Samsung Galaxy S9 to zaprezentowany w 2018 roku flagowiec marki Samsung, kultywujący jeszcze starą "tradycję" polegającą na umieszczaniu na tylnym panelu pojedynczego aparatu fotograficznego. Konkurencja w tamtych czasach oferowała już modele z większą liczbą obiektywów na tylnym panelu. Pomimo tego koreańskie urządzenie może wciąż zadowolić wielu użytkowników mobilnej fotografii. Teraz w sieci Play jest okazja, by nabyć ten telefon. W promocji kosztuje 1999 zł, czyli o 300 zł mniej niż zazwyczaj.

Zobacz: Test telefonu Samsung Galaxy S9+

Sony Xperia 10

Drugim z oferowanych produktów z obniżoną ceną jest smartfon Sony Xperia 10. To tegoroczny średniak japońskiej firmy, którego jedną z cech charakterystycznych jest wyświetlacz o kinowych proporcjach 21x9. Więcej na temat tego modelu przeczytacie w naszej recenzji (link poniżej). W nocnej promocji w Play urządzenie to możemy kupić za 899 zł (taniej o 100 zł).

Zobacz: Sony Xperia 10 - recenzja smartfonu z niewykorzystanym potencjałem

Trzecie urządzenie w nocnej wyprzedaży to elektryczna hulajnoga Motus 8,5 FitLovers Edition. Oferowana jest ona w cenie 1099 zł (taniej o 200 zł niż normalnie).

Hulajnoga elektryczna Motus 8,5 FitLovers Edition

Niższe ceny obowiązują do jutra (czwartek 21 listopada) do godziny 9:00 lub do wyczerpania zapasów magazynowych.

Zobacz: Play Formuła Junior Box ze słuchawkami i płytami gratis
Zobacz: Play rozdaje bony 50 zł na zakupy w Biedronce

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło tekstu: Play

Przewiń w dół do następnego wpisu