DAJ CYNK

No-limit z pakietem na Ukrainę w Klucz Mobile

27.10.2017

Dodane przez: orson_dzi

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 4480

Ważne 2

6

Klucz mobile wprowadził do oferty pakiet nielimitowanych usług z dodatkowym bonusem w postaci pakietu rozmów na Ukrainę.



Klucz mobile wprowadził do oferty pakiet nielimitowanych usług z dodatkowym bonusem w postaci pakietu rozmów na Ukrainę.

Ogólne warunki pakietu nie wyróżniają się niczym na tle podobnych tego typu propozycji. Za 25 zł w ważnym miesiąc pakiecie znajdują się:

  • nielimitowane rozmowy na krajowe numery komórkowe i stacjonarne,
  • nielimitowane SMS-y i MMS-y,
  • pakiet 10 GB.

Tym co wyróżnia ofertę Klucza na tle innych operatorów jest dodatkowy pakiet 250 minut na połączenia z numerami ukraińskiej sieci Kyivstar.

Pakiet uruchamia kod *136*11*20#.

Zobacz: Regulamin promocji

Źródło tekstu: klucz mobile; wł

Komentarze
Zaloguj się
28. ~blob
0

2017-11-01 16:57:23

Jeszcze może przyznajmy (im) prawo wyborcze, zwolnienia z podatków i 1000+.

Odpowiedz

1. ~gość
0

2018-09-15 09:21:58 host: 188.146(...)bile.pl

dlia ukraincow to tak kiedys bedzie no nie dlia was polacow

27. ~Punk
0

2017-10-30 15:50:58

Ja w Plus płacę 55 zł miesięcznie za no limit i minuty do UE, ale jeśli Plus nie poprawi oferty to przejdę do innego operatora który mi da za podobne pieniądze darmowy roaming plus minuty do UE.

Odpowiedz

26. ~mamKlucza
0

2017-10-30 13:56:39

A komunikator WhatsApp umożliwia darmowe rozmowy wiec nie musze placic za obiady na mieście plus pic piwo w pabie aby móc pogadać z ukraińcem ktory po roku pracy w PL otrzyma emeryturę.

Odpowiedz

25. ~O:-)
0

2017-10-30 10:20:33

Klucz chce połączyć karty internetowe z aplikacją Pingle. Żeby ludzie rozmawiali przez komunikator.

Odpowiedz

24. ~Poszkodowany 06
0

2017-10-29 10:35:43

23). a ty kim jesteś? no właśnie.

Odpowiedz

23. ~w!o
0

2017-10-29 10:21:57

@22. a no to, że jesteś dziad, obiadów na mieście nie jesz, na piwo do pubów też pewnie nie chodzisz tylko VIP-a z biedry kupujesz.

Odpowiedz

22. ~mrryy
0

2017-10-28 21:16:30

Tak to przewaga, połączenia na Ukrainę. Ale mi osobiście nie jest to potrzebne.@21. Mnie też stać na 29 zł miesięcznie ale po co jak gdzie indziej jest za 19.90 zł i na dodatek jest internet no limit.

Odpowiedz

21. wlo
0

2017-10-28 20:10:24

19 - pewnie, ze mnie stać na abonament 29 zł netto ;-)

Odpowiedz

20. ~
0

2017-10-28 19:04:03

Edit: wlo - prawidłowo

Odpowiedz

19. ~
0

2017-10-28 19:03:07

Włosów, wiemy że jesteś poważny biznesmen i dużo zarabiasz więc Ciebie stac

Odpowiedz

18. wlo
0

2017-10-28 18:31:17

17 - jeśli Ci wystarczy co daje a2mobile - korzystaj. Niezrozumiałe jest dla mnie, ze ludzie kupują samochody po kilkaset tysięcy ;-) 19,90 zł, 25 zł, 30 zł - tyle to kilka razy w miesiącu na obiad na mieście wydaję ;-)

Odpowiedz

17. ~Hotelarz
-2

2017-10-28 16:04:51

Slusznie pisze ~11. mrryy: liczy się tylko a2mobile, NoLimit za 19,9O także kierunek może być tylko jeden - MNP do a2mobile. dla mnie niezrozumiałe jest że ludzie przeplacają w W3, o Playu z jego nędzną jakością i brakiem zasięgu przez litość nawet nie wspomnę, zamiast przechodzić do najtańszej obecnie sieci w Polsce.

Odpowiedz

16. Cobretti
0

2017-10-28 14:40:55

Miało być do @13

Odpowiedz

15. Cobretti
-1

2017-10-28 14:40:36

Ale pieprzysz dziecko, może pora już się obudzić i zacząć żyć przyszłością? Bandera nie żyje od 1959r, nie byłeś wtedy w szkole?

Odpowiedz

14. wlo
0

2017-10-28 14:09:41

11 - ponad 4 godziny na międzynarodowe do jednej z ukraińskich sieci?jedrek - ciśnij bardziej swojego posła, żeby coś z tym zrobił ;-)

Odpowiedz