DAJ CYNK

No limit w nju mobile za 19 zł

23.12.2013

Dodane przez: WitekT

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 72561

Ważne 47

3

Nju mobile wprowadził nową promocję abonamentową, w ramach której nielimitowane połączenia na telefony komórkowe to koszt 19 zł miesięcznie.

Nju mobile wprowadził nową promocję abonamentową, w ramach której nielimitowane połączenia na telefony komórkowe to koszt 19 zł miesięcznie.

Oczywiście jeśli będziecie rozmawiać za mniej niż 19 zł, to również mniej zapłacicie. Nowa usługa kosztuje 0 zł - napisał na swoim blogu Wojciech Jabczyński, rzecznik Orange.

Aby włączyć usługę, należy wysłać SMS-a o treści AKT pod numer 80113. Usługa zacznie działać z początkiem najbliższego okresu rozliczeniowego.

Zobacz: regulamin promocji.

Źródło tekstu: blog.orange.pl

Tagi: nju mobile
Komentarze
Zaloguj się
310. ~pablo
0

2015-11-04 16:02:33

kontaktu z NJU mobile proponuje poprzez CHAT na ich stronie za FREE.

Odpowiedz

309. ~irek
0

2014-11-30 21:23:15

Jest super

Odpowiedz

308. ~Pirat
0

2014-08-20 17:27:58

Wszystko fajnie, dopóki nie przytrafi ci się jakiś problem i nie musisz się skontaktować z ich Biurem Obsługi.... Ludzie, toż to tragedia!!!! Mają cię głęboko w du**e!!! I Na dodatek za każde połączenie z ich biurem musisz płacić 5 złotych - tak, 5 ZŁOTYCH! Nie, nie liczcie na to, że swoją sprawę załatwicie jednym telefonem albo jednym meilem, to było by zbyt piękne, bo NJU na rozpatrzenie reklamacji czeka się zgodnie z regulaminem 30 DNI. Mnie po zaledwie dwóch miesiącach użytkowania uległa uszkodzeniu karta SIM. Zgłosiłem to meilowo (kilka razy} do ich biura, po prawie miesiącu dostałem odpowiedź, że jest to problem techniczny i mam go jeszcze raz opisać. Sprawę oczywiście zamknięto, bo według NJU reklamacja została rozpatrzona, a telefon nadal nie działał....Opisałem co chcieli i ponownie czekałem AŻ MI ŁASKAWIE ODPOWIEDZĄ. Tym razem odpowiedź przyszła pocztą, uznali moją reklamację i sugerują, żeby poprzez ich Biuro Obsługi zamówić nową kartę SIM, więc zadzwoniłem (koszt 5 zł za połączenie) pani zamówienie przyjęła i po kilku dniach kurier przywiózł mi nową kartę SIM. Myślicie, że to szczęśliwy koniec mojej historii? Z NJU tak pięknie nie jest. Otóż nową kartę SIM trzeba jeszcze aktywować w ich Biurze Obsługi, więc znowu telefon za 5 złotych i dowiaduję się, że pani która ze mną rozmawia nie może aktywować mi karty SIM, bo moją sprawą zajmuje się ktoś inny i ona nie może mu wchodzić w paradę, ale oczywiście powiadomi o moim telefonie tego kogoś i ten ktoś niezwłocznie do mnie oddzwoni i aktywuje mi tę nieszczęsną kartę SIM. No i czekam na ten telefon już ponad tydzień, a telefon już drugi miesiąc nadal nie działa....Tak więc zastanówcie się Państwo, nim zdecydujecie się skorzystać z oferty NJU. Dla mnie jest to firma, która nie szanuje swoich klientów i nie polecam jej nikomu. P.S. Dziś tj. 20.08.2014r na swoim koncie w NJU zobaczyłem, że wy

Odpowiedz

307. ~Calm7
0

2014-05-28 09:34:24

306). Dać takiemu aero, i nic mu więcej do szczęścia nie potrzeba :->

Odpowiedz

306. ~usera
0

2014-05-28 09:16:47

Korzystam z VIRGINMOBILE i nic mi więcej nie potrzeba do SZCZĘŚCIA. Polecam!

Odpowiedz

305. ~dan7
0

2014-04-06 10:32:16

up 9 zł oczywiście (nju abonament)

Odpowiedz

304. ~Calm7
0

2014-04-06 10:26:36

Witoldzie. A jak nie zadzwoni więcej niż 10 minut w jednym miesiącu, to ile zapłaci..? ;-)

Odpowiedz

303. WitekT
0

2014-04-06 09:47:49

Minuta rozmowy kosztuje 19 groszy. Jeżeli wydzwonisz 10 minut, płacisz 1,90 zł. Jeżeli wydzwonisz 100 minut, płacisz 19 zł. Jeżeli wydzwonisz 200 minut, płacisz 19 zł. Generalnie limit polega na tym, że NIE ZAPŁACISZ więcej niż 19 zł, ale mniej możesz jak najbardziej.

Odpowiedz

302. ~bezimienny
0

2014-04-06 09:22:50

Po przeczytaniu teg art. http://www.jakoszczedzic.pl/2014/01/nju-mobile-19-z-za-nielimitowane.html mam do Was pytanie.Piszą ,,nielimitowanych rozmów na telefony komórkowe w cenie 19 zł miesięcznie.,, PODKRESLAM nielimitwane, a nizej piszą tak: ,,19 zł za rozmowy na telefony komórkowe (limit osiągniemy po 100 minutach rozmów) ,, po 100 MINUTACH czyli jest ten limit. Wytłumaczycie mi to jak to działa ?

Odpowiedz

301. buba1234
0

2014-03-12 22:10:16

misiek nju na karte najbardzej oplaca sie moim zdaniem z promocja "do komórkowych" 99gr/dzien i pakiet 350MB za 7zł

Odpowiedz

300. ~Misiek
1

2014-03-12 21:40:55

Największy problem no nacinanie klienta na transfer danych. Mnie za transfer jednego dnia 88201.00 kB danych co daje 86 Mb danych - przy czym rzekomo 100MB dziennie mieści się w maksymalnej dziennej opłacie 2 zł, skasowali na 16.76 zł. Jeszcze dwa takie przypadki i w ciągu 8 dni z doładowania 50 zł większość poszło w komin. Stanowczo odradzam Nju. Mam też od lat telefon w Orange w taryfie Free i nigdy nie miałem z nią problemów. Z Nju na transfer danych zawsze mieszczący się w limicie 100 MB pociągnęli łącznie w rozliczeniach paru dni (przy dwóch kolejnych doładowaniach) na prawie 85 zł. Nie sposób tego skutecznie zareklamować. Po prostu nie sposób tego załatwić u konsultanta, któremu tak jak w salonie nie można przysłowiowo "dać w r..."

Odpowiedz

298. ~BOSS
0

2014-02-22 08:38:05

Jak dla mnie oferta jest ok. Wolałbym nju z rachunkiem. Wiem ile mogę maksymalnie wydać i płacę rzeczywiście za to z czego korzystam. W tej chwili mam ofertę abonamentową i nie do końca jestem zadowolony. Niestety wziąłem telefon i podpisałem "lojalkę" na 24 miesiące. Do tego nie mam pretensji - przedstawiono mi warunki promocji i na to się zgodziłem. Problem w tym, że całe 24 miesiące obowiązują mnie te same stawki za usługi dodatkowe jak internet. Wyobraźcie sobie zapłacić dzisiaj 14 zł (w opcji na 6 miesięcy) za 300 MB danych. Dlaczego nic nie ma taniej w trakcie trwania umowy? Dlatego postanowiłem nie wiązać się już dalej z operatorem na 24 miesiące, przenoszę numer do nju mobile z rachunkiem a telefon kupię w wolnej sprzedaży. Dodam, że u obecnego operatora jestem 9-ty rok. Pora na zmianę.

Odpowiedz

297. ~
0

2014-02-21 21:09:28

.~robb prosiłbym o kontakt bo dla mnie nju to czarna magia waldek.szl@wp.pl

Odpowiedz

296. ~cookie
0

2014-02-10 00:35:48

jak cookie to nie anonim?

Odpowiedz

294. ~Mololp
0

2014-01-29 12:40:03

Witam a jak tutaj jest z okresem rozliczeniowym ? Czy jest jakiś termin kiedy mam doładować konto ?

Odpowiedz