DAJ CYNK

No-limit i 4 GB za 39,99 zł w Play

03.06.2015

Dodane przez: orson_dzi

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 16309

Ważne 11

18

Play wprowadził nową wersję promocji dla osób przenoszących numer lub dokupujących kolejny w sieci.

Play wprowadził nową wersję promocji dla osób przenoszących numer lub dokupujących kolejny w sieci.

W ofercie Formuła Unlimited w ofercie bez telefonu, w zależności od wysokości abonamentu, klienci otrzymają:

  • nielimitowane rozmowy i SMS-y w Play i 2,25 GB danych za 9,99 zł,
  • nielimitowane rozmowy do wszystkich sieci, SMS-y w Play i 3,25 GB danych za 29,99 zł,
  • nielimitowane rozmowy, SMS-y i MMS-y do wszystkich sieci i 4,25 GB danych za 39,99 zł.

W ramach promocji umowa jest zawierana na okres 6 miesięcy. Oferta dotyczy wyłącznie zamówień złożonych za pośrednictwem sklepu internetowego.

Zobacz: Regulamin Promocji FORMUŁA UNLIMITED Tylko SIM na 6 miesięcy w Sklepie internetowym

Źródło tekstu: Play

Tagi: play
Komentarze
Zaloguj się
125. ~murgrabia_wszechrzeczy
0

2015-06-12 17:55:33

Powiem szczerze, że słabo trochę, lepiej wziąć sobie prepaida. Chociażby w heyah, gdzie za 10 zł mniej jest porównywalna opcja, w dodatku z facebookiem za darmo.

Odpowiedz

124. ~pawel
0

2015-06-12 08:58:07

Tylko po co się pakować do nich na 6 miesięcy skoro można wziąć lepsze opcje na kartę albo takie abo z którego można w każdej chwili zrezygnować jak heyah ma np.

Odpowiedz

123. ~mercii
0

2015-06-11 18:28:01

@21 troche kpina to co piszesz, juz heyah jest tansza, tam masz przynajmniej gwarancje ze za rozmowy ze wszystkim nie zaplacisz 29,99 zł, a w play mozesz sie latwo przejachac, akurat miałem ta oferte a pozniej rachunki 2 razy tyle, dziekuje bardzo

Odpowiedz

122. ~julcia
0

2015-06-11 15:00:20

Ja z cała odpowiedzialnością mogę wam polecic ofertę heyah. Za 14,99 zł macie 2 GB internetu i nielimitoane smsy i mmsy . Jak dla mnie to w 100 % wystarcza :) Pozdraiwam.

Odpowiedz

121. wlo
-2

2015-06-06 12:49:42

120 - gdzie? Bo ja nie znalazłem opisu tej oferty. Ciekawe, czy jeśli abonent Plej po terminie zapłaci - zostanie obciążony opłatą dodatkową 5,99 i odsetkami?

Odpowiedz

120. ~@21
1

2015-06-06 09:05:14

przeczytajciew dokładnie na play.pl, w tym za 39,99 sa rozmowy na kom bez limitu i stacjonarne również.... kazdy tu to lepszy... !!

Odpowiedz

119. ~iPlus vel ciekawy
-2

2015-06-06 07:51:27

nie wiem co sie dzieje z play ze jest taki drogi. To ich do niczego dobrego nie doprowadzi. Musza obnizyc ceny do poziomu konkurencji a nawet nizej czyli tak o 30%. Inaczej upadna. Sam od nich odeszlem bo byli za drodzy. Jestem teraz w Orange i jest super i w koncu nie rozlancza mi polaczen

Odpowiedz

118. ~Pabloki
-1

2015-06-05 20:20:15

@102 oplaty aktywacyjne sa dobrym zrodlem dochodow operatorow@108 a co nie wiesz ze wiedza ekonomiczna polakow jest na miernym poziomie.

Odpowiedz

117. ~klient
-1

2015-06-05 12:50:15

Logika w wykonaniu play: rozmowy nielimitowane do wszystkich, ale za połączenia ze stacjonarnymi dopłać do abonamentu. Urząd ochrony konsumenta powinien przyjrzeć się słowom nielimitowane rozmowy, albo przynajmniej doprowadzić do tego by w reklamach było mówione "połączenia stacjonarne nie wchodzą w skład abonamentu"

Odpowiedz

116. ~LTE
0

2015-06-05 11:33:09

@115, Po co się pakować w to, jak w Virigin Mobile mam to samo i ze stacjonarnymi za 19,33 zł na 3 miesiące płacąc PayPal.

Odpowiedz

2015-06-05 10:28:28

Lajtowy no limit FULL - Połączenia do wszystkich krajowych sieci komórkowych /SMSy/MMSy do wszystkich krajowych sieci komórkowych, Transfer danych 4 GB LTE (jak wykorzystasz 4 GB, Internet działa dalej, tylko zwalnia do prędkości 32 kbit/s) Bez limitu 37,00 zł

Odpowiedz

114. wlo
-2

2015-06-05 10:23:56

Regulamin w końcu przejrzałem... No brawo Plej! Nawet te esemesy/ememesy są dodatkowo płatne 10 zł po pierwszym darmowym miesiącu ;-)Nareszcie Plej stał się normalnym operatorem!

Odpowiedz

1

2015-06-05 09:58:02

Rbm na kartę daje dalej no limit połączenia sms mms i 2,4 netu za 24 zł,a Wy tylko virgin albo mini max

Odpowiedz

112. ~Calm7
0

2015-06-05 09:36:58

@110). W Wirgin Mobile masz 29 zł w pakiecie, w Mini Max nie.

Odpowiedz

111. Angemona
1

2015-06-05 09:28:16

@110 Operatorzy wirtualni zatrudniają garstkę pracowników. nie prowadza punktów obsługowych, nie ponoszą ryzyka, bo maja oferty prepaid, nie subsydiują sprzętu, nie utrzymują infrastruktury itp. Jeśli op wirtualny przynosi chociaż mały zysk to już opłaca się go utrzymywać.

Odpowiedz