DAJ CYNK

njumobile uruchamia usługę roamingową "Jak w kraju"

23.03.2015

Dodane przez: orson_dzi

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 7458

Ważne 15

2

Od dzisiaj abonenci nju mobile mogą obniżyć koszty połączeń roamingowych dzięki usłudze Jak w kraju.

Od dzisiaj abonenci nju mobile mogą obniżyć koszty połączeń roamingowych dzięki usłudze Jak w kraju.

Jak w kraju, to usługa znana już abonentom sieci Orange. Dzięki niej koszty połączeń wykonywanych w I strefie Eurotaryfy (kraje Unii Europejskiej) są rozliczane według stawek za połączenia krajowe:

  • 0,19 zł za minutę połączenia wychodzącego (naliczanie minutowe),
  • 0,19 zł za minutę połączenia przychodzącego (naliczanie sekundowe),
  • 0,09 zł za wysłaną wiadomość SMS.

Usługę można uruchomić na 3, 7 lub 14 dni, w cenie kolejno 6 zł (SMS o treści AKT 3 pod numer 80255), 10 zł (AKT 7) i 15 zł (AKT 14). Oprócz SMS-a, Jak w kraju można uruchomić po zalogowaniu się na swoje konto w portalu internetowym njumobile lub podczas rozmowy z konsultantem infolinii pod numerem *620.

Zobacz: Regulamin usługi

Źródło tekstu: wł

Komentarze
Zaloguj się
42. ~
0

2015-03-30 20:23:24

41@ może da Ci też słownik, KTURY na pewno Ci się przyda....

Odpowiedz

41. ~
0

2015-03-30 02:59:19

Ktos tu pisal o wczasach za 1100 zl na 7 dni.Ja za 1200 zl jade 14 maja az na 2 tygodnie, a w pazdzierniku wpadam do kumpla ktury mieszka we Wloszech i za 900 zl tez mam kolejne 2 tygodnie balowania.Mam nadzieje ze szef mi da tyle wolnego bo pasuje sie zregenerowac.

Odpowiedz

40. dexi12
0

2015-03-24 11:30:25

Ale promocja, że ja cię nie mogę. Kiedy w końcu Polskie Telekomy nauczą się, że ludzie potrzebują tańszych rozmów w roamingu. jak to jest, że jak mój kolega z Polski przyjeżdża do mnie do USA ze swoja kartą i telefonem z Orange, to za minutę rozmów do mnie (USA) płaci ponad 5 złotych, a ja, jak jestem w Polsce z moją kartą z USA (TMobile), to płacę zawsze tylko 20 centów. Internet i smsy w roamingu mam za darmo. Okazuje się, że jest to taniej niż ludzie często mają w Polsce w abonamentach. To jest chore.

Odpowiedz

39. ~piotrM
0

2015-03-24 10:22:00

słoneczny: A Ty w czym masz problem? Tak, mam nju jako 2 kartę w telefonie, bo nie zawsze chcę lub mogę zadzwonić z nr firmowego który jest obecnie w Plusie.

Odpowiedz

38. ~Marek
0

2015-03-24 03:23:35

Ostatnie 8 miesięcy gdzie da się jeszcze wycisnąć kasę z roamingu UE udając dobroczyńcę dzięki promocji. Czekam na grudzień z utęsknieniem.

Odpowiedz

1

2015-03-24 01:20:57

Widzę są nawet asy co gulają po Berlinie z Nju i sypią ojro na prawo i lewo. To dopiero prestiż. :) Nie to co ta gimbaza. Panisko jest panisko i ma roming w Nju. :)

Odpowiedz

2015-03-23 22:37:30

ale dziecinada... od 3, 7 czy 14min. roamingu sie juz opłaca...

Odpowiedz

35. DanielR
2

2015-03-23 17:38:56

Pewnie ma na myśli "starą" taryfę "Bez kompromisów", przy uwzględnieniu 50% bonusu do doładowania. 25 gr za odebrane połączenie (cennikowo w roamingu).

Odpowiedz

34. ~Spajro
1

2015-03-23 17:29:16

@31 Mówimy o Nju, a nie o tym co jest w Virginie.

Odpowiedz

33. SomalijskiWluczega
1

2015-03-23 17:14:44

do 31: hans - no właśnie - ja też nie jestem w temacie. W jakiej taryfie i gdzie można znaleźć stawkę taką jak Ty piszesz czyli 17gr/min brutto w roamingu międzynarodowym z krajów UE?? no i jakie jest naliczenie?

Odpowiedz

32. ripe2
1

2015-03-23 17:07:32

@31 jak Ty liczysz tą stawkę Virgin bo jakoś nie jestem w temacie.

Odpowiedz

31. ~hans
-3

2015-03-23 16:45:57

@ 23 - inaczej też można: Ty 100 minut = 29 zł - ja 17 zł w Virgin lub Ty 300 minut (2 tyg) = 72 zł - ja 51 zł...

Odpowiedz

30. ~
1

2015-03-23 16:36:42

Dobrze, ze ktos z dużych opow rusza te wysokie ceny. Można sie spodziewać, że pójdą za tym kolejni.

Odpowiedz

29. ~Spajro
2

2015-03-23 16:31:45

@26 Nie jestem akurat pracownikiem Nju tak się składa. Matematycznie Ci wyjaśniłem w jaki sposób oferta będzie dla osoby X korzystna. To, że Tobie się nie podoba to Twoje zdanie. Jeśli jest dla Ciebie niekorzystna - ok, rozumiemy. Tylko pisanie, że oferta jest zła i niedobra bo w zeszłym roku ktoś miał coś lepszego jest troszkę bez sensu.

Odpowiedz

28. DanielR
0

2015-03-23 16:27:08

@27, bo w cenniku roamingowym tak właśnie jest. To natomiast jest promocja roamingowa, która (niestety) może charakteryzować się swoimi "właściwościami".

Odpowiedz